Квітка Миру• Изменено 24 сентября 2025

Що з людьми? Чому я не можу викинути пакет в смітник?

Тобто сміттєві баки не для людей?
Навіть якщо я тут не живу?
І саме пенсіонерів це задіває
Разгуляшка• 24 сентября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Уверена, что драма автора разыгрывается во дворе дома, который граничит с частным сектором. Люди отгрохивают дом, а заключить договор на вывоз мусора жлобятся и подкидывают свои пакеты в баки ближайших домов. Возможно автор действительно хотела выбросить фантики, но попала под общую раздачу, так как бабки у подъезда бдят хитросделанных.
Никто у людей не спрашивают хочет он заключить договор или нет)))) Вы в каком государстве живёте? Спрашивают 😂
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Опять же, вы проигнорировали огромный кусок текста указанный выше. И это довольно важный момент
Ну якщо філософствувати.
То дійсно, коли в тебе чогось в достатку, тобі не шкода поділитись з іншим.
Але ось вся ця злість ’ бабок’ продиктована тим
Що іде ввічлива пані ( автор, наприклад) викинула пакет сміття в бак щоб не засмічувати місто
Поїхала.
Ось ще один пан під´їхав викинув , він теж за чистоту
І от бабки дивляться - в місті чисто, але біля їх контейнерів і будинку відповідно вже просто гора сміття, яка тече і воняє
І їм доводиться бути злими
Неновая почта• 24 сентября 2025
а на дачі в Київській обл. взагалі сміття вивозять, разів 4 на місяць по графіку і тільки в спец. мішки з логотипом фірми, що вивозить, пакет 32грн коштує. І ніякий інший пакет не візьмуть ніколи. В селі взагалі всі баки поприбирали і тепер тільки так. Раніше всі бекали, фукали, але привикли
Ламборджини• 24 сентября 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Нескладуха у вас у вираженні власних думок)
вы специально так пишите шоб от себя отвлечь внимание , . живите как хотите мне абсолютно все равно хто вы и шо вы , Тема была вывоз мусора я написала что это платно везде у нормальных людей
Я натуралка• 24 сентября 2025
Ответ дляЛамборджини
так узнайте где баки и чего их нет, это шо такая проблема . у вас же есть руководители какие то или у вас поле безлюдное или окупация кацапов
Ну я спитала в голови ОСББ куди викидати сміття. Мені пояснили, що за будинком є рів туди і викидувати посеред міста.
Вивозжу машиною в бак на колишню квартиру. Совість не дозволяє просто в рів.
Хоча в платіжці ОСББ є графа вивіз сміття.
Кому там слова не давали• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Ну якщо філософствувати.
Поїхала.
І їм доводиться бути злими
Это не философия, а как это работает
Если воняет то надо смотреть куда разместить баки и чтобы из вовремя вывозили
Ответ дляЛамборджини
И за это все платят. И доплачиваю с налогов
Оле Лукойе• 24 сентября 2025
у нас бабулі не дозволяли сісти на лавочку біля 2 підїзду мешканці 3го. я з дитиною в тіньку сіла, вилетіла бабуля сказала що це лавочка для пенсіонерів їхнього під´їзду, застелила лавочку якоюсь ковдрою і сіла. а коли сонце повернулось, то вона сиділа біля мого під´їзду. Дурнуватих скрізь вистачає. Хтось жене дітей з майданчика, це типу ознаки приватної власності.
Ламборджини• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
я плачу квартплату и там есть услуга вывоз мусора при чем тут налоги , налоги это совсем другое , мухи отдетьно котлеты отдельно а у вас все вместе
Ответ дляЛамборджини
Нет, не отдельно. Вывоз мусора дотационный и оплачивается из местного бюджета а том числе. И опять же автор тред оплачивает вывоз мусора
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Это не философия, а как это работает
Бачте, сміття викидуть чемні пані. А ось всі ці головняки мають вирішувати жильці дому.
Насправді установити бак не так просто. Там вимоги є певні від екологів. І вже напевно максимально по правилам
Інша справа на яку ви так упорно закриваєте очі
Якщо контейнер призначений Для обслуговування умовних 100 жильців, в користуються ним 1000 людей, то куди його не став. Він буде переповнений і воняти.
