Партизанка• Изменено 20 сентября в 22:45
Як продавати післяплатою або..
Як продавати післяплатою або лох доставкою, коли це заборонено? Якщо бажаєте зарахування на картку ФОП, на сайті лох треба підписати з ними договір на бізнес акаунт. І неважливо, що ти продаєш б.в. речі, за які вже сплатив податки, а потім треба буде сплачувати за кожне оголошення. Кожен місяць. А якщо отримувати гроші на звичайну картку, прийдеться сплатити штрафи нереальні.
Як ви виходите з ситуації?
Партизанка
• 21 сентября в 10:20
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор не казав, що йому потрібна картка ФОП.
Більш того, по його тексту зрозуміло, що вона вже ФОП, має відповідний рахунок і знає, що з ОЛХ можна мати договір, як ФОП.
Щоб продавати б.в. речі на ОЛХ пропонуєте підписувати з ними договір про бізнес сторінку і сплачувати постійно за кожне оголошення раз на місяць, а потім ще податки з ФОП?
Пацелуйнитуда• 21 сентября в 10:21
Ответ дляПартизанка
Я вам вообще ничего не предлагаю и мне в принципе плевать, что со своими вещами будете делать вы.
Партизанка
• 21 сентября в 10:26
Ответ дляПацелуйнитуда
Тоді що ви робите в моїй темі, раз маєте таке ставлення?
Я не проти сплачувати податки з б.в. речей і навіть привʼязала картку ФОП на Олх. Але на неї Олх не зараховує, поки я не підпишу з ними договір на бізнес сторінку, де кожне оголошення - це гроші. І якщо ти не продав за 30днів, будеш сплачувати кожен місяць за розміщення оголошення.
Сама собі лікар• 21 сентября в 12:06
Ответ дляПартизанка
Оформляється післяплата.
більше 2 продажів на рік рахується бізнесом.
На олх читала що дівчата писали чи звонили в тех підтримку і переводили на звичайний а не бізнес.
Партизанка
• 21 сентября в 12:08
Ответ дляСама собі лікар
До звичайного не можна привʼязати картку ФОП.
А отримувати гроші на звичайну картку на свій ризик я не буду
Сама собі лікар• 21 сентября в 12:09
Ответ дляПартизанка
Тобто у вас є фоп, але ви хочете продавати на олх свої особисті б/в речі, так? Тобто продажі на олх це не вид вашої діяльності, так?
Партизанка
• 21 сентября в 12:47
Ответ дляСама собі лікар
Так. Але на Олх це можливо тільки підписавши з ними договір на бізнес аккаунт.
Пацелуйнитуда• 21 сентября в 12:57
Ответ дляПартизанка
Ваша тема буде у вашому приватному бложику. Тут всі теми спільні.
Партизанка
• 21 сентября в 16:05
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви зайшли в тему написати, як вам байдуже?)))
Три дні гналась що вами, щоб сказати, що ви мені не цікаві
Пацелуйнитуда• 21 сентября в 16:08
Ответ дляПартизанка
Не плачь, деточка.
Приедет прекрасный принц на белом коне и купит все твои б.у. шные трусы оптом за нал, чтобы налоговая не увидела.
Кракадэ• 25 сентября в 03:01
Ответ дляДесь так, але...
Я не поняла: как доказывать, особисті б/в речі чи не особисті б/в речі?
gerb_whiteflag
gov.ua
Державні сайти України
Державна податкова служба України
Верховна Рада України
Міністерство фінансів України
Інші органи виконавчої влади
Президент України
Урядовий портал
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Державна податкова служба України
Пошук
Знайти
Закрити перегляд
Питання
Діяло до 28.08.2025 Чи оподатковується дохід, отриманий ФО від продажу вживаного товару, відмінного від рухомого та нерухомого майна іншій ФО?
Відповідь
Діяла до 28.08.2025
Коротка:
У разі здійснення системного продажу товарів протягом значного проміжку часу з метою отримання прибутків фізична особа має офіційно зареєструватися як суб’єкт господарювання та сплачувати податки відповідно до обраної системи оподаткування.
Продаж власного вживаного майна (особистих речей) не є підставою для фінансової або адміністративної відповідальності.
У разі продажу вживаного майна (не особистих речей) та отримання доходів від інших фізичних осіб така фізична особа зобов’язана подати річну декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку, до 01 травня року, що настає за звітним, та самостійно до 01 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в такій декларації.
