Залізна пані• 22 сентября в 13:28

Хто йшов від чоловіка, через який проміжок часу подавали на розлучення?

Я вже місяць живу окремо.
І не знаю, чи вже подавати на розлучення, чи дати собі кілька місяців на роздуми?
Знаю багато пар живе багато років окремо, але не розлучаються
Гостра на язик• 22 сентября в 13:30
Спочатку подала. А куди йти? Це він має йти, а не я з дітьми
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:31
Ответ дляГостра на язик
Та ми Впо. Обидва голожопі
ЗавЛабСнаб• 22 сентября в 13:31
Подала на развод через 6 месяцев, когда замуж выходила
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:32
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ух ти! А ви нового чоловіка зустріли ще коли були у відносинах зі старим, чи вже потім знайшли?
Н@Диете• 22 сентября в 13:32
спочатку подайте на аліменти.. ну і «уходя—уходи»…
З понеділка на дієті• 22 сентября в 13:33
Автор, всі по різному подають. Часто складаю позовні заяви і вказую, скільки люди не проживають разом і не ведуть спільне господарство. Так, щоб тільки вчора посварилися і сьогодні подають позов, то це одиниці
ЗавЛабСнаб• 22 сентября в 13:33
Ответ дляЗалізна пані
Нет, когда уже разьехались
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:33
Ответ дляЗ понеділка на дієті
О супер.
І скільки зазвичай пари ’ роздумують’?
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:35
Ответ дляЗавЛабСнаб
Нет, когда уже разьехались
Швиденько
Мені психолог радить в сторону чоловік дивитись мінімум через півроку, в краще через рік.
Каже ти нового чоловіка будеш постійно сприймати як ’ заміну’
Карусель-весель• 22 сентября в 13:35
Мій сам подав через пів року, мабуть, коли машину нову захотів купити)
З понеділка на дієті• 22 сентября в 13:36
Ответ дляЗалізна пані
О супер.
І скільки зазвичай пари ’ роздумують’?
Автор, я не знаю вашої ситуації, але я завжди за зважене рішення. І за те, щоб ще трохи подумати, якщо є сумніви. Бачу, що ви сумніваєтеся, чи подавати позов, то треба ще подумати вам
4- 5 місяців
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:36
Ответ дляКарусель-весель
А грошима дітям допомогав в цей час?
ЗавЛабСнаб• 22 сентября в 13:37
Ответ дляЗалізна пані
Швиденько
Я не планировала отношения, так вышло. Так сразу и так по сумасшедшему влюбились в друг друга. Как в юности)
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:39
Ответ дляЗ понеділка на дієті
4- 5 місяців
В мене не сумніви, а страхи.
Боюсь не справитись одній.
Але поки перший місяць нормально. Навіть враховуючі витрати на нову аренду з оплатою першого останього внеску, щось докупити в квартиру, дитині навчальний рік почати. Я не погано спраилась. Але ще хочу пару місяців в динаміці подивитись
Ответ дляЗавЛабСнаб
Прикольно. Я рада за вас❤️.
Я поки що не шукаю нових відносин. Зализую старі рани
Йосип_молодий• 22 сентября в 13:40
подруга вже півтора року не живе з чоловіком, але оф не розвелися ще
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:41
Ответ дляЙосип_молодий
А можна поцікавитись інтимним питанням.
В чи ходить ваша подруга на побачення?
Йосип_молодий• 22 сентября в 13:41
Ответ дляЗалізна пані
А можна поцікавитись інтимним питанням.
В чи ходить ваша подруга на побачення?
так, ходить, досить активно, але почала десь через пів року після розставання
Анонім Секретар• 22 сентября в 13:43
автор, я выставила мужа
а через неделю подала документы
через три месяца забрали св-во о разводе
Поддакиваю иногДА• 22 сентября в 13:45
Ответ дляЗалізна пані
А можна поцікавитись інтимним питанням.
В чи ходить ваша подруга на побачення?
Господи шо ж ви так на тих х..ях помішані. Ще не встигла розвестись і роздумуєте чи варто, але думки вже де і як взяти нового. Вам у шлюбі так класно жилося, що знову хочеться туди ж? Дивуюсь як деякі жінки прямо не вміють бути одні. З таким відношенням ви ризикуєте поміняти шило на мило, я серйозно
Анонимба• 22 сентября в 13:47
Выгнала в апреле, в октябре развелись
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:51
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не до того писала.
Я просто для себе роздумую що напевно потрібно все ж розвестись, якщо появиться хтось на горизонті
автор Залізна пані • 22 сентября в 13:52
Ответ дляАнонимба
Выгнала в апреле, в октябре развелись
Ну півроку, нормальний срок щоб зробити виважений крок
Kittaa• 22 сентября в 13:56
Через рік, не було коли, а треба було знайти час, бо його штормило і він не хотів платити аліменти, а потім як годинник почав 😁
Не тягніть
Поддакиваю иногДА• 22 сентября в 13:57
Ответ дляЗалізна пані
Я не до того писала.
ну от появиться і розведетеся. Поживіть хоч трохи на самоті, як роздуплитесь наскільки класно, зручно, затишно самій, то й нового шукатимете не з позиції нужди, а же за певними критеріями. Бо так ризикуєте вляпатись ще раз, але вже з чужим дитині дядьком.
автор Залізна пані • 22 сентября в 14:00
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та це зрозуміло.
Я взагалі то зібралась заводити 40 котів.
Це старша донька все розказує яка я класна, і зустріну принца в 46.
В мене взагалі зараз настрій - відіспатись як в санаторії, походити на масажі, поїздити в подоожі
Карусель-весель• 22 сентября в 14:12
Ответ дляЗалізна пані
А грошима дітям допомогав в цей час?
Сину допомагав завжди і зараз теж допомагає.
Гарнюнька• 22 сентября в 16:00
Уходила на квартиру с детьми снимать. Подала на развод и на алименты. Но я уже была уверена в своем решении.