Пекельнi Борошна• 22 сентября 2025

Вечер, Испания. Наслаждаюсь закатом)

Тут красиво, но скоро возвращаться в Украину. Это странное чувство. За гранцией отдыхаю, высыпаюсь. Домой возвращаюсь на работу...
Куплю орехи• 22 сентября 2025
Гарне фото. Що за місто чи регіон?
Kittaa• 22 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
какая красота!! это искусственное озеро??
Так, воно штучне, але ж яке гарне)
автор Пекельнi Борошна • 22 сентября 2025
Ответ дляКуплю орехи
Гарне фото. Що за місто чи регіон?
поблизу Аліканте кольорови дома у Villajoyosa
Метелики на душі• 22 сентября 2025
Ответ дляБез комплексів
День. Мексика.
Дорого в Мексиці жити?
Це у вас вид з вікна?
Да Щас же• 22 сентября 2025
Гарного відпочинку
З Хорватії повернулися декілька днів тому - тільки плани на наступну відпустку допомагатимуть сприймати буденність
Да Щас же• 22 сентября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Галявина з піском і глиною і пальма є
Покажіть де ви відпочили
СhanelKa• 22 сентября 2025
Розумію, сама така 🙄
Погода ці два тижні була шикарна
Море теплюче
Полуничка• 22 сентября 2025
На первом фото ваш муж и ребенок?) Или чужие так в кадр попали?
Фрекен бок• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Гарного відпочинку! Я ще вчора так насолоджувалась, вже дома
Ходила в самостійну подорож Доломітами
Оце ви геройська дівчина, самостійно в похід горами!
Kittaa• 22 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Я чекала групу, а вона не зібралась…. Мені дуже хотілось, я ж ночувала в готелі, а по цим тропам дуже багато людей щоденно ходить. Раніше я була впевнена що без машини там нема чого робити, але транспорт настільки налагоджений, що не виникло ніяких проблем. Я тільки в перший день в лісі ходила майже сама, зустріла максимум людей 10 і страшно взагалі не було
дама_из_декрета• 23 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Скажіть, а ви стартували не з України? Як маршрут склали? Чи це був такий маршрут групи?