КартаБезКомиссий• 21 сентября в 18:44

Хто з вашого класу став успішним?

Правду кажуть, що відмінники - рідко досягають чогось в житті, бо звикли подобатись оточуючим, а це заважає в досягненнях та заробітку коштів. Приклад нашого класу:
Троє відмінників - довго жили з батьками або нещасливий шлюб, посередня робота в наймі, низький рівень достатку, живуть на такому ж рівні, як батьки, ніде не бувають, нічого цікавого.
Двоє хлопців, які сиділи на задніх партах та зривали уроки (і там і там батьки не заможні) - один побудував великий автобізнес (їздив на заробітки, збирав гроші), інший - продуктові магазини, почав з кіоску в селі й так пішов далі.
Дівчинка, вчилася на 3-ки, вдало вийшла заміж - має два салони краси, в яких теж багато працює й сама.
Хлопець, теж вчителі його не любили, був завжди "анти-приклад" поведінки - теж має бізнес в Україні, живе в Європі, подорожує й тд.
А як у вас з однокласниками?
Щось отримав в житті той, хто добре вчився чи той, хто сидів на задній парті? Цікаво почитати історії)
АяВсёЗнаю• 21 сентября в 18:45
Та хто зна
Я з тими людьми не спілкуюся.
Живу своє життя
Заикальница• 21 сентября в 18:45
Понятия не имею, я их последний раз видела на выпускном видела
Зашла на 5минут• 21 сентября в 18:47
Відмінниці троє. Одна багатодітна мати. Інша керувала атб але від стресу стався інсульт, не працює. Третя вчитель англійської в школі. Хлопці двоє, один суддя, інший має фірми по Києву по встановленню вікон. Це ті кого знаю. З іншими не зустрічалась зі школи.
Морская свинка• 21 сентября в 18:49
Я не слежу за их жизнью . Все равно абсолютно кто из них стал успешным . Я и за университетскими не слежу , хотя случайно узнала что парень которому я очень нравилась и который не смел даже намекнуть на свою симпатию ( только на танцы приглашал( один танец всего был) , вздыхал и столы накрывал на практике чтобы меня пригласить),дипломную работу с ним делала ( видимо тоже как то подстроил )-сейчас стал очень успешным
Заліковий троль• 21 сентября в 18:50
Из класса не знаю, а вот с группы отличники устроены все хорошо, на руководящих должностях, в отличие от мажористых на тот момент, те кто где
Бідося• 21 сентября в 18:50
Одна відмінниця крутий гастроентеролог, друга вдало вийшла заміж і не працює. Трієчники нічого визначного не досягли, деякі вже спилися і на тому світі. Був один з паралелі, загинув при захисті Донецького аеропорту, Кіборг-табличка з його ім´ям на школі висить.
Зашла на 5минут• 21 сентября в 18:51
В мене, автор непогано все йшло в школі але життя побило, відрізало крила. Вчителів згадую з величезною вдячністю, дуже в нас були класні і душевні люди, від Бога.
когдадеЦкие• 21 сентября в 18:52
Той хлопець що мав багатих батьків які йому зробили бізнес і поставили йому класного бухгалтера і прораба ну і задача маминого сина була - не проср@ти той бізнес. Ну так і вийшло
Царевна в уггах• 21 сентября в 18:52
Я их в последний раз на последнем звонке видела.
Моль Моллівна• 21 сентября в 18:53
Ну для мене особисто Успіх, коли людина прожила життя і у неї все добре лишилось з головою і загалом вона спокійно прожила своє життя. Бо можна мати шалене бентежне багате життя і згоріти в 40 років. Тому Успіх поняття широке.
Бешене сарі• 21 сентября в 18:54
А успішний це який?
Якщо у дівчини свої 2 квартири, машина,
Чоловік, дитина, зп 2000$ це успішна чи ні?
Пусин Кукин• 21 сентября в 18:54
Троечница) прогульщица
Живу в США, сейчас небольшой салон по ногтевому сервису
Замужем, муж в сфере айти, двое детей
Всем довольная , за иными не слежу
ЖаннаНеАгузарова• 21 сентября в 18:56
Жизнью одноклассников не интересовалась, закончила школу 31 год назад, последняя встреча выпускников была на 15-тилетие окончания школы.
