Великий сатирик• 23 сентября в 23:14
Це проблеми з головою ?
Постійно думаю про людину , реально 24/7 , фантазую, бачу у снах . І так вже більше року. Чи допоможе з таким психіатр чи психолог?
Результат:
вже голосів:
13 (31.71%)
Саме пройде
10 (24.39%)
Інше
9 (21.95%)
Це нормально
9 (21.95%)
Йти до лікаря
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 23:16
Ви хочете втекти від реальності. Ці фантазії дають вам почуття спокою?
Помидорина• 23 сентября в 23:19
У меня тоже так, это зависимость . Я будто чувствую его поддержку и мне хорошо, когда представляю его. Еще больнее, когда между вами все кончено..
Великий сатирик
• 23 сентября в 23:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, навпаки іноді заважають думати
Великий сатирик
• 23 сентября в 23:29
Ответ дляПомидорина
Кто этот человек?
Ми разом працюємо
Великий сатирик
• 23 сентября в 23:30
Ответ дляПомидорина
Між нами нічого бути не може, але мені добре навіть просто бути поряд і займатися звичними справами
Помидорина• 23 сентября в 23:31
Ответ дляВеликий сатирик
У меня тоже так. Вам наверно просто не хватает любви и поддержки, одиноко вам
Великий сатирик
• 23 сентября в 23:33
Ответ дляПомидорина
Я в принципі інтроверт по натурі, мені добре самій. Це вперше людина стала мені настільки потрібною у всіх сенсах
ЛолитаНеРазлита• 23 сентября в 23:37
Ответ дляВеликий сатирик
Абсолютно всё с вами нормально. Человек существо социальное, человеку нужен человек. Вы влюблены и это прекрасно. А не вот та вся новомодная, зомбирующая чушь, про самодостаточность и ’счастье внутри, которое ни от чего не зависит’.
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 23:41
Ответ дляВеликий сатирик
А якщо він відповість взаємністю? Але він може значно відрізнятися від того образу який у вас в голові. Як ви себе будете поводити?
Великий сатирик
• 23 сентября в 23:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Все не так просто, це жінка
Дівчина Гілмор• 23 сентября в 23:44
Ответ дляВеликий сатирик
Все не так просто, це жінка
Та всьо, я йду спати😄