Платье Длинное бальное• 23 сентября в 21:15
В чому радість життя?
Я не жаліюся. Просто щось трохи складно
В чому ви знаходите сенс життя?
Особливо, якщо у вас якісь інші ситуації. Ну там здоров’я не дозволяє робити все норм (ментальне чи фізичне).
Особливо, якщо ви все життя боритесь з вітряками. А життя вже помінялось. І якось немає місця в житті неамбітним і тихим
Ну і тд
В чому ви знаходите сенс життя?
Ну і тд
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:29
Ответ дляОбнемашечка
А чи працюєте?
Онлайн. Інколт в офісі появляюсь
ФФФФристайла• 23 сентября в 21:29
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну починається. Ви не зрозуміли тему
Ну звиняйте, що не підтримала вас у вашому скигленні
А вот недавно• 23 сентября в 21:30
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну ваш варіант мені подобається, дякую
На самом деле это так кажется, я когда что-то не делаю, я будто не живу,
Очень корю себя за то, что не могу отдаваться с той радостью и благодарностью отношениям, например, как другие девушки. Мне от этого ни холодно, ни жарко.
А вот в августе мне пришла идея написать программу себе на ПК для своих целей, я не сильна там в программировании только по верхам знаю, но отсидела 2 недели, с видео, с ИИ, в итоге сделала то, что хотела и вот в этот момент я чувствовала себя живой, у меня горели глаза и я могу сказать, что была счастлива
Атятя_тётя• 23 сентября в 21:30
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Дякую. Але ж є люди, у яких і дітей немає, і друзі втрачені
Як тоді знайти сенс
Починати з дрібниць. Мене два роки тому накрила криза середнього віку, і ще проблеми у відносинах, і я впала в депресію. Нічого не хотіла. Зовсім. Так першим, до чого я відчула радість після часу, який пройшов без емоцій, була котлета та картопляне пюре. Я для себе зрозуміла, що я маю шукати те, що може викликати в мене радість, будь-яка дрібниця. Це схоже на гру, ти шукаєш, йдеш далі, шукаєш, ...потім, в кінці гри, в тебе багато нових речей, які в твоєму новому житті приносять тобі радість.
Обнемашечка• 23 сентября в 21:31
Ответ дляАтятя_тётя
Кожен, мабуть, так може сказати про себе. На чомусь же будується ця криза середнього віку. Я от пробула одинокою мамою багато років, не шукала собі пари. Знаю, що не мала ресурсів на це, не було не бажання, ні сил, але все одно думаю, як би було по іншому.
А дитину, якщо не вдасться народити, можна взяти з приюту
Я з вами згодна. Я довгий час винила себе що не приділяла уваги своєму особистому життю, не працювала над тим щоб були відносини. Зараз розумію що я просто не могла. Не було у мене внутрішнього ресурсу для того , в контексті всього що відбувалось тоді в житті - просто не було. Вчуся відпускати все зайве , всі ті почуття провини щодо втрачених можливостей…
Дякую за підтримку, і за ваш комент.
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:31
Ответ дляSo_so
Зато есть зрение, слух, почки, фильтрующие кровь. Разве этого мало? Ходить своим ногами, видеть, говорить. Посмотрите вокруг, какое количество людей этого лишились, это невосполнимая утрата, а кто-то просто идет по улице своими ногами и видит своими глазами вот эти цветы (я вчера их случайно заметила).
Разве это не счастье? Иметь крышу над головой и вот это всё.
А друзья, ну, в мире полно людей и если важно общение, нужно искать своих.
Ви праві, звісно ж
Але є якась заздрість чи що. Хтось катається по Єгиптам, Мальдівам
А я довольстауюсь травою зеленою
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:32
Ответ дляlilul990
Якшо ви думаєте шо у вас якийсь нікуйовий нереалізований потенціал пів життя то це просто нарцисична травма
Не обовязково
Ви ж чули історії про дітей, які були геніальними художниками чи композиторами
А потім спилися і пшик
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ви праві, звісно ж
А я довольстауюсь травою зеленою
Поставьте себе за цель съездить с ребенком в отпуск, по Украине. Есть же и бюджетные варианты, но изучите, подготовьтесь, сделайте его интересным.
