Ксерокопия ночи• 21 сентября в 20:51
Яку туш для вій ви би обрали?
Якби не стояло питання ціни, то яку з цих варіантів обрали б ви? Або напишіть в коментарі яку б точно не обрали і чому.
Результат:
вже голосів:
30 (57.69%)
Lancome Hypnose
11 (21.15%)
Diorshow
7 (13.46%)
Givenchy L´Interdit
4 (7.69%)
Sensai
Ксерокопия ночи
• 21 сентября в 21:18
Ответ дляПрилипало
Обожнюю Sensai, користуюсь нею вже кілька років. Вчора нову замовила)
На скільки вам її вистачає? Вона гарна, з нею вії залишаються мʼякими та еластичними, але в мене вона за 3 місяці засихає, вже після 2 місяців починає ставати сухою
Пузата Хата• 21 сентября в 21:26
Ланком із цих подобається, але останні 3 роки мій фаворит це Лореаль Телескопік, вії величезні робить з першого шару та не осипається у мене цілий день.
Жирафовое варьенье• 21 сентября в 21:32
Ответ дляГигиенишвили
А сколько должна быть неделю?
3 міс
Жирафовое варьенье• 21 сентября в 21:33
Ответ дляКраля-Галя
А что хорошее в бюджетном сегменте, чтоб объем и разделение и не склеивает. У кого есть любимцы, советуйте
Я вище фото кидала)
Томатико• 21 сентября в 21:38
Ответ дляКраля-Галя
А какая лореаль, фиолетовая?
в золотом тюбике сейчас ’Миллион ресниц’. До этого была в черном, какой то там обьем. Беру по акции разные
Завжди з рушником• 21 сентября в 21:51
Ответ дляКсерокопия ночи
Як що чесно, то я про Террі вперше чую. Якось звикла я до старої класики
Тоді з цього переліку обрала би або Lancome або Sensai. Ще рекомендую з люксу Shiseido. У них також класна косметика.
Гигиенишвили• 21 сентября в 21:55
Ответ дляЖирафовое варьенье
3 міс
С чего вы взяли? По собственным утверждениям? Даже на туше нарисовано, что после открытия 6 месяцев.
дякую аж підскакую• 21 сентября в 21:57
Ответ дляКсерокопия ночи
Бачила відгуки, що Ідоль більше обʼєму додає, а я не люблю коли занадто обємно, мені не личить
Могу сказать только за себя
Обьема мне она не дала, но увеличивает длину ресниц + незаметна на ресницах (без комочков всяких)
Пацан к успеху шел• 21 сентября в 22:15
Ответ дляКсерокопия ночи
Це мої вії з Ланком. Наче немає грудочок
Ресницы печаль. Так что не тратьтесь. Вообще без разницы, какая тушь.
Малая Налегке• 21 сентября в 22:20
Ответ дляПлаття-терапія
Кларанс гарно нашаровує
це антиреклама? воно ж як злипшеся як від отієї радянської, на яку плювати треба було.
Ксерокопия ночи
• 21 сентября в 22:33
Ответ дляПузата Хата
Мені вона зовсім не сподобалась. До війни якийсь час користувалась зеленою Лореаль, а потім вона зникла і я спробувала цю Телескопік і щось я не зрозуміла за що її хвалять
Ксерокопия ночи
• 21 сентября в 22:36
Ответ дляЗавжди з рушником
З Shiseido в мене лише був канандаш-тіні для брів. Він бомбезний, але розходується швидко і виходить по ціні не дешево. Мені зробити пудрові брови вийшло дешевше ніж той олівець купляти, майже 2 роки взагалі про них не згадувала. Зараз користуюсь тушшю для брів Пупа, але напевно знову піду зроблю пудрові
Распутница• 21 сентября в 22:52
Жизнь показала, что дорогая тушь- деньги на ветер. Мнооого у меня всего было. Не, ну правда, у вас реснички и не очень густые как бы...
Жирафовое варьенье• 21 сентября в 23:01
Ответ дляГигиенишвили
Ні, не з власних
Добро с Кулаками• 22 сентября в 02:19
У мене була Ланком з вигнутою кісточкою, мені не дуже зайшла. Зараз для проби купила Кларанс. У доньки(15 р) така туш, як на фото, їй дуже подобається, але у неї від природи гарні вії і часто роблять компліменти.
Ксерокопия ночи
• 22 сентября в 09:59
Ответ дляДобро с Кулаками
В 15 років в мене теж були шикарні вії з будь-якою тушшю, навіть питали чи не накладні вони. 30 років тому вії не нарощували. Зараз що є тому і рада. В мене була ця туш, трохи вище давала фото з нею
Хропочка з гривкою• 22 сентября в 15:18
Ответ дляЖирафовое варьенье
В мене були всі. Зараз евелін)) і це найкраща.
Проголосували за сенсаї
О, я тоже в результате на Эвелин перешла). Были Ланком, Клиник, Бобби Браун. Сейчас Кларанс ещё есть - нет, Эвелин Варьете нравится больше.
Прилипало• 22 сентября в 23:50
Ответ дляКсерокопия ночи
Перевірила, попередню на початку січня замовляла. Я завжди після нанесення туші прочісую іншою щіткою для вій, вона знімає залишки і те, що підсихає. Будь-яка туш так довше використовується