волосатое стекло• 23 сентября 2025
На маленькую кухню круглый или прямоугольный стол
Прямоугольный не хочется потому что вот этот стол у стены напоминает ссср, с другой стороны это конечно создает больше места. Масштаб как на рисунке.
Результат:
вже голосів:
56 (61.54%)
Прямоугольный
24 (26.37%)
Круглый
11 (12.09%)
Результат
БезникаЯ• 23 сентября 2025
Ответ дляtala-li
Радію за депутата від Слуги народу
Пишаємось
Якби це Від партії ЄС вже Мосійчук слиною вся залилася
Пишаємось
А таке враження, що мало уваги до такої бездарності, і тому ви ще додатково рекламуєте.
Ростки жимолости• 23 сентября 2025
Скільки у Вас людей в сім’ї? Якщо двоє, то можна круглий. Якщо більше - прямокутний.
БезникаЯ• 23 сентября 2025
Ответ дляtala-li
А Вам би так хотілося щоб це ніхто не бачив!
Нє нє
Дивіться як вас «имели ввиду»
Нє нє
Дивіться як вас «имели ввиду»
Скільки вам платять за рекламу цієї ’зірки’? То це хто кого ще ’імелі’
БезникаЯ• 23 сентября 2025
Ответ дляtala-li
хитросделано отводите удар от гнилых слуг и их подружек?
Хітрожопо отримуєте кошти, рекламуючи всіляких потвор
БезникаЯ• 23 сентября 2025
Ответ дляtala-li
Боже, як Ви виражаєтеся про депутата від президентської партії Слуга народу та його дівчину!
сором Вам!
назвать потворою зеленого депутата та його кохану!
сором Вам!
Та мені пофіг, яким чином ви заробляєте свої публіки. Неслуганародна ви наша. Скільки вам заплатили за це?