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:34
Ответ дляА вот недавно
Круть. Чесно кажучи, ваш підхід дуже надихає
В мене теж постійно пунктик, що треба щось робити. Якась нездорова метушня, яка мене перегружає
Обнемашечка• 23 сентября в 21:35
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не обовязково
А потім спилися і пшик
Є таке. Навіть майкл джексон з його феноменальним успіхом - пішов з життя у 50 років. І шо це означає? Все складно. Якби були якісь шаблони, моделі успішного життя - а їх немає. Частково є точно судьба, частково - наші вибори. Але вони також у багато чому обумовлені
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не обовязково
А потім спилися і пшик
У людини є психічна енергія яка дає копняка по жизні
Люди з переізбитком психічної енергії не потребують тем на порадниці, мотивуючих курсів чи копання в собі. Вони просто ідуть і роблять- бо у них свербіж у ж´пі який не дає їм спати
Усе інше - нарцисичні травми - думання про себе як про нереалізованого генія
Обнемашечка• 23 сентября в 21:36
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не обовязково
А потім спилися і пшик
Можливо не геніальні. А обдаровані. Таке точно є
Обнемашечка• 23 сентября в 21:37
Ответ дляlilul990
А ви у якій категорії , у контексті цього коментаря?
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:38
Загалом, дуже вам дякую за розмову
Все якось утрясеться
Я планую роботу залишити по певним причинам і боюся
Все якось утрясеться
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Загалом, дуже вам дякую за розмову
Все якось утрясеться
Ви мене вибачте але пів життя вас не може донімати нереалізований потенціал
Якби у вас реально свербіло - ви би уже біжали попереду паровоза вивільняти психічну енергію
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:46
Ответ дляlilul990
якби у людини свербіло, то в більшості випадків, вона заробила би невроз.
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:47
Ответ дляlilul990
У переносному значенні.
а я в прямому.
Коли реалізований потенціал - це ви біжите перед паровозом
а нереалізований грозить неврозом. Коли постійно щось робите і не виходить
Платье Длинное бальное
• 23 сентября в 21:49
Ответ дляlilul990
Як, наприклад, Ван Гог
все життя малював. Ніякого визнання. Продав лише пару картин за життя
біжи не біли перед паровозом - а реалізації не бачиш
Обнемашечка• 23 сентября в 21:51
Ответ дляlilul990
Звісно може.
Потенціал це одне.
А певні комплекси, страхи, внутрішні і зовнішні обмеження - це інше.
І не визнавати вплив на себе різних речей - це обмеженість
Потенціал це одне.
Забула що?• 23 сентября в 22:32
Ответ дляТа не реву я
В дерунах
О, я минулого тижня такі офігенні зробила, ще захотілось)
Забула що?• 23 сентября в 22:32
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну якщо мене не видно, то мене не побачить ні чоловік, ні роботодавець, ні подруги
Почніть читати книги, там свій світ
Забула що?• 23 сентября в 22:34
Ответ дляОбнемашечка
Дитина це вже великий сенс, і ще який.
Мені 40 цього липня. Дітей немає. Не знаю чи зможу народити, бо не у відносинах довгий час. Звісно, криза накриває. Не думати про це не можу. Щось я точно пропустила у своєму житті, свого часу.
Може донорською спермою скористаєиесь? Якщо фінанси дозволяють
Обнемашечка• 23 сентября в 22:36
Ответ дляЗабула що?
Дякую що написали мені.
Не думала про це. Чесно.
Забула що?• 23 сентября в 22:37
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А якщо в мене соціофобія. Я боюсь людей. Можу лиш онлайн спілкуватися
У мене теж колись була, пройшла. І я зробила висновок що то не соціофобія була, в просто тривожний розлад, зараз він набув нових масштабів. Так що краще лікуватися і буле все ок