Пишу каліграфічно• 21 сентября в 11:07
Чи замовляли взуття (кросівки, кріпери) з Тему?
Якщо так- яка якість? Варто чи ні як додаткову(змінну)пару взуття?
Пишущаяся• 21 сентября в 11:12
Я заказала там угги по горячей цене за смешных 250 гривен, зиму отходила и ношу до сих пор, даже заломов нет. Читайте отзывы на сайте и будет вам счастье
Ксерокопия ночи• 21 сентября в 11:26
Замовити можна але треба бути уважним з розміром. Купувала 2 рази босоніжки і з них був один прольот. Добре, що в знайомої був схожий розмір ноги і їй підійшли, то їй віддала. Але по якості нарікань нема - я більшу половину літа в своїх відбігала і норм.
Пік Антна• 21 сентября в 12:57
Як на мене, то можна замовити. Але уважно до розмірної сітки і що пишуть у відгуках. Ну, і будьте готові, що можуть бути трохи несиметричні шви і т.д.
Я кілька раз брала кросівки, і доводилось повертати на їх 43 на мій 40 укрраїнський був малий((
неДоПриличий• 21 сентября в 21:18
На диво, досить непогані. Брала кросівки, мокасини і літні шльопки. Розмір підійшов, зручне взуття, гарно зроблено. Там же завжди повернення можна зробити без проблем.