МеняАЖтрусит• 24 сентября в 15:06

Какой надо быть свекровью, чтобы не стать нежеланным гостем в семье сына?

Есть ощущение, что все свекрови по-умолчанию плохие и неугодные невестке.
Так какой свекровью надо быть, чтобы не стать чужой для своих детей?
Миззери• 24 сентября в 18:42
Ответ дляДуже дуже вумна
Прочитав тут комментарии, я подумала, какое счастье, что у меня нет сына! Я будущая теща. Вырасти сына, недосыпай, лечи, переживай, а потом тебе какая-то молодая еще глупая ссыкуха будет указывать.
Моя свекровь вообще никуда не лезла. Ей было на все и всех все равно. По меркам советчиц - прекрасная свекровь. А хотелось еще одну нормальную родственную душу, близкого человека.
Я думаю я тещей буду в сто раз хуже чем свекровью 🤣
Дуже дуже вумна• 24 сентября в 18:58
Ответ дляan.ge.lina
А мене завжди дивує коли на порадниці усі верещать, що треба народжувати, бо усі поголовно бояться самотності на старості, а паралельно верещать що свекруха має зникнути з лиця землі, як тільки одружиться її син, тому з такими невістками, народжуй або не народжуй, а залишишся самотньою усе одно. Бо прийде таке г...но і буде накручувати чоловіка проти власної матері. Логіка на порадниці як завжди відсутня, я вже не кажу про повагу, емпатію, турботу і взагалі якісь елементарні людські відносини. Печерні люди, які щиро вважають що вони кудись там еволюціонували, хоча вони з тих печер так і не вилізли
Согласна с Вами. У моей свекрови было 2 сына. Любимый и не очень любимый. Любимый на нее глубоко положил, не любимый похоронил. Наверное, сама к этому шла, шла и пришла. От человека, конечно, тоже многое зависит. Но невестки сейчас тоже себе цены не сложат, особенно те, у которых цена - копейка.
Дуже дуже вумна• 24 сентября в 19:00
Ответ дляМиззери
Я тоже ловила себя на этой мысли)))) Я будущего зятя под микроскопом рассматривать буду и потом еще буду отслеживать, чтобы не обижал мою умницу Поэтому за свекровей и обидно, у них тоже кровиночки любимые.
Забрала і не сказала• 24 сентября в 20:03
Я збираюсь бути самостійною, зайнятою, фінансово незалежною, як моя мама, цінувати, поважати і піклуватись в першу чергу про себе і робити це сама. Щоб не чути ні попрьоків, що мене забагато, ні що мене утримують, але й впрягатись в проблеми молодої родини не збираюсь. Онуків збираюсь любити і балувати, але не нянчити, не виховувати, не утримувати - для цього є батьки. Біди, війни, хвороби і катастрофи не рахую - то окрема справа, на то я і мама, щоб бути поруч в таких ситуаціях - голодувати не дам, але й жопки заносить не буду.
Млинці зі смайликом• 24 сентября в 21:33
1. Мати своє ОКРЕМЕ, ЦІКАВЕ життя.
2. Мати подруг та оточення за віком та інтересами (а не дзвонити дітям й скаржитись на комуналку, спину чи коліна)
3. Намагатись заробляти гроші навіть на пенсії. Це чудово омолоджує та звільняє від бажання виносити мозок невістці.
4. Займатись спортом, слідкувати за здоров´ям.
5. Не роздавати порад, якщо не просять.
6. Не лізти в виховання внуків.
7. Не конкурувати з невісткою за сИнАчку) Все, головна жінка в його житті вже не ви.
8. Не приходити в гості раптово. В гостях - не лазити по шафах чи холодильниках.
9. Не критикувати невістку й не налаштовувати сина проти неї. Навіть якщо вона жахлива - не ваше діло, розберуться самі.
10. Бути мудрою жінкою.