Скользкая• 18 сентября 2025

У вас в квартире холодно?

Хитрый Лис• 18 сентября 2025
Частный дом
Включаем отопление. Я махала мёрзнуть)
Ms. Похвала• 18 сентября 2025
У меня в квартире прохладно. В теплой кофте хожу. Я на втором этаже. У соседей выше теплее.
Невгамовна сила• 18 сентября 2025
Вентилятор работает, балкон открыт круглосуточно.
А_я_ЛОЖУ!• 18 сентября 2025
21 норм, накинула тоненьку кофту і взяла легку накидку на ноги. Ну і балкон закрила.
Кубик Рубика• 18 сентября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
2 этаж +25
І в нас +25. Я рада, що трохи похолодало, бо в жару було +28-29(
КарамбОлька• 19 сентября 2025
В квартирі прохолодно досить,але в ночі дуйчик гріє то прям тепло
Вкаблучках• 19 сентября 2025
Живу в цегляному хрущі на 1 поверсі –комбо, до котрого порадниці ставляться ледь не з призирством. Ще й вікна на Північний Захід.
+25 ☺️
ЧукИГеки• 19 сентября 2025
Та ні, все ще відкриті і вікна, і балкони. Ввечері на провітрювання ставлю.