Мост_Устал• 23 сентября в 17:08
Чи їсте ви фрукти щодня? Які найчастіше?
Банани, яблука, цитрусові чи сезонні ягоди?
Атятя_тётя• 23 сентября в 17:09
Їм але обмежено.
Багато цукру у фруктах. Надаю перевагу ягодам
Миловидна леді• 23 сентября в 17:09
Сезонні, всі підряд. Банани/апельсини їм взимку, бо це їх сезон.
Радість моя• 23 сентября в 17:12
Яблуко, сливи, ківі, грейпфрут і апельсин. Зараз мандарини смачні купила. Люблю груши, але живіт мій не дуже(( лохину їм щодня весь сезон
Играю_на_кларнете• 23 сентября в 17:14
Не люблю, майже не їм, тільки під настрій, вчора купила інжир, давно не їла
Фрекен бок• 23 сентября в 17:15
Нет, не каждый день. Сейчас сливы, яблоки. Зимой яблоки, в основном, бананы очень редко. Мандарины, апельсины, но прошлой зимой даже не покупала их..
Аноним_• 23 сентября в 17:21
Да, практически каждый день. Сейчас есть дома сливы, виноград, груши, арбуз и дыня
Залатавая• 23 сентября в 17:22
Їм щодня, але не дуже багато. Не лізуть. Беру на роботу грушу чи яблуко і слив шт. 8. Можку ще пару кусочків дині чи кавуна зїсти увечері.
Якщо дома, то їм ще менше ніж на роботі
Работать надо• 23 сентября в 17:24
Їм кожен день сезонні, люблю все окрім порічки та агруса. Коли закінчуються сезонні, купую яблука, груші, цитрусові.
Влітку не купую яблука, вони мені набридають за зиму і цитрусові також.
Valentina shop2020• 23 сентября в 17:27
Ответ длявре_Динка
так. зараз це малина, глод, сливи, дині, нектарини, виноград інколи
трохи пізнише буду ківі, хурму, гранат
далі мандарин, грейпфрут, ананас
таки да - сезонні
трохи пізнише буду ківі, хурму, гранат
далі мандарин, грейпфрут, ананас
таки да - сезонні
А глод що це
Роздратована шкіра• 23 сентября в 17:54
Малини врожай, то їмо щодня, ожини теж багато,але ніхто не хоче, то викорчуємо, сливи купую, але на пиріг. Яблуко інколи буває, що захочеться, але нечасто, син - щодня. Мандарини, ківі, памело в сезон. Банани, груші під забороною, тож вже роки 3 не купую. Кавун любимо. Нектарин люблю, але не всякий. Виноград ненавиджу
Я_з_Франека• 23 сентября в 19:14
Ежедневно. Медовые большие белые сливы, нектарины вкусные очень тоже, арбузы.
Это то, что сейчас самое вкусное у нас.
Дочка с зятем покупают инжиры. Всё пытаются меня ими накормить. Но я инжиры не очень люблю.
Это то, что сейчас самое вкусное у нас.
ПочтальЁнша• 23 сентября в 19:16
Виноград, арбузы, сливы, яблоки - тоннами. Еле еле вкладываюсь в калораж дневной
Чудовий каламбур• 23 сентября в 20:32
Ем все подряд, каждый день. Не могу жить без фруктов.
Вешу 93 кг ((