Міні-бікіні• 21 сентября в 10:38

Кто часто заказывает на iHerb

Я пользуюсь витаминами, добавками, покупаю в основном на олх, и вот знакомая говорит что лучше заказывать на iHerb, потому что там дешевле, а на олх перекупщики, которые покупают на iHerb и продают дороже. Я для сравнения нашла витамины, которые недавно покупала за 650 грн, а на iHerb они 620. Кто часто покупают с этого сайта подскажите действительно ли там можно покупать дешевле, если да, то как? Про скидку при первом заказе знаю, но как потом, тоже есть какие-то скидки?
ЛеньГуглить_правда• 21 сентября в 10:39
Да. Вот сейчас, например, скидка на всё -29%
дама_из_декрета• 21 сентября в 10:41
Сейчас на всё для всех пользователей скидка 29% по коду 29SWSEP
автор Міні-бікіні • 21 сентября в 10:43
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Получается чтоб купить дешевле это надо только ждать скидки? Как часто они бывают? Потому что если разница 30 грн, то мне проще на олх купить. И вообще интересно те кто продает на олх, вряд ли бы их устроили заработки по 30 грн
автор Міні-бікіні • 21 сентября в 10:45
Ответ длядама_из_декрета
А можете рассказать чуть подробней, как там делать заказ, есть ли минимальная сумма заказа, сколько стоит доставка?
автор Міні-бікіні • 21 сентября в 10:45
Ответ длядама_из_декрета
И где вы узнаете код на скидку?
Най хоч раз• 21 сентября в 10:54
Ответ дляМіні-бікіні
Откройте сайт, там все написано
Инфотуфелька• 21 сентября в 10:56
У нас есть единая тема по айхерб, там посредники отвечают на вопросы, делятся кодами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3305498
дама_из_декрета• 21 сентября в 10:56
Ответ дляМіні-бікіні
Эта открытая информация в инете.
автор Міні-бікіні • 21 сентября в 10:59
Ответ дляИнфотуфелька
Спасибо!
symbol• 21 сентября в 11:09
🔹ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПРОСТО:
▫️на сайті обираєте Україну, складаєте товари в кошик, вводите промокод, обираєте вид доставки (зараз доступна на відділення і у поштомати НП і Міст), валюту $, переходите до оформлення
▫️додаєте свою адресу, можна українською
▫️вводите в рядку пошуку на мапі назву міста або вулиці та обираєте відділення/поштомат на мапі, підтверджуєте, натиснувши зелену кнопку «Виберіть пункт видачі»
▫️заповнюєте свої дані для митниці, можна українською
▫️додаєте дані платіжної картки, ім’я власника, навіть якщо на карті воно не зазначене
☝🏻підходить будь-яка Visa або MasterCard у гривнях або доларах
🔹ПЕРЕВІРТЕ ПЕРЕД ОПЛАТОЮ:
▫️на сайті обрано долари
▫️картку відкрито для оплат в інтернеті
▫️встановлено достатній ліміт (можна змінити в Управлінні карткою/рахунком у додатку банку або на гарячій лінії)
▫️вистачає грошей у грн. по курсу продажу $ вашого банку для карт
▫️застосовані всі коди
▫️додано пробний товар
▫️вказано вірну адресу доставки та отримувача
🔹НАТИСНІТЬ «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ»
symbol• 21 сентября в 11:11
📦ДОСТАВКА доступна на відділення і у поштомати Нової пошти та Міст
▫️гарантовано БЕЗКОШТОВНО для замовлень від 55$, може бути і на меншу суму, залежить від товарів в кошику, особливо, якщо обрати на мапі відділення Міст
▫️вага до 5 кг, максимальна сума 150$ з урахуванням знижок
▫️доставка близько тижня
🚨ВАЖЛИВО:
▫️ціна в грн, вказана на iherb, довідкова, через подвійну конвертацію сайт зніме більшу суму, обирайте 💲

▫️митний ліміт становить 150 євро і розраховується в доларах на день проходження митниці: 150*курс євро НБУ/курс $ НБУ
▫️до розрахунку приймається сума з урахуванням знижок (Проміжна сума)
▫️реферальні винагороди - це не знижка, а частина оплати
▫️посилки на одного одержувача, що надійшли на митницю в одній партії, буде об´єднано❗️
▫️декілька посилок підряд, що в сумі перевищують ліміт, краще оформляти на різних одержувачів з того ж аккаунту, телефон можна лишити один
▫️кешбек від monobank - 1% за категорією «Продукти» нараховується на оплати на Iherb і не впливає на застосування інших кодів
автор Міні-бікіні • 21 сентября в 11:16
Ответ дляsymbol
▫️доставка близько тижня
🚨ВАЖЛИВО:

Ого! Дуже дякую за таку детальну інформацію! Буду розбиратись
Солоденька цукОрка• 21 сентября в 11:28
Ответ дляМіні-бікіні
Вам в любом случае нужно набрать корзину. Если только одни витамины, то нет смысла заказывать из штатов. А так то из Америки конечно выгоднее, чем у перекупщиков
Каяспер• 21 сентября в 11:52
Ответ дляМіні-бікіні
Скидки до -20% там бывают практически каждый месяц.
symbol• 21 сентября в 12:14
Ответ дляМіні-бікіні
Коди в порадах) https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/106340#sovet
До кінця вересня на перше замовлення в додатку знижка 29% за кодом 29NEWAPP
Фея_3уровень• 21 сентября в 12:14
Ответ дляМіні-бікіні
Часто. Для новых клиентов минус 20. Даль ше мониторить. Не думаю, что вам прям часто надо что то. С той же подругой купить чтоб добить доставку...