Почемучка• 22 сентября в 11:31
Якось хріново на душі
Я так, чисто понити. Настрій - повне Г. Чергова осінь, черговий рік - і в результаті знов не перспектив світлого майбутнього, ні сил, ні здоров’я, ні морального задоволення від життя. Напевне, то криза середнього віку. І чоловік, з яким півжиття разом - на виході нарцис і думає тільки про себе, і родичі - ждуни і посібники рашки, і друзі кудись поділись, бо в них геть інші інтереси. І все це на фоні регулярних обстрілів, думок, ну сьогодні вижили, та й добре, скажених цін, купи роботи і мізерної зарплати, і взагалі, все через ср@ку…Знаю, зараз скажуть, виїжджайте, розводьтесь і все таке. А хто мене чекає закордоном у моєму віці? Починати все спочатку теж те ще задоволення. Як ви радуєте себе? Що повертає вам радість життя, коли все хріново?
Медсестричка• 22 сентября в 11:34
Авторе, роблю собі приємне. Як тільки виникає хоч крихітне бажання- кидаюсь його реалізовувати.
І так, мені плювати що ’не на часі’ та інше. Мені потрібні приємності і крапка
Комиссия50%• 22 сентября в 11:34
Після 2 підозр на онко і очікувань результатів біопсій, в мене хандри немає, радію, що жива здорова і можу дихати, переосмислення життя капітальне, не бажаю нікому пережити.
Ну що ви, мамо!• 22 сентября в 11:34
Автор, обнимаю Вас! Сама сижу такая же, в слезах, соплях. Пойду сегодня вечером в кино!
Хвильоватиша• 22 сентября в 11:35
Я уехала и начала жизнь с 0. А до этого жила в таком настроении как вы.
Детские_Будут?• 22 сентября в 11:40
Ответ дляМедсестричка
А що робите?
Застряла• 22 сентября в 11:40
Ну судячи з описаного і в Україні вас ніхто не чекає. Я виїхала в 46. Зараз 49. Політ нормальний
Звожу з розуму• 22 сентября в 11:41
Ответ дляХвильоватиша
Як почитає порадницю, то прям за кордоном мед, але якось в реальному житті все по іншому, правда без тривог і обстрілів
Хвильоватиша• 22 сентября в 11:42
Ответ дляЗвожу з розуму
Я не знаю у кого какая реальная жизнь, я пишу за свою
Пищалка• 22 сентября в 11:45
Ответ дляХвильоватиша
Поїхала до батьків на літо в Іспанію і зрозуміла, що краще ніж в Україні мені ніде не буде.
Медсестричка• 22 сентября в 11:57
Ответ дляДетские_Будут?
А що робите?
Все,що мені дає радість. У вихідні їздила по гриби, сьогодні запланувала після роботи вибратися на пошуки нової чудової чашки. У середу із подружкою ідемо на дегустацію. У п´ятницю записалася на пробний урок сальси
Помогалочка• 22 сентября в 12:02
Ответ дляКомиссия50%
Так ми починаємо це розуміти, коли щось трапляється зі здоров´ям, бо коли хворієш, то все відходить на другий план і тобі вже нічого не потрібно
Викликаю на дебати• 22 сентября в 12:09
Ответ дляЗастряла
Політ куди?
Зоряний Шлях• 22 сентября в 12:12
Ответ дляМедсестричка
Хорошо, что у вас есть желание все это делать
Медсестричка• 22 сентября в 12:15
Ответ дляЗоряний Шлях
В мене кілька років їх не було, навіть бажання поїсти. Лікування у психіатра допомогло повернутися до життя, не одразу,але поступово, бажання повертаються.і моя задача відчути і реалізувати ,а ні в якому разі не пропустити
очки_ннадо• 22 сентября в 12:27
Муж подвёл очень после 13 лет брака, в итоге развелась, осталась с ребенком, уехала заграницу, нашла работу и другого мужчину. Очень тяжело все это, тяжело морально и физически. Здоровья нет. Но в целом жизнь я свою полностью перезагрузила, нужно время на привыкание. В любом случае я не жалею, это и для ребенка будет лучше и я не буду потом жалеть что ничего не делала и просто сидела и страдала.
Бритоножка• 22 сентября в 12:51
А у мене на роботі не ладиться. за що це візьмусь, нічого не виходить. так набридло це.
і все одно радила б вам у першу чергу розібратися з роботою. мізерна зарплата - це не годиться. пошукайте щось краще. не здавайтесь.
коли є нормальна зарплата, то радості від життя більше все-таки.
На пів ставки• 22 сентября в 12:59
Примерно такое же состояние, работы мало, денег мало, уехать ещё больше года не смогу. Но больше всего раздражает - наша власть, все не нажрутся, устроили северную Корею и врут в глаза, описывая, что божья роса. Все уже все поняли, и все молчат, терпят. Терпилы мы, украинцы. От всех мы только терпим века и продолжаем терпеть это ненасытное кодло
ПультОт_БМВ• 22 сентября в 13:14
Мелочам радуюсь. Осеннему солнышку, вкусному какао в красивой чашке итд.
Это помогает отвлечься от негативных мыслей.
ПультОт_БМВ• 22 сентября в 13:15
Ответ дляНа пів ставки
Позже мигрантов подвезут....