Анонимушка• 23 сентября 2025
Яким чином спілкуєтесь з Кримчанами?
Підскажіть,будь ласка,в кого рідні люди проживають в Криму,через які месенджери з ними спілкуєтесь?
Путающаяся• 23 сентября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Співчуваю вашій ситуації. Я довго не могла прийняти те, що мої батьки і сестра - по інший бік барикад. Сестра взагалі поїхала на пмж в рашку одразу після вторгнення навесні.Фоткається на фоні кремля, ходить на концерти пропагандистських співців ротом. Мені з того моменту жодного разу не написала…
Дякую. Це перший раз написали що співчувають мені , на порадниці. Не у плані конкретно кримської ситуації а взагалі. Приємно коли по той бік екрану - людина і відгукується серцем на твое повідомлення. Дякую вам. Прості 2 слова - а мені дуже приємно.
На жаль часто буває що наші кровні родичі - не стають нам друзями і однодумцями у дорослому житті. Це складно. Особливо на фоні клятої війни:((
ВыФсеВрете• 23 сентября 2025
Ответ дляПутающаяся
Ви мене прям розчулили))) добре, що це хоч трохи покращило вам настрій) просто вперше побачила, як хтось написав тут слово «Джанкой». Знали б ви, як я сумую за ним. Але орки його так спаплюжили своєю воєнною машиною, що боюсь, він ніколи не стане таким, як раніше. Місцеві так радіють, що їм там нові ЖК будують для понаєхів і убивць, а мені гидко… Тепер не впевнена, що і з родичами зможу спілкуватись колись, і пробачити їм…
Путающаяся• 23 сентября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
🫂🫂🫂
Я Головна• 23 сентября 2025
Ответ дляАbsurdus
созвон через этот менеджер
В рашку теж можна? В чоловіка мама після операції, навіть не знає що там, зв язок обірвався.
ЧупакабраЗеБест• 24 сентября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
а мне подружка Олька фото выслала с какой то неизветсной мне сттаницы.
одно единственное. без слов, без чего либо там.
Стоит она на фоне какой то примерочной, в зеркало фотается, а в руках виден ее телефон.
и из всего вот этого вот сразу обращаешь внимание: телефон в сине-желтом чехле. неяркий такой, размытый. кому надо тот поймет.
и страница уже дано удалена.
ВыФсеВрете• 24 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и страница уже дано удалена.
Молодець ваша подружка. Ходити з таким чохлом - можна находити на років 5-7 за ґратами.