Патріотка з дивану• 22 сентября в 16:54

Що ви носите на шкільний ярмарок? Які смаколики готуєте? Підкажіть щось )

Щось не складне і щоб дітки поїли. Поділіться рецептами будь ласка!)
Kalips0• 22 сентября в 17:48
Попкорн
Желейные конфеты
Шашлык из маршмеллоу
Бельгийские вафли
Сладкая вата в стаканах
Yuliya-23• 22 сентября в 17:50
Ответ дляБіток чи ефір?
З останнього що готували
Маленькі меренги
Апельсинові кекси
Булочки з шинкою та сиром з листкового тіста

Подруга доньки приносила минулого року желе шарами, а позаминулого року «шашличок» з желешек, цукерок, маршмелоу.

Цього року хочу спробувати приготувати з листкового тісту «равлики» з сиром та шинкою. Десь в рілсах попалось, але навіть не паиʼятаю чи зберегла собі. І чесно кажучи не відомо чи буде ярмарок - школа постраждала від обстрілу минулої суботи. Поки що діти на дистанційному навчанні на невизначений термін
Дніпро?
Біток чи ефір?• 22 сентября в 17:52
Ответ дляYuliya-23
Дніпро?
Так
Міряно-переміряно• 22 сентября в 17:53
Ответ дляКредитная
І що б ви робили без таких мамок
Є фонд школи. Туди раз в рік оплачую кошти.
Все .
Купити солодке своїй дитині в стані сама .
Кредитная• 22 сентября в 17:56
Ответ дляМіряно-переміряно
Все .
Да да, ваша дитина сама перша буде стоять в черзі за смаколиками, які тільки мамки в деретах готують, бо працюбчі тільки купують в обгортках
Yuliya-23• 22 сентября в 17:56
Ответ дляБіток чи ефір?
Так
майже сусіди тоді,жахлива ніч була (
Біток чи ефір?• 22 сентября в 18:01
Ответ дляYuliya-23
майже сусіди тоді,жахлива ніч була (
Дніпро великий, тоді дісталося і правому і лівому берегу, 5 шкіл отримали ушкодження
Жена брата Админа• 22 сентября в 18:04
Ответ дляКредитная
Сама себе не похвалиш - ніхто не похвалить? Більше ж нема чим, крім стояння біля плити, самоцінність створювати
Лукава_Кiшка• 22 сентября в 18:07
Маффины с ягодами украшаю помадкой из сахарной пудры и присыпками - это красиво и безопасно, не требует холода, вкусно. Дети раскупают.
Белая котичка• 22 сентября в 18:09
Как хорошо, что у нас нет этих ярмарок
У нас на другом помешаны, просят часто приносить продукты, чтобы военным отправлять
Байрактарна• 22 сентября в 18:11
Ответ дляМіряно-переміряно
Взагалі нічого не приношу .
Якщо деяким надто активним мамкам нудиться у 10- х декретах і видумують казна що, то нехай і голову собі крутять , що готувати.
Так это не мамкам, это училкам надо галочку поставить что мероприятие провели, при чем домагаются чтобы что-то принесли, а не деньги сдали. Потом еще продавай, стол от класса должен быть на ярмарке, бывает припирается еще кто-нибудь из чиновников из администрации. Самый треш, если какой-то торт не продается, потому что той выпечки горы, того несчастного ребенка заставляют ходить с тем тортом по ярмарке и предлагать купить, проще деньги отдать и забрать тот торт домой, но если дети приходят сами, то ходят те торты пытаются продать, я бы прибила, на месте мамочек тех детей, сначала заставляют принести горы всего, что его продать не возможно, люди тратят время на выпечку, а потом еще задалбывают ребенка продажей.
Умничка-помощничка• 22 сентября в 18:17
Ответ дляБайрактарна
Аж душно стало
Кредитная• 22 сентября в 18:24
Ответ дляЖена брата Админа
Я біля аптеки, що вам купить?
Це ж ви почали принижувати, що жінки в декретах виявляється херньой страдають, а ви є така ділова, така ділова.
Зате часу на порадниці сидіть валом.
Піди пряника дитині спечи згадай, що мама
Куратор дебошей• 22 сентября в 18:55
Ответ дляKittaa
Нічого і ніколи не їм те що приготувалось на незрозумілій кухні
В мене була колега яка жалілась на прусаків, а потім було що вихвалялась млинцями на ярмарок
В знайомої прусаки по млинцях бігали?
Бред якись...
Kittaa• 22 сентября в 19:01
Ответ дляКуратор дебошей
В знайомої прусаки по млинцях бігали?
Бред якись...
А для вас це норм? В гостях смакувати тортик буде норм якщо на кухні прусака побачите?
Куратор дебошей• 22 сентября в 19:06
Ответ дляKittaa
У нас були таргани колись. Ми ж не припиняли готувати та їсти в цей час.
Таргани по млинцям та котлетам не повзали.
Травили їх різними засобами, потім чоловік поставив сітку на вентіляції - і диво, вони перестали заповзати від сусідів. Зараз нема уже кілька років.

В нас ще кіт є. Може Ви і котів не любите?
Kittaa• 22 сентября в 19:08
Ответ дляКуратор дебошей

Ну їжте на здоровʼя
Нащо це в школу тягти?
По тарілкам, по приборам вони повзають
Котів люблю дуже, але хто знає після прибирання його туалету ви руки миєте чи ні?
Жена брата Админа• 22 сентября в 19:53
Ответ дляКредитная
Я біля аптеки, що вам купить?
Зате часу на порадниці сидіть валом.
Собі купіть, щось для уваги. Потім перечитайте, хто що почав.
Вашого часу тут також валом, але ж така господиня, така господиня...
Не забудь після круасанів задовольнити свого годувальника.
Кредитная• 22 сентября в 20:23
Ответ дляЖена брата Админа
Обов´язково!
Байрактарна• 22 сентября в 22:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Аж душно стало
Хоть задушитесь, но эта принудиловка всех, пережиток ссср. Вам и вашим детям нравится участвовать в подобных мероприятиях, есть на это время и желание, да на здоровье, никто же против, но это не значит, что должно нравится всем.
Аліса-90ae• 23 сентября в 13:54
Ответ дляБайрактарна
Душнілки