ГороховаЯ• 23 сентября в 15:38
Хтось водив підлітків до психологів?
Були результати? Контакт?
празники не помню• 23 сентября в 15:42
1 невдало, нічого не дав.
2 вдало, але все одно закічилася справа антидепресантами
Робот Вертер• 23 сентября в 15:42
Ні, сама ходила на сесії з психологом. І потім допомагала синові, через себе
ГороховаЯ
• 23 сентября в 15:42
Ответ дляпразники не помню
1 невдало, нічого не дав.
А були причини? Антидепресанти допомогли?
празники не помню• 23 сентября в 15:43
Ответ дляГороховаЯ
допомогли.
Додаю напруги• 23 сентября в 15:45
Моя ходить вже більше року. Раз на місяць, іноді двічі.
Щоб м´яко пройти підлітковий вік. Також як довірена доросла особа.
Проговорюють теми дозрівання, школа, однолітки, вчителі, профорієнтація ну і звісно відносини з батьками
Пліснявілий сир• 23 сентября в 15:47
Не треба «водити». До психолога треба тільки свідомо за власним бажанням. А краще взагалі без нього.
Пліснявілий сир• 23 сентября в 15:49
Ответ дляДодаю напруги
Тому що так модно?
ГороховаЯ
• 23 сентября в 15:50
Ответ дляПліснявілий сир
Мій сам попросив, бо проблеми з соціалізацією
Пліснявілий сир• 23 сентября в 15:53
Ответ дляГороховаЯ
Можно просто книги читати, там все написано. А то він думає як звичайний споживач: оплатить послугу і вирішиться питання? Ні, так не працює.
Тётушка Лошадь• 23 сентября в 15:57
Моя донька дуже тривожного типу, через це є деякі моменти, від яких страждає. Пішли до психолога, за рік зустрічей (онлайн) покращень не було. Щоправда в інших питаннях були позитивні моменти. Інший спеціаліст казала, що їй краще зайдуть очні зустрічі. Але поки до інших не пішли, місяць пропила заспокійливий чай і тривожність трохи вгамувалася (тьфу три рази...)
ЗаведУющая• 23 сентября в 15:59
ходили 2 місяці до одного,дитина сказала,що це не її людина,перестали ходити.Знайшли іншого,30 консультацій,і в результаті всерівно АД. Але в загальному позитивні зміни були,не все так невдало.
Пліснявілий сир• 23 сентября в 16:04
Ответ дляТётушка Лошадь
Рік??
Має бути 5-7 сесій за конкретним запитом.
Ось так і тягнуть гроші з наївних батьків.
Мотористка• 23 сентября в 16:07
Ответ дляГороховаЯ
Значит нужно искать психолога. И не слушайте советов про читать книги, это не одно и то же. Раз ребенок сам попросил, это подарок судьбы.
Пупуговка• 23 сентября в 16:08
Ходили в охматдит к бесплатному, помогло, было очень депрессивное состояние, разговоры облегчали ребенка, выходил оттуда всегда будто груз с плеч
Мотористка• 23 сентября в 16:08
Ответ дляПліснявілий сир
Рік??
Вы определитесь уже: или книжки самому читать или 5-7 сесий.
Малинка• 23 сентября в 16:24
Ответ дляГороховаЯ
Нам психолог не допоміг. Дав анкету на ’100’ сторінок для виявлення аутизму. Переливав з пустого в порожнє
Тётушка Лошадь• 23 сентября в 16:25
Ответ дляПліснявілий сир
Рік??
5-7 сесій - це 5-7 зустрічей по годині? І що означає тягнуть? це добровільна справа моя і моєї дитини
пАлАвинкА• 23 сентября в 16:31
Ходили по психологах та психотерапевтам років п´ять. Потім нарешті потрапили до психіатра. Життя налагодилося.
Грабля• 23 сентября в 17:00
Ответ дляпАлАвинкА
Кому-то нужно поддержка и помощь , а кому-то реально запить таблеткой все .
пАлАвинкА• 23 сентября в 19:33
Ответ дляГрабля
Так, шизоїдний розлад, наприклад, не вийде подолати підтримкою та психологічною допомогою. Та і з параноєю розмови не дуже допомагають. Багато чого є, з чим, як я побачила, психологи можуть роками беззмістовно ’працювати’, аби клієнт не йшов геть.
Грабля• 23 сентября в 20:53
Ответ дляпАлАвинкА
Нужно чтобы психолог понимал проблему и направлял дальше , а не годами ходить разговоры говорить
пАлАвинкА• 24 сентября в 08:17
Ответ дляГрабля
Звичайно. Тільки от не кожен спеціаліст має совість, щоб чесно відмовитися від дойної корови і визнати, що його кваліфікації тут недостатньо. Є багато хороших психотерапевтів, але є і просто нехороші люди. На таку проблему завжди потрібен погляд третьої особи. Та де її знайти замученим батькам та, можливо, хворій дитині.