Свекруховна• 23 сентября в 14:46
Що включає в себе лікування дипресіі?
Я на перший погляд нормальна людина, яка постійно всім недовольна, вже рідко можу реакціі приховати, ору різко сама не чакаючи такого в тій сттуаціі. Вільний час я лежу. Я не можу і не хочу вилазити з ліжка. Ну і голова не працює. Я не знаю що треба купити, що приготувати. Ідей ноль, бажань ноль. Всі пропозиціі від чоловіка «поїхати кудись» (в Нетішин, в ресторан, в басейн, в трц, - відхиляються бо я «краще дома полежу»; по дитині - виручає садок. Якщо вона лишається вдома, я на вечір єлі жива. По суб нед відправляю її до бабусь по черзі.
Почуваюся як псих-нитік позбавлений бажань та енергіі навітт на «відпочинок». Підозрюю це може само не пройти. Вже рік точно так, а останнім часом сил стало гірше.
Малинка• 23 сентября в 14:50
А здайте ще гормони. Комплексне лікування депресії краще починати з перевірки певних гормонів, дефіцитів вітамінів.
Я не Тролль• 23 сентября в 14:51
Може не своє життя живете, як би пафосно це не звучало? Не так як серде прагне чи прагнуло чи бачило ваше життя до цього?
Багато обовʼязків, завдань кожен божий день без передиху - мало задоволень і дійсно того душу гріє. Через це хочеться лежати і не ворушитись.
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября в 14:52
автор я советую начать именно с психотерапии, нужно разбираться что в голове, в первую очередь, всегда есть причина, АД не уберет причину...
Свекруховна
• 23 сентября в 14:52
Ответ дляМалинка
Наприклад яких горм?
Свекруховна
• 23 сентября в 14:55
Ответ дляЯ не Тролль
Я таке образне не розумію
Объєктивно все нормально. Но має місце замкнуте коло. Погіршуються стосунки з усіма, бо: чоловіка я донімаю і пилю, постійно висуваю претензіі; подруги - норм до тих пір, поки вони не починають робити щось як їм зручно (якщо не роблять як я хочу, всьо, я їх тероризую, обідки кручу). Невиносима стала
Свекруховна
• 23 сентября в 14:56
Ответ дляСладкий лимончик
Щитовидку
Ааа, ці єлині у мене є свіжі. На диво, вони хороші. Я в цьому шарю
Свекруховна
• 23 сентября в 14:56
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот я це і питаю
Як саме це працює? Ну болтовня🤷♀️
Малинка• 23 сентября в 14:58
Ответ дляСвекруховна
Які саме ви здавали?
Естроген, прогестерон, тестостерон, DHEA, кортизол здавали?
Я не Тролль• 23 сентября в 14:59
Ответ дляСвекруховна
Я таке образне не розумію
Яка причина того що ви донімаєте чоловіка і пилите?
Це цілий комок ваших нерозпізнаних емоцій і почуттів які виливаються у такі реакції щодо оточуючих.
Якщо вони дійсно не туплять. Та і то.. коли людина більш менш зсередини спокійна - вона толерантно ставиться до косяків інших .
Я не Тролль• 23 сентября в 15:00
Ответ дляСвекруховна
Вот я це і питаю
Як саме це працює? Ну болтовня🤷♀️
Якщо то болтовня для вас, то ваш оптимальний варіант - це прийом у психіатра. Випише вам АД - буде вам костиль. З ним люди живуть і функціонують. І ви зможете
Проня_Прокоповна• 23 сентября в 15:01
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви лікували депресію?
При депресії причина вже не має значення, там будь-що буде мати накопичувальний ефект.
Важлива не причина, а те, що організм на неї реагує надзвичайно сильно. Тому-спочатку медикаменти, що б відновити баланси хімічних речовин у мозку, а потім психотерапія
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября в 15:01
Ответ дляСвекруховна
Вот я це і питаю
Як саме це працює? Ну болтовня🤷♀️
вы знаете причину вашего состояния?
Малинка• 23 сентября в 15:02
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви лікували депресію?