Могу о муже написать - учился в школе плохо, точнее, не учился совсем. Закончил 9 классов, потом ПТУ, армия, потом встреча со мной)
Всё, что у нас есть, благодаря мужу, его умениям, труду, мегамозгу
А как только начали встречаться, мне все до единого говорили (кроме моих родителей) что он тебе может дать, у него ничего нет
А я не ставила никаких ставок, ни на что не надеялась, ни о чем не мечтала
Клевотница• 21 сентября в 18:57
Из класса одна я, была отличницей🤭
Но я была отличницей не из-за зубрежки, а потому что умела договариваться и нравиться😉
Кusalochka• 21 сентября в 18:57
Все наоборот. Все отличкюники живут классно. А троечники посредственны, живут очень скромно.
parele• 21 сентября в 19:00
Я була відмінницею, завжди сиділа на останніх партах, бо мені так подобалося. Все нормально в житті.
Зам. зав. Анонима• 21 сентября в 19:05
Отличники хорошо устроились . Все довольно успешны. Троешники особых успехов не достигли. Продавцы, медсестра, учитель, парни то в ментов, то в зсу
Зам. зав. Анонима• 21 сентября в 19:06
И все задние парты у нас занимали как раз отличники
ОбережнаЯ• 21 сентября в 19:06
Из нашего класса две троешницы торговали на рынке, двоих уже нет в живых, одна толком и не работала, и семьи не было. Все отличники неплохо устроились (у нас их было много, 7).
Білий Лосик• 21 сентября в 19:07
Была отличницей, потом красный диплом. Руководила подразделением в международной корпорации, купила квартиру, машину, объездила все что могла. Случилась война, уехала в США. Работаю по специальности плюс вышла замуж. Иметь киоск в селе это конечно крутое достижение, как и поехать на заработки). Автор, вы откуда?
Алина-1240• 21 сентября в 19:10
Честно? Никто
Я_и_моя_собака• 21 сентября в 19:11
Среди своих одноклассников не знаю, не общаюсь. В группе сына из 60 человек половина имеют диплом с отличием. Насколько знаю, у всех ок))
Я_и_моя_собака• 21 сентября в 19:12
Ответ дляБілий Лосик
Автор ищет утешения и оправдания тем, кто не учится. Если что , я сама не отличница.))
Свідок Перемоги• 21 сентября в 19:15
У нас был один отличник . То хорошо живет, на хорошей должности.Не думаю, что могло быть иначе с его мозгами и такими же пробивными родителями)
Троечники , кто как живет. Есть те, кто долго жил с родителями и ничего пока не добился. Семьи, детей тоже нет пока.
Но в целом , все на простых должностях , ничего особенно. Официантка , няня, повара, бухгалтер, логопед ,кто не работает в декрете находится. Несколько одноклассников уехали давно в другие страны. Один видела по соц сетях , дальнобойщик и многодетный отец )
Ms. Искренность• 21 сентября в 19:16
Двієчник - наркоман, повісився задовго до 30 років. Сама ’модна’ дівчинка (одягалася як на трасу з підліткового віку)- народила у 16, дитину виховувала сама, не знаю як склалося. Два відмінники - за кордоном. Ще один у Києві, у нього тато директор заводу.
Ви повязуєте успішність з достатком, в це неправильно. Можна бути багатим і глибоко нещасним. Чи є така людина успішною ? Можна жити небагато і бути щасливим з інших причин. Хіба це не успіх?
Скажімо, шансів на фінансовий успіх значно більше у тих, хто гарно вчився. У них більше шансів на гарний старт. Але не всім це потрібно.
Доктор Варвар• 21 сентября в 19:17
Я. И еще один парень, тоже отличник.
Фсе.
Миллениалка• 21 сентября в 19:18
Ті що були тупими і найгірше вчились - печаль .
Один став алкоголіком , ще 2 наркомани , ще 1 в працює на заводі попиває пивко на районі .
Успішні стали середнячки які вміли викручуватись . Відмінники - а це третина класу!!!! 11 людей - успішними прям не стали , працюють на держ роботах або в силових структурах , ну таке , не вау .
Із заможних стали 3-є
НаливайКа• 21 сентября в 19:20
У нас всі відмінники дуже добре влаштовані, двійочники- таксисти, будівельники та й таке...
Відмінники: бізнес свій, топ менеджмент, співак)
Глаголиця• 21 сентября в 20:35
Майже так, як і було в школі. Хто вчився, мав здібності, той пішов далі по карʼєрним сходам. А хто не хотів вчитися- касир в супермаркеті.
Бринзолетта• 21 сентября в 20:56
Те,кого я знаю работают на простых работах