Колишня муза• 21 сентября в 20:33

Бентонітовий наповнювач

Який у вас?
Сьогодні купила самий дешевий Чемпіон.
Так як дуже багато йде дорогого бентоніту.
Звичайно різниця відчутна.
Яким ви користуєтесь ?
Насправді мені не вистачає на місяць 10 л, 10 літрів на 14 днів йде
Примарочка• 21 сентября в 20:35
Мафин. Очень нравится
автор Колишня муза • 21 сентября в 20:37
Ответ дляПримарочка
Мафин. Очень нравится
Есть с запахом ?
Какой у вас расход ?
ХвилювАллочка• 21 сентября в 20:38
Тигра,5 кг 100грн на два тижні пачка десь, в нас багато пісяє
Prervana• 21 сентября в 20:38
Только те, которые турецкое сырье. Ванкет, рокет, анималл и т. д. Остальные не выдерживают
Примарочка• 21 сентября в 20:40
Ответ дляКолишня муза
Есть с запахом ?
Какой у вас расход ?
По-моему, есть с лавандой. Но я обычный беру. Пачка месяца на 2 моей кошуле. Хорошо комкуется. Расход минимальный, на мой взгляд.
freedom_2015• 21 сентября в 20:42
ванкет для мене (для кота )найкращий,беру з лавандою
Непереможна• 21 сентября в 20:57
Бентонит дорого и нерационально.
Покупаю большими пакетами древесный наполнитель. Хватает надолго.
Аноним с кешбеком• 21 сентября в 21:42
Мафін берем, любе моя кішка гребти. Але пилить зараза, Ван Кет вроді менш пильний але він дорожчий
Мадам Подлинник• 21 сентября в 21:43
Felin беру, Турецкий.
Аноним с кешбеком• 21 сентября в 21:43
Ответ дляНепереможна
Бентонит дорого и нерационально.
Бетоніт комкується, а дерево на стружку розпадаеться и запахи не тримає
автор Колишня муза • 21 сентября в 22:56
Ответ дляPrervana
Ванкет ужас, мне не понравился, какой то он как размазня каша.
BentySandy,AnimAll, Rocat суперовые
Но мне сейчас дорого, ищу хорошое что дешевле,
И расход большой и с деньгам проблема.
автор Колишня муза • 21 сентября в 22:57
Ответ дляПримарочка
Да ладно ?)
Почему у меня так много уходит
🙈
Prervana• 21 сентября в 23:01
Ответ дляКолишня муза
BentySandy,AnimAll, Rocat суперовые
И расход большой и с деньгам проблема.
Никогда не подводил, я много лет на нем. Может партия неудачная была
Примарочка• 21 сентября в 23:02
Ответ дляКолишня муза
Да ладно ?)
Почему у меня так много уходит
🙈
Вы ж именно этот не пробовали? Он реально экономный
автор Колишня муза • 21 сентября в 23:09
Ответ дляПримарочка
Нет, не пробовала.
Убираю два три раза в день.
автор Колишня муза • 21 сентября в 23:12
Ответ дляPrervana
Та может, я сдуру купила 20 кг.
Та и по запаху что то не зашло мне.
Тофу kotix еще мне нравится, но тоже не экономно (походу даже больше расход
Царівна Жабка• 21 сентября в 23:46
Я котику пробувала різний.
Почала з дрібного бентоніту Тигра. Котик з вулиці,цей бентоніт максимально схожий на пісок. Але запахи не тримав особливо і по всій квартирі розносився. Потім поміняла на білий ще дрібніший - котик чхав і в носі корочки були постійно, бо вилився.

Спробували сілікогель. Колодок лапки, не хотів йти.

Древесний не розглядала, бо не комкується і запах не тримає.

Взяла соєвий Анімал. Все до пе окрім запаху. Взяла звичайний, типу без, але він так пахне булочками, капець. Кіт і не зрозумів одразу їсти його чи в туалет йти. Зараз звик вже.
Комкується, запахи тримає, розход мінімальний, тобто ціна компенсується розходом.
Потрібно знайти інший, щоб був звичайного кольору і без запаху.
автор Колишня муза • 22 сентября в 00:00
Ответ дляЦарівна Жабка
Я котику пробувала різний.

Я не знаю🤷‍♀️в мене багато йшло
Я брала Kotix
Вам 6 л на скільки вистачає?
Царівна Жабка• 22 сентября в 07:54
Ответ дляКолишня муза
Я не знаю🤷‍♀️в мене багато йшло
Я брала Kotix
Вам 6 л на скільки вистачає?
Я купувала самі малі упаковки. Надовго.
Можливо ви не так користуєтесь.

Бентонітовий наступаєте шаром 3-5 см в лоток. Після того як котик сходив в туалет сеча комкується. Випорожнення теж. Берете сорочок з дірками і просіюєте те, що скомкувалось. І в пакетик викидаєте лише скомковане. Інше залишається.
Повністю міняти бентоніт потрібно раз на 1-1,5 тижні, залежно від запаху. Навіть простий тиждень витримує.

Соєвий я міняю рідше. Принцип той же, але повністю міняти можна і раз на місяць. Він добре запах тримає. Тобто він економніший.

Найекономніший силікагель, він найкраще тримає запах, його надовго вистачає, там гранули випитують в себе сечу і міняти коли гранули стали жовті.
Але він колеться і не всі кошти його приймають.

Силікагель і соєвий ще й по квартирі не розносяться
Пэрисхилтонша• 22 сентября в 18:08
Мафин, хватает приблизительно на месяц
автор Колишня муза • 22 сентября в 18:16
Ответ дляПэрисхилтонша
Мафин, хватает приблизительно на месяц
Сколько л?