💯
Проня_Прокоповна• 23 сентября в 15:03
Ответ дляСвекруховна
Не втрачайте час на дослідження, знайдіть психіатра і лікуйтесь антидепресантами, не гідазепамом і нообутом, а саме АД
Я не Тролль• 23 сентября в 15:03
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
вы знаете причину вашего состояния?
Нет, наиболее вероятно . Она видит лишь следствия, а причин не знает и не понимает.
Констатирует как факт. Не связывает свое состояние ни с чем
Проня_Прокоповна• 23 сентября в 15:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
вы знаете причину вашего состояния?
Коли у вас болить зуб, ви ж до стоматолога йдете, а не шукаєте причину, чому у вас карієс його зʼїв
ЗабежАЛОЧКА• 23 сентября в 15:06
Ответ дляПроня_Прокоповна
это рассуждения ни о чем...если зубы плохие, нужно искать причину плохих зубов, их может быть множество..
Проработник• 23 сентября в 15:08
Ответ дляСвекруховна
Наприклад яких горм?
Гормони і узд ЩЗ само собою.
Дружньо раджу сходити до психіатра. І прочитати все те, що нам написали.
Вас вислухають, поставлять низку питань і призначать медикаменти.
Побачите, будете жалкувати, що раніше не звернулися за допомогою.
Свекруховна
• 23 сентября в 15:11
Ответ дляМалинка
фото
Ага, поняла
Боже - куди не сунься аналізи😱
Свекруховна
• 23 сентября в 15:12
Ответ дляМалинка
Які саме ви здавали?
Ну. Там же «щитовидні» казали. Я і відповіла про них: ттг ітд
Проня_Прокоповна• 23 сентября в 15:13
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це ваші рассуждєнія не мають нічого спільного з реальністю, і на клінічну депресію ви судячи з усього на хворіли, тому й пишете щось ефімерне. У автора середня або важка депресія, їй треба лікуватись, а не слухати поради на кшталт- зберись, у тебе все вийде
Малинка• 23 сентября в 15:13
Ответ дляСвекруховна
Ага, поняла
Боже - куди не сунься аналізи😱
Ну, антидепресанти Вам також не з першої спроби можуть підійти. До того ж кожен має свої побічні дії. То ж я би почала саме з гормонів, про які вище писала, а потім потроху підбирати АД.
Малинка• 23 сентября в 15:14
Ответ дляСвекруховна
Не тільки панель по щитоподібній.
В курсі діла• 23 сентября в 15:15
Ответ дляСвекруховна
Щитовидка, вітаміни в, д, анемічна панелька.
Оце все перевірити призначають навіть психіатри і психотерапевти перед призначенням якихось пігулок, бо розлади по ним викликають депресивний стан. Якщо все гарно по ним, то до психіатра. Якщо медикаментів не потребуєте, то він також про це скаже і відправить в терапію, похід до психіатра не обов´язково закінчується рецептом.
І навіть якщо рецепт, то він для зняття стану, а лікування - терапія, бо таблетки лише випорожнення мозкових тарганів підчищають, а їх позбуватися треба для довготривалого результату
Проработник• 23 сентября в 15:15
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це коли голова наче і розуміє, а тіло просто не може, бо виснажене. І так щодня по колу.
Малинка• 23 сентября в 15:16
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це ви мені ставите 🤦♀️?
АД не панацея! Хоча б погугліть як напряму повʼязані гормони з депресивними розладами. В інтернеті купа інформації, якщо не хочете слухати тих, хто з ким зіткнувся напряму. Організм має мати ресурси, щоб впоратися зі стресом, якщо їх немає, то всі ваші антидепресанти та седативні до одного місця. Це як гангрену пластирем замотувати.
Яке невігластво.
В курсі діла• 23 сентября в 15:18
Ответ дляЯ не Тролль
С чего вы взяли? Я общение с психологом и начинала с четкого описания причин и проблем. Просто знать, что у тебя фундамент из песка, никак не помогает от ветра в потрескавшихся стенах, и далеко не у всех есть врожденное умение дом поднять и фундамент перезалить самостоятельно