КапитанльнаЯ• 23 сентября 2025
Хто ділив нерухомість з родичами через суд?
Є будинок який дістався в спадок з родичами
Вони поводять себе не дуже гарно , хочу поділити через суд і відділити свою половину
Щоб я могла залишити свої речі і не переживати , що хтось чіпатиме
Хто займався подібним ? Скільки це потягнуло часу ? Чесно вже думала і плюнути на це все , але люди продовжують себе поводити знахабніло , займаються виживанням мене , тому дарувати їм нічого не хочу
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Я советую помирится и договоримся
Продать дом, поделить деньги
Или сдать и иметь свою часть
А вот это, что бы никто не трогал вещи - первоначально дохлый номер
Продать дом, поделить деньги
Или сдать и иметь свою часть
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ситуація мені не приємна мʼяко кажучи
Але думаю , що люди мають отримувати по заслугам
Тимпаче якщо я маю право на це майно так як і вони
Будинок використовується як дача , жити там можна , але нікому це не треба , бо у всіх робота , справи і тд
Я туди можу не їздити, да і бажання великого не маю , але залишити все їм не хочу
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ситуація мені не приємна мʼяко кажучи
Вы оформили свою часть наследства на себя ?
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Я советую помирится и договоримся
Продать дом, поделить деньги
Или сдать и иметь свою часть
Продать дом, поделить деньги
Или сдать и иметь свою часть
Так сказати не я починала цю сварку , то не я мабуть її маю і закінчувати.
Вони все життя себе поводили не дуже , вважають що все має бути їхнє
Вони дуже дивні люди , мати з ними справу особо не хочу , а от відсудити в них пів будинку думаю справедливо , хай життя їх навчить чомусь
Надежда наш компас• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не відсудити, а виділити частку
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Будинок 50 на 50
Але частки не поділені
Звісно це все треба поділити кому що і тоді я зможу робити зі своєю половиною , що захочу
Зараз багато лбдей є яким нема де жити , я б таким людям віддала житло в користування
Але частки не поділені
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Не відсудити, а виділити частку
Так, саме це маю на увазі
Надежда наш компас• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, саме це маю на увазі
Вы повинні розуміти, що все це тільки формальність, якщо це не місце постійного проживання, на практиці хто де ходив, жив, сидів, то там і будуть
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну чому ? Якщо я виділю свою частину , то я можу поставити двері з замками, добудувати пристройку і хто тоді зайде на мою частину ? Я звісно цими справами не займалась , але як то кажуть навіть квартиру ділять , не те що будинок
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
А что у вас с землей ?
Построить то можно, дальше ?
Выделить отдельный адрес. Вы не представляете сколько это стоит, я сама уже не представляю
Сталкивалась давно, это очень много сил и денег
Построить то можно, дальше ?
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
А что у вас с землей ?
Построить то можно, дальше ?
Є земля , так не уявляю скільки це коштує якщо це питання 2-3 тис доларів , то я готова
Мені там нічого особливого будувати не треба
Просто не хочу лишати це поганим людям , краще нормальним віддати
Метелики на душі• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Будинок 50 на 50
Але частки не поділені
А как, если есть места общего пользования?
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Нет, не 2-3 тыс
2-3 это только тех паспорт на вашу пристройку
И то, если те другие родычи дадут добро
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Як казав адвокат все ділиться
Як саме поки не підкажу , бо не займалась
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Як казав адвокат все ділиться
Ну вот вы выделили частку
И дальше ?
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Нет, не 2-3 тыс
И то, если те другие родычи дадут добро
Ну думаю якийсь вихід і є , в кінці кінців мені там не жити , можу відділити , на свої кімнати замки повісити і все
ДелиВерка• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Можете закрыть комнаты, если их там много, и вам поделят
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну вот вы выделили частку
И дальше ?
Не хочу щоб люди користувалися всім будинком
Вони зі мною погано поводяться
Роблять всі умови , щоб мене вижити
То типу просто залишити і все ? Про якійсь продаж ми з ними навряд домовимось
Вони просто хочуть щоб то їм дісталось і нічого не сплачувати
Якось так
Вони зі мною погано поводяться
Роблять всі умови , щоб мене вижити
Якось так
Метелики на душі• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Вони зі мною погано поводяться
Роблять всі умови , щоб мене вижити
Якось так
Вони зі мною погано поводяться
Роблять всі умови , щоб мене вижити
Якось так
Так сходите к адвокату, все разложат по полочкам
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Вже колись ходила , але до діла не довела
Тоді сказав адвокат , що все ділиться , звісно є нюанси і питання в грошах
Сито для думок• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так а ми чим допоможемо?
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Не те щоб я любила таким займатись
Я навіть сваритись не люблю і щось виясняти
Мої родичі , то мабуть єдині люди в житті з якими я не можу спілкуватися
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляСито для думок
Так а ми чим допоможемо?
Ну це ж форум :) чи ні ? Можливо хтось був в подібних ситуаціях
Метелики на душі• 23 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не те щоб я любила таким займатись
Смотря сколько стоит этот дом.
КапитанльнаЯ
• 23 сентября 2025
Ответ дляМетелики на душі
Смотря сколько стоит этот дом.
Тисяч за 12-15 можна продати
Але вони не продадуть
Хіба що засланого козачка підішлють щоб мою частку за 2 копійки купити
Але вони не продадуть
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ситуація мені не приємна мʼяко кажучи
Тільки домовлятись😩😁
Я теж свого досвіду не маю, але там є еиапи і дійсно адвокат більше скаже: 1) зробити оцінку всього дому і виділити частки, 2) офіційним листом запропонувати купити вашу частку, рівно половину оцінки, 3) на якомусь з етапів треба замовити проєкт окремого входу з поділом прибудинкової території чи подвірʼя, 4) реалізувати цей проект якщо хочете здавати чи в майбутньому продати іншим людям . У випадку не згоди інших власників. По факту, все це може вийти на ціну частки, але якщо це питання принципу - то треба найти нормального адвоката який все це по пунктах проведе. З окремим входом і виділеними частками треба зробити окремі с/в і кухню це в межах проекту, але якщо це будинок дача, старий, дешевий або неперспективний на продаж - то ви не компенсуєте грошей за ці дії.