Свекруховна• 23 сентября в 14:46

Що включає в себе лікування дипресіі?

Я на перший погляд нормальна людина, яка постійно всім недовольна, вже рідко можу реакціі приховати, ору різко сама не чакаючи такого в тій сттуаціі. Вільний час я лежу. Я не можу і не хочу вилазити з ліжка. Ну і голова не працює. Я не знаю що треба купити, що приготувати. Ідей ноль, бажань ноль. Всі пропозиціі від чоловіка «поїхати кудись» (в Нетішин, в ресторан, в басейн, в трц, - відхиляються бо я «краще дома полежу»; по дитині - виручає садок. Якщо вона лишається вдома, я на вечір єлі жива. По суб нед відправляю її до бабусь по черзі.
Почуваюся як псих-нитік позбавлений бажань та енергіі навітт на «відпочинок». Підозрюю це може само не пройти. Вже рік точно так, а останнім часом сил стало гірше.
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:20
Ответ дляЯ не Тролль
Яка причина того що ви донімаєте чоловіка і пилите?

Це цілий комок ваших нерозпізнаних емоцій і почуттів які виливаються у такі реакції щодо оточуючих.

Якщо вони дійсно не туплять. Та і то.. коли людина більш менш зсередини спокійна - вона толерантно ставиться до косяків інших .
Ну устрлю з учора скандвл що він сидить в компі. А дитина прийшла з вілиці з заходом нас на вечерю до баби, в 20:30. Тобто через годину я іі ложитиму! Він чидить за компом, вона хоче до нього. Я наору що приділи час (годину) дитині. На наст день він нас в дверях зустрічає, одразу пазли шмазли ітд. Але чую - вони хохрчуть, скачуть, не хоче дитина вже ні миться, ні в спальню. Каже «хотю да папи». Я починаю скандал що він ніх нормально не може зробити, устроів хохот і скачки, а мені до опівночі іі потім ложить, а я стомилася. Або кажу купи продукти. Які. І я починаю скандал чого я маю кожен раз писать, ти можеш сам заглянуть в холодильник, і купить чого нема із позрахунку на те, що ти будеш їсти?!?! І ухожу на мвйданчик з малою. Він мені дзвонить каже я поїду зараз в магазин. Не помню чи питає він знов «що купити» але я просто кажу «да не нада мені уже, я що, вночі готувать маю????
Або він скаже які плани в суб в 10. Ніяких. Я каже трді поїду туда-то ао таким то справам. До суботи я про це забуду, скажу в 10 робимо тето, він ж і нагадує. Я пригадую, але все одно кажу нафіга ти мені нада, нічого не допросишся. Язвлю просто. Там де сама забула
Я не Тролль• 23 сентября в 15:23
Ответ дляВ курсі діла
С чего вы взяли? Я общение с психологом и начинала с четкого описания причин и проблем. Просто знать, что у тебя фундамент из песка, никак не помогает от ветра в потрескавшихся стенах, и далеко не у всех есть врожденное умение дом поднять и фундамент перезалить самостоятельно
с того и взяла.
я написала «наиболее вероятно».
В курсі діла• 23 сентября в 15:23
Ответ дляСвекруховна
Так то не депресія у вас, а звичайна втома від життя з робутовим інвалідом
Я не Тролль• 23 сентября в 15:25
Ответ дляСвекруховна
Ой та у вас там целая санта-барбара бытовая
В курсі діла• 23 сентября в 15:25
Автор, чоловік забезпечує?
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:31
Ответ дляЯ не Тролль
Якщо то болтовня для вас, то ваш оптимальний варіант - це прийом у психіатра. Випише вам АД - буде вам костиль. З ним люди живуть і функціонують. І ви зможете
Я питаю: як приблизно болтовня працює. Тема сама яка - я хочу приблизно зрозуміти, ЯК це працює. Я ж не кривляю
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:32
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви лікували депресію?
При депресії причина вже не має значення, там будь-що буде мати накопичувальний ефект.
Важлива не причина, а те, що організм на неї реагує надзвичайно сильно. Тому-спочатку медикаменти, що б відновити баланси хімічних речовин у мозку, а потім психотерапія
Ну по описаному у мене депресія?? Діагнозу у мене ще нема, це я сама приблизно якось назвала…
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:32
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
вы знаете причину вашего состояния?
Звичайно ні
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:35
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не втрачайте час на дослідження, знайдіть психіатра і лікуйтесь антидепресантами, не гідазепамом і нообутом, а саме АД
А як же мені його знайти? Я не маю досвіду їх розпізнавати. У моєму розумінні це такі лікарі, які лікують душевноболтних суіцидників та агресивних психопатів які суоюють насилля. Ну тобто я взагалі думала такі нормальні люди як я туди не ходять. Тому мені важно якось знайти хорошого буде
So_so• 23 сентября в 15:37
А раньше было по другому? Депрессия, конечно, звучит, но характер никто не отменял.
So_so• 23 сентября в 15:38
Ответ дляСвекруховна
Ваш муж ангел во плоти.
So_so• 23 сентября в 15:39
Ответ дляСвекруховна
Нигде. У Вас бытовая распущенность и осознание, что не прилетит в ответ.
Я не Тролль• 23 сентября в 15:40
Ответ дляСвекруховна
У вас был в жизни опыт когда вы после общения с человеком (любым) чувствовали себя спокойнее, или лучше понимали себя, свое состояние, некое облегчение происходило? Человек принимал вас, смог выслушать и понять вас
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:55
Ответ дляЯ не Тролль
Нет, наиболее вероятно . Она видит лишь следствия, а причин не знает и не понимает.

