Весёлая морковка• 22 сентября в 18:26
Що з цінами в АТБ?
Багато що вже дорожче, ніж в Сільпо! І акційних товарів все менше… У вас теж так?
Червона рута• 22 сентября в 21:08
Ответ дляБарбітта
Больше всех озверел новус. У меня Сильпо, новус и ат рядом. В новусе цены просто унесло в отрыв
В мене поряд декілька Сільпо, Новус, Атб, Велмарт/Варус (якщо в інший бік) я навпаки частіше за все буваю в Новусі. Там завжди є якісь акції на сир і вибір сиру і вибір нарізки (слайси, кусок), по гарній ціні риба. Не беру їх випічку (дорого вважаю, в Велмарті значно дешевше) і не подобається вибір чаю/кави. В Атб купую тільки морозиво і сир кисломолочний коли акція, ну і всілякі прокладки/спонжики/мішки для сміття.
Весёлая морковка
• 23 сентября в 09:26
Ответ дляБершкомангоЗар
Я этим летом всю консервацию с АТБ закрыла. Цены-качество просто класс. Только огурцов 50 кг - отличные. Уже попробовали маринованные - хрустят. А помидоры сливки девочки звонили и уточняли какие отбирать, приехали один-в-один. Может, от самого магазина зависит. Наш - вменяемый.
У нас одна гнилина по захмарним цінам( і асортимент як у такому магазинчику в будинку, типу Бджілка чи Коло. Тобто акцент - бухло і снеки в якості закусі. От і все АТБ(
Царевна в уггах• 23 сентября в 17:45
Ответ дляпані Солоха
А где посмотреть, чио будет по скидке 24 ?
зараз в атб на цінниках відсоток знижки, яка буде 24