Інші доходи оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відс. та військовим збором за ставкою 5 відсотків.
Повна:
Відповідно до п.п.14.1.202 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) визначено, що продаж (реалізація) товарів – будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за плату або компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів.
Підпунктом 14.1.244 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що товари – це матеріальні та нематеріальні активи, у тому числі земельні ділянки, земельні частки (паї), а також цінні папери та деривативи, що використовуються у будь-яких операціях, крім операцій з їх випуску (емісії) та погашення.
При цьому ПКУ не містить поняття «вживані товари».
У розумінні положень Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV (далі – ГКУ) господарська діяльність – це діяльність фізичних і юридичних осіб, пов’язана з виробництвом чи реалізацією продукції (товарів), виконанням робіт чи наданням послуг з метою одержання прибутку (комерційна господарська діяльність) або без такої мети (некомерційна господарська діяльність). Підприємницька діяльність є одним із видів господарської діяльності, обов’язкові ознаки якої – безпосередність та систематичність здійснення з метою отримання прибутку.
Статтею 42 ГКУ визначено, що за своєю правовою природою підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
Отже, підприємницькою діяльністю можна вважати сукупність постійно або систематично здійснюваних дій щодо виробництва матеріальних і нематеріальних благ, реалізацій товарів, виконання робіт або надання послуг з метою отримання прибутку.
Слід зазначити, що згідно ст. 58 ГКУ суб’єкт господарювання підлягає державній реєстрації як юридична особа чи фізична особа – підприємець у порядку, визначеному законом.
В свою чергу, продаж індивідуального вживаного майна (особистих речей) не є предметом інтересу податкових органів та не розцінюється як підстава для фінансової або адміністративної відповідальності за порушення вимог
gerb_whiteflag
gov.ua
Державні сайти України
Державна податкова служба України
Верховна Рада України
Міністерство фінансів України
Інші органи виконавчої влади
Президент України
Урядовий портал
Державна податкова служба України
Пошук
Знайти
Закрити перегляд
Питання
Відповідь
Діяла до 28.08.2025
Коротка:
Повна:
Кракадэ• 25 сентября в 03:02
Ответ дляКусюче сонечко
Автор, Вы правильно переживаете. Те кто говорит что они продают по несколько вещей в месяц и ничего страшного - так ведь и не факт что письмо счастья прийдёт сразу, налоговая видит все олх- доставки и наложки от Новой почты, пока руки доберутся - так и получат люди свои письма. Ведь расчетный период будет аж в следующем году, можно много чего собрать за год на каждого человека, особенно если у человека систематически даже пару продаж в месяц своего хлама.
Ну ок, человек не согласится с мнением налоговой, будет судиться. Найдите адвоката и т.д. Это бесплатно? А время? А нервы?
Никаких наложек и олх- доставок, или личная встреча, или полная оплата на карту, или Укрпочта наложка (получение денег в отделении).
Все остальное - риск.
А с Укрпочты тоже? Или только с нп?
Кусюче сонечко• 25 сентября в 06:21
Ответ дляКракадэ
А с Укрпочты тоже? Или только с нп?
Говорят Укопочта наложка наличка не отслеживается. А вот Новая почта - 100% отслеживается.
Кракадэ• 25 сентября в 16:50
Ответ дляКусюче сонечко
А как и где это проверить можно?
Кусюче сонечко• 25 сентября в 19:39
Ответ дляКракадэ
А как и где это проверить можно?
Спросить у налоговиков...
Десь так, але...• 25 сентября в 23:23
Ответ дляКракадэ
gerb_whiteflag
gov.ua
Державні сайти України
Державна податкова служба України
Верховна Рада України
Міністерство фінансів України
Інші органи виконавчої влади
Президент України
Урядовий портал
Державна податкова служба України
Пошук
Знайти
Закрити перегляд
Питання
Відповідь
Діяла до 28.08.2025
Коротка:
Повна:
gerb_whiteflag
gov.ua
Державні сайти України
Державна податкова служба України
Верховна Рада України
Міністерство фінансів України
Інші органи виконавчої влади
Президент України
Урядовий портал
Державна податкова служба України
Пошук
Знайти
Закрити перегляд
Питання
Відповідь
Діяла до 28.08.2025
Коротка:
Повна:
Зачем вы эту простынь скопировали?
Кракадэ• 26 сентября в 00:56
Ответ дляКусюче сонечко
Спросить у налоговиков...
Отслеживают ли они Укрпочту? :)