Пекельнi Борошна• 22 сентября 2025
Вечер, Испания. Наслаждаюсь закатом)
Тут красиво, но скоро возвращаться в Украину. Это странное чувство. За гранцией отдыхаю, высыпаюсь. Домой возвращаюсь на работу...
Пекельнi Борошна
• 22 сентября 2025
Ответ дляКуплю орехи
Гарне фото. Що за місто чи регіон?
поблизу Аліканте кольорови дома у Villajoyosa
Метелики на душі• 22 сентября 2025
Ответ дляБез комплексів
День. Мексика.
Дорого в Мексиці жити?
Це у вас вид з вікна?
Да Щас же• 22 сентября 2025
Гарного відпочинку
З Хорватії повернулися декілька днів тому - тільки плани на наступну відпустку допомагатимуть сприймати буденність
Да Щас же• 22 сентября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Галявина з піском і глиною і пальма є
Покажіть де ви відпочили
Фрекен бок• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Гарного відпочинку! Я ще вчора так насолоджувалась, вже дома
Ходила в самостійну подорож Доломітами
Оце ви геройська дівчина, самостійно в похід горами!
Ответ дляФрекен бок
Я чекала групу, а вона не зібралась…. Мені дуже хотілось, я ж ночувала в готелі, а по цим тропам дуже багато людей щоденно ходить. Раніше я була впевнена що без машини там нема чого робити, але транспорт настільки налагоджений, що не виникло ніяких проблем. Я тільки в перший день в лісі ходила майже сама, зустріла максимум людей 10 і страшно взагалі не було
дама_из_декрета• 23 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Скажіть, а ви стартували не з України? Як маршрут склали? Чи це був такий маршрут групи?