За ким я буду?• 21 сентября в 00:11

Колишній зробив пропозицію своїй дівчині, але пише мені

На днях зробив пропозицію своїй дівчині, але ночами реагує на сторіз, пише привіт. Думаю випиває і тоді оце проявляється. Але нащо? Я одружена якщо що. Розійшлись ще 10 років тому за моєю ініціативою
Ishoy• 21 сентября в 06:24
Автор, зачем Вы 10 лет общаетесь с бывшим? Сейчас самое время его заблокировать наконец
ЖенаАйтишнеГа• 21 сентября в 07:24
Автор, мне через 15 лет позвонил. До того максимум картинки в др и я ему, общения не было. Когда был нищеброд так и не высовывался. Сейчас купил квартиру и машину, позвонил похвастаться. Я искренне за него рада!
Копуша• 21 сентября в 08:11
Авторе це може значити лише те що та людина тішить через вас своє его, типу я ось такий на розхват у всіх дівок, ще і одружена колишня за мною бігає слідкувати де я. Кращий вихід тут заблокувати і забити, але я б ще висказала йому перед цим що раз ти вже зробив пропозицію іншій то йди і будь разом зі своєю жінкою, нічого на моїй сторінці вештатись.