куркулиха• 18 сентября в 20:42

Як вивчити області України? Може є якийсь лайфхак? 7 клас

Поліцейський патруль• 18 сентября в 20:42
просто часто рассматривать карту
Зубожиння• 18 сентября в 20:43
🙄
ДелайКак_Я• 18 сентября в 20:43
Та по обласним центрам же. Вони завжди на слуху. Виключення Волинська область і Закарпатська
Белочкой зови• 18 сентября в 20:44
По карті повітряних тривог (не дякуйте, це капець, а не життя)
Країна мрій• 18 сентября в 20:46
Ответ дляДелайКак_Я
Та Кіровоградська
Жена аллигатора• 18 сентября в 20:46
Ответ дляКраїна мрій
Та Кіровоградська
Та закарпатська
МатьЧасть• 18 сентября в 20:47
Вспомнила как я республики СССР учила
Обнимашкина• 18 сентября в 20:47
И главное помнить, что Киев не входит в состав киевской области.
Обнимашкина• 18 сентября в 20:48
Ответ дляМатьЧасть
Вспомнила как я республики СССР учила
По надписям на рублях. Божэ, якэ я старэ
МатьЧасть• 18 сентября в 20:49
Ответ дляОбнимашкина
Я по флагам )) Разные полоски были
Пацака-задирака• 18 сентября в 20:49
Совершить турне
Обнимашкина• 18 сентября в 20:50
Ответ дляМатьЧасть
Я по флагам )) Разные полоски были
Мне всю жизнь как-то ближе были деньги
Скокмоно - стокнуно• 18 сентября в 20:50
📍 Візуальна пам’ять
• Карта-розмальовка – роздрукуй карту України без назв і підписуй області самостійно. Кожного разу бери інший колір – так мозок швидше запам’ятовує.
• Пазли – є картонні чи магнітні пазли “Карта України”. Збираючи, ти автоматично закріплюєш розташування областей.
• Асоціації з формою – наприклад:
• Херсонська область схожа на трикутник → “Херсонський кавуновий клин”.
• Закарпатська нагадує «чобіток» → легко прив’язати до Італії.

🎶 Мнемоніка і рими
• Склади смішний вірш або історію, де назви областей будуть героями. Чим абсурдніша асоціація – тим легше запам’ятати.
• Приклади: “Львів з Тернополем пішли на концерт у Івано-Франківську, а Закарпаття принесло грибів”.

📱 Цифрові інструменти
• Встанови додатки на телефон: Seterra, World Geography – Quiz Game – там є тести на області України.
• Гугл-карти: тренуйся швидко знаходити потрібну область, збільшуючи і зменшуючи карту.

🎲 Гра з картками
• На одному боці картки пишеш назву області, на іншому – обласний центр. Перевіряй себе як у грі «Memory».
• Можна робити це в парі: один питає, інший відповідає.

🚂 Логічні зв’язки
• Запам’ятовуй областями-«ланцюжками» по регіонах:
• Захід: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Хмельницька.
• Центр: Київська, Черкаська, Полтавська, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська.
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.

👉 Лайфхак: за день реально вивчити всі області, якщо поділити їх на 4 групи (Захід, Центр, Північ, Південь+Схід) і кожну групу проговорювати кілька разів.
Обнимашкина• 18 сентября в 20:51
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
📍 Візуальна пам’ять
• Асоціації з формою – наприклад:

🎶 Мнемоніка і рими

📱 Цифрові інструменти

🎲 Гра з картками

🚂 Логічні зв’язки
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.

Стесняюсь спросить, а как, чем и зачем Закарпатье привязать к Италии?
Дайте подуться• 18 сентября в 20:51
Я бы нашла интересную информацию о каждой области и рассказала с привязкой к личным темам, датам, интересам, моего ребёнка.
МатьЧасть• 18 сентября в 20:52
Ответ дляОбнимашкина
Мне всю жизнь как-то ближе были деньги
Это похвально! А я в детстве с дедушкой и папой смотрела чемпионаты по футболу и рисовала себе турнирные таблицы с флагами. До сих пор почти все страны помню.
Поліцейський патруль• 18 сентября в 20:53
Ответ дляКраїна мрій
Та Кіровоградська
и днепропетровская)
Дайте подуться• 18 сентября в 20:54
Ответ дляОбнимашкина
Так Вам же объяснили 🙄. Закарпатская область визуально похожа на сапожок, как и Италия.
Дайте згадаю• 18 сентября в 20:55
Тут другой вопрос
Зачем в 7 классе учить с ребёнком уроки??
Админко• 18 сентября в 20:55
О, я досі кожен раз дивлюсь на мапу,коли треба. Знаю точно тільки Київську і свою область.
Украиночка• 18 сентября в 21:01
Раньше прогноз погоды постоянно показывали, можно было легко запомнить. Руслана пысанка, Алексей Девеев Церковный и тот что говорил нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди
ТебеОноНадось• 18 сентября в 21:02
Ответ дляОбнимашкина
а какие там были надписи?
интерено, я старээ, что не помню, или наоборот
Обнимашкина• 18 сентября в 21:03
Ответ дляТебеОноНадось
а какие там были надписи?
На всех языках номинал.
ОбережнаЯ• 18 сентября в 21:04
Я своїм в туалеті приклеїла на двосторонній скотч спочатку велику карту України з розділення по областях, а потім карту світу з країнами та столицями. Дуже швидко вивчили, навіть чоловік дещо запам´ятав.
Обнимашкина• 18 сентября в 21:05
Ответ дляОбережнаЯ
Гениально. Главное запретить брать с собой телефон и заклетить даже надписи на освежителе воздуха.
Просто каралева• 18 сентября в 21:06
Ответ дляДайте згадаю
Тут другой вопрос
И третє питання: як можна НЕ вивчити аж 24 області?
Борода• 18 сентября в 21:06
Что это за ущемление?
Восток, юг, север- аналогично🥹.
Ясно, понятно с темой.
Великий сатирик• 18 сентября в 21:15
Ответ дляБелочкой зови
Так це дійсно так. Мені здається, що всі давно вже вивчили області
Дівчина заглядєніє• 18 сентября в 21:39
Пазл на холодильник или просто пазлы. А вообще карта тревог идеально…
всегдаДаДа• 18 сентября в 22:08
Ответ дляБелочкой зови
моя дитина так вивчила, а я вивчила багато районів по інших областях, і майже всі міста на сході