Не зви чайна• 22 сентября 2025

Коричневі виділення на ранньому терміні вагітності

В кого було, то яка була причина ?
Поросенка• 22 сентября 2025
Випити ношпу, завтра терміново до лікаря
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляПоросенка
та воно вже тиждень так, ніби слабкі місячні, я на утрожестані, з лікарем на зв´язку, але не покидають мене погані думки...цікавить чи ще в когось так було
Ластовиння• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
ранній термін це скільки?
Ні за холодну воду• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
В мене завмерла вагітність була з такими симптомами.Що з вами може сказати тільки лікар,а тут можна наслухатися і нервувати,а воно вам не треба
котопёс• 22 сентября 2025
у моей подруги было так
до 12 недели уж точно
была на сохранении
после 12 недели бегала как лань
дочке вот уже 4 года
главное будьте с врачом на связи
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
ранній термін це скільки?
5-6 тиждень акушерський
Незламна• 22 сентября 2025
Было такое недели на 8-9. От сохранения отказалась, врач назначил прогестерон. Не знаю что это было, но в итоге все хорошо
Незламна• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
5-6 тиждень акушерський
Ой, вспомнила, на таком сроке тоже были,потом прошло, потом снова появились
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
виділення коричневі чи червоні? кажуть є різниця, перша вагітність, не дуже знаю нюанси
Шальная коклетка• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
Значить замала доза Утрожестану.
Або гематома

В любому випадку потрібен спокій і лежати, якщо плануєте зберігати
Тут безліч варіантів і без узд не вгадати причину
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Значить замала доза Утрожестану.
Або гематома

600 мг на добу, після нього крутиться голова і хочу спати
Шальная коклетка• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
Вагінально ставте.
Оральний прийом має саме такі побочки як ви описали.
Часто крім уьрожестану додають ще дюфастон. Тобто комбінують 2 різних прогестерона. Або масляні уколи
Гитта Ягг• 22 сентября 2025
Было, но чуть больше срок, после эко, гематома. В результате все хорошо, но оно не само прошло, во всех смыслах. Если коротко говоря просто быть на связи с гинекологом малр. Нужгл узи, анализы и принимать препараты которые выпишет врач. Если вы в Украине, то лечь на сохранение
Ластовиння• 22 сентября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
в мене те ж саме було на сьомому тижні...краще до лікаря і нехай дивляться. Нехай все буде добре!
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляГитта Ягг
Поки лежу вдома, приймаю те, що лікар прописав, сказав, що більше поки нічого не приймати, на узд була тиждень тому, було все нормально (виділень ще не було) тепер не знаю коли йти знову...переживаю дуже, живіт ниє як на місячні і ці виділення...вже й не знаю що робити лікар каже узд аж вкінці тижня, я б хотіла раніше, але чи буде видно шось....в мене також вагітність після багаточисленних стимуляцій
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
дякую❤, яка у вас причина була?
Поросенка• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
у мене було, виявилось, що позаматкова. Чи ви вже робили узд?
Ні за холодну воду• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
Коричневі.Червоні були у другу вагітність,виносила все добре
Ластовиння• 22 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
дякую❤, яка у вас причина була?
ніхто не знає :(....через три місяці знову завагітніла і знову все так само...але після другого разу виявили дисплазію, лікувала, більше вагітніти не ризикнула
автор Не зви чайна • 22 сентября 2025
Ответ дляПоросенка
Робила, але термін зовсім маленький тому нічого неясно, просто знаю що маткова і все
ЦібаФу• 23 сентября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Вагінально ставте.
Только не дюфастон. Автор,если вам назначат дюфастон,просите поменять.
Шальная коклетка• 23 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Выдуманная страшилка ?)
Гитта Ягг• 23 сентября 2025
Автор, как вы?
Если что, не стесняйтесь менять гинеколога. Да и узи я бы сделала, не там так в другом месте.
автор Не зви чайна • 23 сентября 2025
Ответ дляГитта Ягг
Автор, как вы?
Дякую за добре слово, їх ніби стало менше, але все ще є, узд робила 10 днів тому, все було ок. Тепер думаю ще пару днів почекати, щоб краще видно було
Фиона Шрековна• 01 октября 2025
Ответ дляЦібаФу
А що не так з ним?