Редисочка• 22 сентября в 19:23
Довідка Форма 5 ЗСУ
Добрий вечір. Хто може підказати довідка форми 5 видається виключно військовому за його запитом чи дружина може отримати в тцк самостійно?
Партизанка• 22 сентября в 19:25
Форма 5, це те що він військовослужбовець N частини, до чого тут ТЦК? Її дають у військовій частині , можна через рапорт, можна через Армію +
Партизанка• 22 сентября в 19:27
Ответ длячаревна
Довідка
Если обоснуете в ТЦК для чего она вам, то через запит ТЦК на военную часть, нададут справку
ТЦК в цьому участі брати не буде