Пиши-пропало• 21 сентября в 11:44
Після великої тусовки мені хочеться тиждень ні з ким не говорити.
Це я інтроверт чи просто старію?
Margaret Rose• 21 сентября в 11:47
Інтроверсія, скоріше за все, соціальне перенасичення.
Я теж така - на якихось тусовках-гулянках як побуваю, то мені соціального заряду надовго вистачає
Да будет так• 21 сентября в 11:50
У меня тоже так. Вроде и хочется иногда побыть в большой компании, но потом настолько истощена, что никого не хочется видеть
ЯспАкойнаЯ• 21 сентября в 12:48
И у меня такое. Я потом еще спать не могу от эмоций. Наверно вы просто устали от общения и отдали там много энергии , интроверт вы
ПироженкА• 21 сентября в 13:57
Мне последнее время ни с кем не хочется говорить и без больших тусовок...
Морожена_курка• 22 сентября в 00:32
В мене так давно. При тому не можу сказати що я геть інтроверт - просто на комунікацію з людьми в мене стало йти набагато більше ресурсу, аніж то було раніше.
Я із задоволенням буваю зрідка у компаніях, потім з не меншим задоволенням відновлююся наодинці у тиші.