из_под_тишка• 19 сентября в 13:24
Хто виписує інсулін сімейний чи ендокринолог?
Раніше виписувала ендокринолог, а зараз вона звільнилась і тимчасово в нашому смт немає ендокринолога. А сімейна сказала, що рецепти на інсулін вона не може виписувати.
Скользкая• 19 сентября в 13:26
раньше терапевт на основании заключения ендокринолога выписывал, а щас даже не знаю.
Ноу коммент• 19 сентября в 13:27
Менформин семейный. Инсулин, наверно, тоже он. После визита к эндокринологу.
Деловитая• 19 сентября в 13:31
Эндокринолог призначає, а виписує сімейний.
Якщо ГГ збільшується або зменшується, то ендокринолог коригує призначення.
из_под_тишка
• 19 сентября в 13:35
Ответ дляДеловитая
Тобто якщо людина на інсуліні вже декілька років, то в сімейного має бути такий запис в системі?
Деловитая• 19 сентября в 13:37
Ответ дляиз_под_тишка
Так.
из_под_тишка
• 19 сентября в 13:46
Ответ дляДеловитая
Так.
Значить вона просто не хоче виписати рецепт. Дякую. Доведеться іти до їх завідуючої.
Баба_Воля• 19 сентября в 14:13
Ответ дляНоу коммент
А разве метформин рецептурный препарат?
Ноу коммент• 19 сентября в 21:04
Ответ дляБаба_Воля
А разве метформин рецептурный препарат?
программа-доступні ліки по ел. рецепту.
Баба_Воля• 20 сентября в 00:55
Ответ дляНоу коммент
программа-доступні ліки по ел. рецепту.
Дякую