Чучало яблуні• 21 сентября в 14:44

На кого поступили ваші сини? Після 9 класу чи після 11?

Бо моєму теж скоро поступать, думаємо на яку професію. Ще напишіть платно чи на бюджет .
БеллаДонна• 21 сентября в 16:27
Ответ дляЗвезда в шоке
Поступив у Могилянку, фізика, бюджет.
Прекрасно.
БеллаДонна• 21 сентября в 16:29
Мій поступив на авіатехніка, бюджет, бакалаврат, КЛК ХНУВС, до цього там же вчився після 9го. Навчання очне, живе у гуртожитку(ночують у сховищі).
Кондуктор трамвая• 21 сентября в 17:03
Ответ дляЗабагаловка
Дякую, буду знати, до таких нюансів не докопалася. Коли дитина вступала, ми цю пільгу якось копнули і забули, бо скористатися нею майже нереально.
Від неї тільки сморід і постійні питання від цивільних ’а ви по убд вступили?’
Бо нюанси мало кого цікавлять, зато казки про тисячі дітей військових, які не дають вчитися талановитим, квітнуть.
Щороку такі вкиди.
Кондуктор трамвая• 21 сентября в 17:04
Ответ дляБеллаДонна
Серйозно. Успіхів!
Цікавий писочок• 21 сентября в 17:05
цього року вступив в КПІ на бюджет, щось з ІТ (я досі не запамятала). до НМТ готувався самостійно, вуз та спеціальність обирав в останній момент. пройшов по першому пріоритету
Дама_из_рекламы• 21 сентября в 21:20
Ответ длякультУра
11й. Авиадиспетчер
Поступив на юриста на державне, але пішов вчитись на менеджера в Словаччині. ПомилковоВам відповіла