Неновая почта• 24 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Справа в тому що в селах і передмісті, сміття не вивозиться. Я сортую, палю і компостую, в мене його майже немає. Що іншим робити, в землю заривати?
зараз вам скажуть, що палити не можна, штраф, смердить і все таке а куди діваєте склянне сміття, банки, бутилки або те, що не дуже горить?
вре_Динка• 24 сентября 2025
Ответ дляВерСаСе
Я живу в приватному секторі, але прописана я та діти в районі поруч. Там батьки платять за вивіз сміття за себе та за нас. То у я з чистою душею вивожу своє сміття в бак біля їхнього будинку)
Нашо так заморочуватись, якщо в приватному секторі також сміття вивозять
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Можливо ви про Київ?
Бо всЯ Україна платить за кількість вивезеного сміття без всіляких дотацій
Ответ дляЗаведУющая
Значит контейнеров надо больше и чаще вывозить.
Это все элементарно.
Опять же работа коммунальных служб должна делать жизнь города комфортной, а не создавать новые проблемы.
Ламборджини• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
у нас вывоз мусора входит в оплату за квартиру, а какой там бюджет и дотации я не знаю, мне принесли квитанции там есть сумма и графа вывоз мусора я должна это уплатить там все написано кто этим занимается и сколько раз приезжает машина очищать баки кажд день а не раз в месяц
Заздрість то погано• 24 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Приїхала дитину забирати із школи
Вийшла з машини і хотіла викинути серветки, пакети, короче
На мене накинулись люди- з якого переляку я викидаю у велмкі баки своє сміття
Сказали би, що живете в цьому домі.
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Это все элементарно.
Хто буде оплачувати ’ більше контейнерів’.
Або ні
Ви конкретно хоч раз займались подібними питаннями? Ну там зв´язатись з фірмою по вивозу сміття, домовитись щоб вони привезли 10 контейнерів і забирали їх щодня
Ви проводили бесіди з екологами щодо норм розташування цих контейнерів?
Чи ви все це теоретично розказуєте?
Заздрість то погано• 24 сентября 2025
Ответ дляПапобус
Ну тут вопрос философский. Если вы не живёте здесь, то почему вы здесь выбрасываете свой мусор. Скорее всего вы живёте в частном секторе по соседству. Баки стоят возле домов, люди которых платят за вывоз мусора и за уборку придомовой территории. Вы не платите, а нагадить хотите.
ой да ладно ...одним пакетом больше - одним меньше, это ни на что не повлияет. пусть лучше так бросают, чем на улицах
Ламборджини• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
ага правильно и так можно все время по пакету за дарма
Ответ дляЗаведУющая
Або ні
Чи ви все це теоретично розказуєте?
У меня нет проблемы с контейнерами, их достаточно и вовремя вывозят
Заздрість то погано• 24 сентября 2025
Ответ дляЛамборджини
Ну вы же понимаете, что никто так не делает. У автора свой дом, и она там мусор выбрасывает.
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Тому вам не зрозуміти ’ печаль’ тих хто живе біля прохідних місць
Ответ дляЗаздрість то погано
И так же платит за вывоз мусора
НадпотужнаПотужність• 24 сентября 2025
выбрасывайте там, где живёте и платите за вывоз мусора
Заздрість то погано• 24 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я сюди не можу викинути сміття?
Можете, але лише таке, як там написано - папір, пластик, скло.
А взагалі, дуже дивно. Я так розумію, будинок багатоквартирний, хто там знає, чи ви там живете чи ні. Навряд чи вони знають усіх мешканців і їх родичів в обличчя.
Ответ дляЗаведУющая
Зоя вы своему ОСБ платите я они не выполняют свои функции))
Ламборджини• 24 сентября 2025
люди сделают себе загороженную сетку и ключ. и хитрецы так и и будут свои кулечки дома собирать себе под нос
Заздрість то погано• 24 сентября 2025
Ответ дляПапобус
Я сильно сомневаюсь, что из-за двух салфеток пенсионеры на вас накинулись.
Я тоже так думаю).
Похоже на тролльную тему.
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Чому дарма? Вони молодці. Закрили майданчик для сміття , і всі проблеми вирішились .