Марафетчица• 22 августа в 23:00

Как научиться говорить на украинском свободно? Очень тяжело

Дівчина Гілмор• 22 августа в 23:01
Треба тренуватися
ElizAb• 22 августа в 23:01
Никак)) я умею отлично говорить на украинском но не хочу) как хотите так и говорите)
Заела_пластинка• 22 августа в 23:01
Только постоянная практика
Бараболька• 22 августа в 23:01
Просто почати... а далі піде.
Мочалкин блюз• 22 августа в 23:02
Как и на любом другом языке. Читать, слушать, а самое главное говорить.
ХвостПистолетом• 22 августа в 23:02
Слухати фільми в укр.озвучці, слухати укр.пісні, новини українською. Ну і тренуватися говорити
Тра Ля Ля• 22 августа в 23:03
Сложно....когда окружение русскоязычное, я сама хочу, но начинаю и бросаю, т.к язык заплетаться и мне легче и быстрее говорить на рос
Слава Українi• 22 августа в 23:03
Просто розмовляйте! Байдуже що помиляєтесь, але не переходьте на рос.мову- це ´стрибання´ заважає.
Леся Українка• 22 августа в 23:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Треба тренуватися
А у меня вот не получается 😢
Я пробую несколько предложений скажу а потом опять скатываюсь

Так ещё и когда говорю прямо язык ломается
Даже стыдно откуда такая кацапская азировка
Слава Українi• 22 августа в 23:04
Ответ дляElizAb
Так автор хоче українською..
Дівчина Гілмор• 22 августа в 23:05
Ответ дляЛеся Українка
А у меня вот не получается 😢

Слухайте багато українських діалогів, читайте, пишіть також
Леся Українка• 22 августа в 23:05
Ответ дляХвостПистолетом
Я смотрю передачи только на украинском
И переводы наши обожаю- это огонь просто)

А вот читать кстати тяжело
И писать тоже
ХвостПистолетом• 22 августа в 23:05
Ответ дляЛеся Українка
Я смотрю передачи только на украинском

А вот читать кстати тяжело
И писать тоже
О, а чому читати тяжко?
Доставучая• 22 августа в 23:06
Ответ дляТра Ля Ля
Несложно, просто проговаривайте вслух, можете сначала про себя фразы проговаривать. У меня тоже окружение такое, но могу легко переключиться, сначала было непривычно, но если тренироваться, то всё выйдет.
ElizAb• 22 августа в 23:07
Ответ дляСлава Українi
Так автор хоче українською..
Хотела бы, уже б давно спокойно разговаривала б ,а не только на 4й год войны🤷
Слава Українi• 22 августа в 23:07
Ответ дляЛеся Українка
Я смотрю передачи только на украинском

А вот читать кстати тяжело
И писать тоже
Сучасні переклади книг це просто казка! Почніть з сучасних авторів популярних.
Электричка• 22 августа в 23:07
Автор, ніяк, якщо оточення російськомовне. Я все жіиття говорю українською, але якщо хтось зі мною розмовляє російською, то язик заплітається і мені простіше перейти на російську. Або ж співрозмовник переходить на українську.
ВсеПроВсехЗнаю• 22 августа в 23:08
Ответ дляЛеся Українка
А у меня вот не получается 😢

Я 2 роки так не могла.
Рік тому прийняла рішення, вот як виходить, так і говорю, лише б по українськи.
Пів року це був жах. Я більше мовчала, ніж говорила. Було як з іноземною мовою: лише те що дуже потрібно спитати і сказати.
І так помаленьку, з кожним місяцем словарний запас поповнювався. Часто гуглила як сказати по українськи.
І вот уже рік моїх мук і я досить нормально як для мене говорю.
Так, думаю ще рос, но говорю по укр. Деколи ще суржик присутній, коли прям не знаю як сказати.
Тому головне почати.
Думаю років через 3 мені стане легше.
Леся Українка• 22 августа в 23:10
Ответ дляХвостПистолетом
О, а чому читати тяжко?
Вот даже не знаю
Это как с английским я читаю и нормально понимаю (но приходится в голове переводить)
А вот когда например устала или мигрень иногда как в болоте
Тяжело читать
Напрягаюсь, устаю
В такие моменты перевожу Английский текст через переводчик (работа у меня на английском)

И с украинским также
А на слух отлично легко
И вообще нравится 😻
А що таке?• 22 августа в 23:10
Ответ дляЛеся Українка
А у меня вот не получается 😢

Скільки книжок українською ви прочитали?
Скільки серіалів подивилися?
Знаєте, як це, контролювати думки, щоб думати українською?

Ну , звісно, звідки воно береться.
Слава Українi• 22 августа в 23:11
Ответ дляЭлектричка
Це у вас синдром меньшовартості...я не переходжу і всі мене розуміють, але частіше переходять на українську.
ВсеПроВсехЗнаю• 22 августа в 23:11
Ответ дляТра Ля Ля
Я спочатку десь рік всім письмово відповідала лише українською. Навіть коли писали російською.
Таким чином вчила слова. Навіть гуглила.
А через рік почала намагатися і говорити українською.
Дуже важко, но з кожним місяцем все легше.
Леся Українка• 22 августа в 23:13
Ответ дляСлава Українi
Ой спасибо за совет!
Действительно может сейчас переводят также креативно книги

Как вот сериалы!

Если что-то посоветуете почитать приятное веселое буду благодарна ☺️
Londa___• 22 августа в 23:13
з часом все прийде. з практикою. секретів немає.

не ставити собі високу планку - ставити реальну і досяжну, підтримувати себе. Ви молодець! ❤️
Слава Українi• 22 августа в 23:13
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я 2 роки так не могла.
Тому головне почати.
Думаю років через 3 мені стане легше.
Українською розмовляють! Говорят по русски...
Тихомандражная• 22 августа в 23:13
Просто намагайтеся говорити. Нічого страшного не буде, що буде суржик. Це нормально. Люди зрозуміють.
Я теж не завжди можу правильно щось сказати. І не соромлюсь.
Дякую, що були в мене україномовні друзі, - із ними я постійно намагалась говорити. І знаєте,- вони це поважали.
Навідь якщо це буде повільно,- нічого страшного.
к.Буланова• 22 августа в 23:13
Читать на укр побольше литературі
Бабульція• 22 августа в 23:14
Починайте тут,і все вийде.Я не україномовна,але за пару років навчилася,можу вільно спілкуватись.Єдина проблема,це коли я нервую,то перехожу на російську.
Слава Українi• 22 августа в 23:14
Ответ дляЛеся Українка
Вот даже не знаю
Тяжело читать
Напрягаюсь, устаю

И с украинским также
А на слух отлично легко
И вообще нравится 😻
Тоді слухайте! Я знайшла пару каналів з приємним мені голосом і слухаю .
ВсеПроВсехЗнаю• 22 августа в 23:14
Ответ дляСлава Українi
І що?
Вам легше стало?