Патріотка з дивану• 22 сентября в 16:54
Що ви носите на шкільний ярмарок? Які смаколики готуєте? Підкажіть щось )
Щось не складне і щоб дітки поїли. Поділіться рецептами будь ласка!)
Патріотка з дивану
• 22 сентября в 16:56
Ответ дляФайна дівка
я за деньги
А що гроші? Нам на продаж щось потрібно принести
Патріотка з дивану
• 22 сентября в 16:56
Ответ дляНа пів ставки
Желе
Горішки із згущеним молоком
Це те, що завжди розкупають
Горішки із згущеним молоком
Це те, що завжди розкупають
О, горішки купити можна
Котогосподиня• 22 сентября в 16:58
Если есть фритюрница или аерогриль - отличный вариант картошка фри
Без комплексів• 22 сентября в 16:59
Горішки - вогонь розлітаються. Також макарунси чи зефір домашній
КликОЛЬКА• 22 сентября в 16:59
Ответ дляКотогосподиня
Якщо на акумуляторах
Файна дівка• 22 сентября в 16:59
Ответ дляБез комплексів
а рядом лимонад, колу или компот
вообще джекпот
КликОЛЬКА• 22 сентября в 17:00
Ответ дляПешитеБесАшипок
Свиные копчёные уши. Нарезать тоненько...
І б/а пиво
Котогосподиня• 22 сентября в 17:01
Ответ дляКликОЛЬКА
Якщо на акумуляторах
Торты, печенья тоже на месте готовят?
По кулечкам разложить, низкая цена и ее отлично разбирают, в отличие от тортов
КликОЛЬКА• 22 сентября в 17:01
Ответ дляКотогосподиня
Торты, печенья тоже на месте готовят?
Холодну фрі?
Краще вже вушка з хвостиками
ВЫВсеВрете• 22 сентября в 17:03
вафельный торт, если совсем лень что-то делать
печенье с шоколадными дропсами
один раз купила мешок попкорна и пофасовала по маленьким пакетикам, очень было популярно
делала кейкпопсы - печенье Картошка на шпажках, слишком заморочливо, хотя детям очень нравилось
можно поделать сладкие шашлычки: купить разные желейки, зефирки и нанизать их на шпажку. Увидела где-то в тиктоке, мне очень понравилась эта идея
очень хорошо уходит что-то несладкое, поэтому на следующий раз планирую сделать сосиски в тесте
печенье с шоколадными дропсами
Біток чи ефір?• 22 сентября в 17:04
З останнього що готували
Маленькі меренги
Апельсинові кекси
Булочки з шинкою та сиром з листкового тіста
Подруга доньки приносила минулого року желе шарами, а позаминулого року «шашличок» з желешек, цукерок, маршмелоу.
Цього року хочу спробувати приготувати з листкового тісту «равлики» з сиром та шинкою. Десь в рілсах попалось, але навіть не паиʼятаю чи зберегла собі. І чесно кажучи не відомо чи буде ярмарок - школа постраждала від обстрілу минулої суботи. Поки що діти на дистанційному навчанні на невизначений термін
Маленькі меренги
Апельсинові кекси
Балаболка• 22 сентября в 17:04
Ответ дляПатріотка з дивану
Вот и приносите деньги. Я бы ничего не купила и ребёнку не разрешила бы есть что-то непонятно где и как приготовленное. Кто отвечает, если потом какая-то зараза кишечная
Міряно-переміряно• 22 сентября в 17:05
Взагалі нічого не приношу .
Якщо деяким надто активним мамкам нудиться у 10- х декретах і видумують казна що, то нехай і голову собі крутять , що готувати.
КликОЛЬКА• 22 сентября в 17:05
Ответ дляМіряно-переміряно
Взагалі нічого не приношу .
Правильно.
Пішли з нами на пиво краще
Біток чи ефір?• 22 сентября в 17:06
Ответ дляПростоБелка
Схоже тут дві станочніци - сільпокава та шкільний ярмарок
Здається в когось параноя. Зараз в школах пора шкільних ярмарок, логічно що багато питань на цю тему
ВЫВсеВрете• 22 сентября в 17:06
Ответ дляМіряно-переміряно
Взагалі нічого не приношу .
вы не можете придерживаться своей позиции не унижая других? я например работаю на сложной работе, пишу код для финансовой программы, и при этом я обожаю участвовать в школьных ярмарках
Міряно-переміряно• 22 сентября в 17:08
Ответ дляВЫВсеВрете
І маєте час на кідстаф?