Констатирует как факт. Не связывает свое состояние ни с чем
Ну є одна мисль. Я дуже втомилася в лекреті, мріяла три чи чотири роки про море, з чоловіком, дитиною. І от - закон про відпустки. Ми машиною їдемо в дві країни на моря. Але є нюанс, мій благовірний бере і свою мамашу. І я почертаюся з відпочинку просто жлі жива фізично і ментально. Я натерпілася там знатно, не маючи змоги навіть повернутися додому коли хочу. Три тижні пекла, образ, щрдня срачі. Дві температури у дитини і мій розпач що вона і мор особо не побачила. Оце чувство жалю. Плакала. Повернулася з такою образою до чоловіка. Я просто наізнанку вивернулася в декреті цьому. Як раз нічні дитячі плачі, обстріли 2023 року, блекаут (дома влітку душегубка, сидиш потний дихать нема чим; ідеш з дитиною з 20го поверху на двір, з перекусами і водою; світло мають дати за 4 години - а часто дають через 7!!!! І ми на вцлиці. І спимо, і їмо. Дали світло - хутко додому; там за дві години ВСЕ РОБИШ. Потом секс він хоче. Перший рік я і сніданки йому вставала готувала, судочки на роботу. Потім вже не стало сил на це, перестала. І я так мріяла про море. Він зробив, і зараз він мені оперує «я зробив». Але ЯК ти блять зробив. Ти мамашу звозив. Вона щогодини мене довбала. Вона намагалася командувати як і що по дитині робити, поперла в басейн іі за ротавірусом, в яуий я заборонила ходити дитині. Вона серед ночі приперлася в кімнату і дитину 39 темп укутала з ног до голови льодяним мокрим рушником, дитина упісялася. Я в той момент і матюкала іі, і захуйнула в неї тим рушником, і при ній кричала чоловіку убери свою кончену мамашу , хай не вилазить з свого кутка взагалі, щоб. Іі не чула і не бачила до від‘їзду. А чула лише те що. Не маю права так говорити. Бо то Мама. Вона звбороняла ПАРАЦЕТАМОЛ. Вона не давала комбіновати його з ібупрофеном. Вона принижувала сене що я не можу даже темп збити. Після того як сама ротавірусом іі заразила. І це лише капля з того що було. Постійні провокаціі. Коли чоловік раз на мене стартував, вона аж з штанів вистрибувала. Отакий відпочинок. Часто були якісь його коментарі від чого ти стомилася, ти ж дома сидиш.
А я почуваюся на 70 років. Я виходить три роки неактуальною хуйньою займалася.
Зара почав про роботу говорити. Щоб я йшла. Що вдома мене шторить, нада заняття знайти. А я буксувала що я зараз не хочу бо не хрчу. Почався садочок, хочу якийсь час нічого не робити. Ну в цілому його це влаштовує, але!!!! Він без спросу зробив мені дитину! Лікар мене неправильно проконсультувала по екстренній контрацепціі, я вагітна. Я не хочу. І не можу позбавитися бо я на це нездатна. Але буду. Бо я хвора. А хвора людина не може народжувати. Бо невідомо що далі. Я не почуваюся готовою із цим справитися гарно. Це ж не жарти.
автор Свекруховна • 23 сентября в 15:56
Ответ дляВ курсі діла
Щитовидка, вітаміни в, д, анемічна панелька.
Оце все перевірити призначають навіть психіатри і психотерапевти перед призначенням якихось пігулок, бо розлади по ним викликають депресивний стан. Якщо все гарно по ним, то до психіатра. Якщо медикаментів не потребуєте, то він також про це скаже і відправить в терапію, похід до психіатра не обов´язково закінчується рецептом.
І навіть якщо рецепт, то він для зняття стану, а лікування - терапія, бо таблетки лише випорожнення мозкових тарганів підчищають, а їх позбуватися треба для довготривалого результату
Я дописала здорову простинь про трігер який різко все погіршив. Подивіться тпохи вище🙏
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:01
Ответ дляSo_so
Ваш муж ангел во плоти.
Так я ж не спорю. Я неадекватно реагую. Я неадекватно прошу. Одразу претензіі і обідки. Він ще не поняв що треба зробити, а я вже сварюся що він погано зробив. Я ж не отріцаю.
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:01
Ответ дляSo_so
Як не прилетить? З якого дива мені не прилетить-то?
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:02
Ответ дляЯ не Тролль
Є таке
Друг такий з‘явився. Спркійний, дрбрий, позитивний. Поговоримо і оптимістичніше все здається. Ненадовго)
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября в 16:03
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це ваші рассуждєнія не мають нічого спільного з реальністю, і на клінічну депресію ви судячи з усього на хворіли, тому й пишете щось ефімерне. У автора середня або важка депресія, їй треба лікуватись, а не слухати поради на кшталт- зберись, у тебе все вийде
где я ей написала такое?
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября в 16:06
Ответ дляМалинка
Це ви мені ставите 🤦‍♀️?
АД не панацея! Хоча б погугліть як напряму повʼязані гормони з депресивними розладами. В інтернеті купа інформації, якщо не хочете слухати тих, хто з ким зіткнувся напряму. Організм має мати ресурси, щоб впоратися зі стресом, якщо їх немає, то всі ваші антидепресанти та седативні до одного місця. Це як гангрену пластирем замотувати.

