Точная копия плова• 19 сентября 2025

Леди 40+,вам удалось остановить выпад. волос, вернуть густоту до "какбылораньше"

Осень,и у меня опять полезли волосы.Каждая мойка ,как испытание.
Весной было много новых,так хорошо густота увеличилась,и вот снова на полу много волос.
Кто справился с этой бедой ,как вам удалось.
Или в возрасте уже пора смириться и присматривать парик ?
Забобонний фрукт• 19 сентября 2025
Мне 42. Лет в 30 была спровоцирована АГА.
Не скажу, чтоб за эти ~ 10 лет что-то изменилось. Согласна с девочками выше - вряд ли дело в возрасте.
ЯяяКакаджамбо• 19 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Да конечно, вы видели бабулек с шикарной густотой волос? Я - нет, обычно печальное зрелище( так что с возрастом выпадение волос тоже связано, просто у кого-то начинается волосопад в 40+, а у кого-то в 60+. Это как седина может быть в 30, а может только к 50 годам
У моей прабабушки и в 92 года были шикарные густые волосы. Гуще моих и толще. И у свекрови. У мамы подруги шикарные волосы
Таракашечка• 19 сентября 2025
Ответ дляБорода
Вы, наверное, 72 прочитали?
Та нет, просто представила русалку 42 лет,с волосами до копчика
Звожу з розуму• 19 сентября 2025
Був дуже низький ферритин 3.5
Гінеколог призначила сорбіфер дурулекс, підняла до 21. Треба ще пити.
Трихолог назначила міноксидил 5%. 10 пшиків втирати в шкіру голови.
Волосся перестало лізти. В минулому році прямо залисини були.
Дадосвидания• 19 сентября 2025
Ответ дляТочная копия плова
Я не по адресу звернулась?Здається сайт називається порадниця,тут люди діляться різним досвідом.Шукаю інформацію,щоб зрозуміти з чого починати.
Автор, советую пойти к гинекологу. Он вам назначит анализы на гормоны и витамины.
Борода• 19 сентября 2025
Ответ дляТаракашечка
И что тут странного? Сейчас женщины долго хорошо выглядят, волосы их только украшают. Вам что, 20?
Оно само купилось• 19 сентября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
мені 38, в 36 після сильного стресу, думала, що облисію, боялась розчісуватись, при тому, що стрижка - каре. Я знаю, що в мене проблема з звсвоєнням заліза, ферит - 4, гемоглобін - 95. Але, з волоссям треба було робити щось вже. При розмові з подругою порадила - Капсиол (рідина лікувальна, в аптеці орієнтовно 300 грн). Так от, воно дійсно допомогло, ну і звісно заспокійливі))) Стрес мій пішов жити окремо, але волосся перестало випадати! І за рік відросло дуже добре. Дуже рідко щось рекомендую з медикаментів, але ця штука чарівна)
Как часто его применяли- раз в неделю? И как долго?целый год без перерыва?
Борода• 19 сентября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Пью, по самочувствию норм, а волосы не вырастают
А до как было? Родственники, возраст?
Наверняка• 20 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Є тисяча і одна проблема, яку вирішити і не можливо, себорейний дерматит, жовчний, щитовидка, гормональні проблеми,нерви поки докопаєшся до самої істини, поки будеш пити одне, то посадиш печінку, заробиш алергію... замкнене коло, причин випадіння -море
Згодна з Вами. В мене завжди було кучерява крана на голові. Я навіть просила парикмахерів прорядити густоту, бо як африканка ходила. А після 40 років десь треть волос щезла. Мій косметолог каже що це вік і можна вколоти щоб вони росли, але я поки що не готова))
Azizovna• 25 сентября 2025
У моєї сестри теж була проблема з випаданням волосся - це був наслідок ковіда і в неї аж залисини були. Загалом її пролікували в київській клініці хрономедицини, у них лікування алопеції https://rezonans.net.ua/likuvannia-oblysinnia/ проводять настойками трав, що безпечно та ефективно. Почитайте, можливо це і Вам буде корисним.
Вітаміни косметика• 12 октября 2025
в мене копна мені 40+ нестача організмі тому волосся і сипиться.
Тут вік нідочього- гормони перевірте. гормони теж можна тримати у нормі
Бабуся Бетман• 30 октября 2025
мне 48, волосы густые как и раньше. Конечно выпадают, но не сказала, что сыпятся.
Правильно вам советуют, проверьте здоровье.