super-katerinka• 23 сентября в 15:13

Дівчатка, порадьте хорошого гастроентеролога. Киів

бибизяна• 23 сентября в 15:14
Хрущ Ольга
На Оболоні
Інно4каа• 23 сентября в 15:16
Ответ длябибизяна
Хрущ Ольга
На Оболоні
клініка Віта Медікал?
бибизяна• 23 сентября в 15:20
Ответ дляІнно4каа
клініка Віта Медікал?
Так
В цій клініці ще іншу гастроентеролога тут дівчата рекомендували, але я була у Хрущ.
автор super-katerinka • 23 сентября в 15:26
Ответ длябибизяна
Так
Який результат? Одужали? Яка була проблема? Я весною лікувала язву , яка зарубцювалась , але зараз утворилися ерозії
бибизяна• 23 сентября в 15:56
Ответ дляsuper-katerinka
Я шукала взагалі що зі мною.
Бо просто не могла їсти. Після яблук, і багатьох інших продуктів - стан як при отруєнні, з температурою і іншим. Дійшло до того, що могла їсти лише рис, гречку, сухарі і варену філешку.
По аналізах все ок. Гастроскопії і колонок в нормі.
Чотири лікаря ставили різні діагнози і після лікування або ноль результату, або гірше.
Порадили Хрущ. Виявилось запалення 12-палої і виясняємо щодо кишківника причину СРК.

Лікування і її поради допомогли, я навіть вагу набрала, бо була як скелет (навіть онко до того шукали).

Порадила подруга, якій теж вона допомогла. Там докопались до рідкісної хвороби
автор super-katerinka • 23 сентября в 16:14
Ответ длябибизяна
Я шукала взагалі що зі мною.

Гатроскопію та колоно теж робили клініці Віта Медікал? Чи можна свою діагностику?Аналіз на хелікобактер теж робили? Яка вартість ?
Стервочка• 23 сентября в 16:39
https://www.instagram.com/dr.belinska?igsh=

Белінська дуже подобається.
Вона приймає в Києві декілька разів на місяць
бибизяна• 23 сентября в 18:32
Ответ дляsuper-katerinka
Ні, робила в Гармонії Здоров´я, у мене там сімейний і вийшло дешевше.

Діагностику Хрущ приймає вашу.

Аналіз на хелікобактер робила, немає.
Колись давно продукувала і більше не було

Колоно + гастро з мед сном повний тариф був 8 тис грн. в Гармонії