Маурита• 20 сентября 2025
Как же я хочу, чтобы не рожали такие
Бедный ребёнок
Аноним_1857• 20 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на холеру нам вас в чем то переубеждать? нам это зачем? лично вы нам неважны, не нужны и не интересны. это ваше внутренне дело кого там презирать. ненавидеть или осуждать.
Це лікується.
ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Эвтаназия
а кто решает кого надо эвтаназировать? я может считаю что таких как вы надо эвтаназировать, вы же без будущего, пустоцвет.
Согласны на собственную эвтаназию?
Показушница• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Какие дети? Я чайлдфри
Это отличная новость. Мир умнее вас.
Аноним_1857• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Какие дети? Я чайлдфри
Ну слава, Богу. Вашим ненародженим дітям дуже пощастило, та й людству в цілому.
ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2025
Ответ дляEmilu
Ничего себе, нарожала кучу, сидела и сидит с протянутой рукой, явно без образования, ничего не умеет делать, только рогатку расставлять, чи не шлях.
а в чем твой шлях? что ты дала миру и обществу?
Маурита
• 20 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Согласны на собственную эвтаназию?
Может и пустоцвет, но я буду работать и содержать их солнечных детей
Khmelnichanka• 20 сентября 2025
Це не про радість.
Це про прийняття того, що не взмозі змінити.
І цей випадок набагато кращий за ті, коли батьки так і не прийняли свою дитину, і все життя змушені жити в болі, розпачі і нелюбові.
Аноним_1857• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Ви їх не утримуєте. Це примітивна маніпуляція без знань, як працює податкова система, розподілення тих податків і фінансування потреб населення. Ваші дорогоцінні податки нах..не грають ніякої ролі. Ви їх доречі можете не платити, якщо зробите такий вибір. Платіть інші державі, працюйте в тіні, не працюйте. У вас є вибір.
ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Удалено администрацией...
Показушница• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Зачем? У вас был прекрасный совет по эвтаназии, можете применить.
ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
А що пропонуєте робити з цією дитиною? Дауни народжуються і у небагатодітних, пропонуєте нікому не народжувати?
да, автор советуют именно это , потому что ее саму никто оплодовторять не хочет.
Маурита
• 20 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я в отношениях с парнем
ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Я в отношениях с парнем
Удалено администрацией...
Аноним_1857• 20 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да как же его лечить то?
У випадку автора і таких як вона примусово. Але їх ненависть думаю, швидше зжере. Самі себе пожруть, без евтаназії.
Кукарикуууууу• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Автор це важке життя з вами таке зробило, чи ви завжди були такою безжалісною, жорстокою, безсердечною людиною? Чи ви дійсно вважаєте що ви маєте право вирішувати кому жити, а кому на евтаназію?
Я, як мама сина підлітка, який виїхав навчатися у ВУЗ далеко від мене, вже сумую та переживаю за нього. Як він там, сьогодні навіть плакала, серце не на місці.
Ці перші кроки «самостійного польоту» морально даються мені тяжко, хоч і розумію що це колись повинно було б статися, але як мама ніколи не була готова. Бо для мене він мій син, моя дитина.
Буду чекати його дзвінка та повідомлень у будь-який час, та залюбки щось пораджу, якщо буде в цьому потреба.
Аж чоловік просльозився, коли сьогодні прощався з ним та відпускав.
Це тяжко, деякі мами, мої колеги, дуже раді що їх діти будуть навчатися поруч в місці, але я майбутнього тут не бачу для свого сина, країна тяжка для проживання, особливо кліматично (ОАЕ).
Ці 18 років пролетіли швидко та насичено, добре що є Гугл фото, мессенджери, а не 10 фотокарток в альбомі, які були у наших батьків.
Аноним_1857• 20 сентября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Вона цю тему задвигає системно, цікаво тільки чому адміни не реагують.
Ковбой Хагис• 20 сентября 2025
мама просто сама себя оправдывает, успокаивает. Ничего плохого тут не увидела.
миссАрфография• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
А потом этого солнечного сдадут в дом инвалидов, ибо он никому не нужен. Не жизнь а мучение
А ей нужно было его придушить в пеленках? Или сделать аборт? А вы точно уверены, что она знала? Или думаете, она не рыдала, когда узнала? Или она заказывала эмбрионы с синдромом? Каждый для себя находит повод и способ жить в такой ситуации. У вас здоровые дети? Значит вам ее не понять и не вам в нее плевать. У меня здоровый, но у меня в жизни не повернется язык в сторону матери особенного ребенка, потому что жизнь таких быстро учит.
миссАрфография• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Так она радуется, что ребёнок больной
Ребенку уже 7, и проживет он ещё долго. Ей все эти годы нужно рыдать над ним, сойти с ума, впасть в депрессию? Вы не способны ее понять, так хоть в покое оставьте.
миссАрфография• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Потому что я не эгоистка?
Ну пойдите, придушите его, гуманиста вы наша.
миссАрфография• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Тем, что не эгоистичная мамаша.
Вы при таком выборе сделали аборт? Или так, попи**** ть?
миссАрфография• 20 сентября 2025
Ответ дляМаурита
Не денется никуда.
Ухаживает за ним потому что есть вторичная выгода
Какая? Пенсия три копейки? Серьезно?