Lisa1309• 19 сентября в 09:27
Перинатальний центр, лікар Тітова Т.О, хтось користувався послугами? Можливо є в
Перинатальний центр (7 пологовий). Можливо хтось користувався послугами лікаря Тітова Т.О? Також цікаво взагалі дізнатись про сам пологовий, як догляд, як палати, вся інформація яка є)))
Дякую)
Julia-9d08• 19 сентября в 10:40
Була як раз вчора в пологовом 7, знайомилась з лікарем, показали палати та пологовий все дуже гарно, не поступає Лелеки.Є така послуга зараз в них, якщо ти вибираєш лікаря та підписуєш з ним договір, то потрібно через касу заплатити 12 тис грн.Це офіційний платіж.