Яке невігластво.
не поняла, это вы кому свой .... написали?
Я не Тролль• 23 сентября в 16:08
Ответ дляСвекруховна
Є таке
Подібні ефекти - можуть бути після гарного психолога. Але не тільки. Як ви написали - друг - також варіант. Інша справа що друг не завжди доступний. На відміну від психолога. Але психолог за те і гроші бере шоб бути доступним фізично для вас.

Іншими словами - цінуйте друга. Повірте у наш буремний час люди з добрим серцем і підтримкою - дорожче золота
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:10
Ответ дляЯ не Тролль

Мені хочеться щоб вдома було все гарно. Я не розумію чоловіка. То він чуть лі не розводиться, то дитину мені другу робить; він не розуміє мене і знецінює те, у що вкладалася я. Це привело мене в кончений стан, і почалося замкнене коло. Бо треба проговорити, а проговорити не виходить, бо через 30 секунд починається спори-конфлікти-звинувачення-виправдовування
Квітка Миру• 23 сентября в 16:13
Ответ дляСвекруховна
Болтовня как Вы выразились поможет осознать свои эмоции, причину негативных взрывных реакций и в результате это поможет их контролировать.
Но если психиатр скажет антидепрессанты- значит нужны антидепрессанты.
Я не Тролль• 23 сентября в 16:14
Ответ дляСвекруховна
Прочитала ваше повідомлення…
Дуже багато емоцій у вас, дуже багато переживань..
Ви молодець що дали їм хоч такий вихід, тут…
Я б сама з розуму зійшла з такою свекрухою. Це ж не відпочинок - це гірше тюрьми:((
Не кажучи про вашу тотальну втому на фоні всього звєздєца.. як ви ще тримаєтесь? 🫂🫂🫂

Не дуже зрозуміла наприкінці - ви саме зараз вагітні вдруге?
Я не Тролль• 23 сентября в 16:19
Ответ дляСвекруховна
Дивіться: ви все гарно кажете, і ваші наміри гарні - ви хочете домашнього затишку і взаєморозуміння з чоловіком.

Але пара - це 2 людини. Які мають однаково вкладатись і прагнути одного. Кризи є у всіх пар - очевидно що зараз у вас розгорнувся ваш депресивний стан на фоні відносин у сімʼі, і ви не вивозите . Це дуже складно все
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:22
Ответ дляКвітка Миру
Ну терапія)
Просто психологи і психотерапевти - це ж реально розмови)
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:23
Ответ дляЯ не Тролль
Прочитала ваше повідомлення…

Да, саме зараз. Пила препарат, не поміг. Но ще нема затримки, на узд і потенційний аборт аж в жовтні доступно буде. Але я робила 5 тестів уже з позавчора.
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:25
Ответ дляЯ не Тролль

Я йому пояснювала, що багато у кого чоловік на другий план уходить. І нема чого тут ображатися. Така природа у відносинах мама-маленька дитина. Що все йде сюди. А чоловік часто за бортом або майже за бортом. У кого як.
Я не Тролль• 23 сентября в 16:31
Ответ дляСвекруховна
Звісно ваша вагітність ще більше нагнітає, накаляє ситуацію. Це дуже складно емоційно це витримати , через це все проходити … Стільки переживань, стільки думок, відсутність підтримки.. я вас можу зрозуміти :((
автор Свекруховна • 23 сентября в 16:32
Ответ дляЯ не Тролль
Прочитала ваше повідомлення…

Мене ще хвилює питання аборту. Я боюс розплати за це. От я радикальний противник такого. Бо один не спитав, друга ходить без спіралі, обоє не вдягли презерватив, а дитина відповідає. Но я не маю снаги. Бажання. Нічого. Я тільки созріла до терапіі. А там препарати. А воно несумісне. Питання що я оберу, себе чи дитину. Це жах