Аноним_• 24 сентября в 17:17
Порадьте офіційний підробіток
Працюю бухгалтером (бюджет), маю вільний час ввечері та деколи протягом дня...колись трохи викладала уроки фінансової грамотності для дітей.... Хотілося б щось офіційне і дистанційно, також є досвід фінансистом, банк (звітність, таблиці, клієнт банк, кеш флов і т.д.)
НадпотужнаПотужність• 24 сентября в 17:27
в сенсі порадьте. Є сайти де шукають співробітників.
Але шукати нормальну роботу треба через знайомих, бо хрєн так знайдеш щось пристойне
Аноним_
• 24 сентября в 17:52
Ответ дляСтефанія
Ви бухгалтер, беріть на обслуговування ФОПів.
не маю досвіду ведення фопів
Стефанія• 24 сентября в 17:54
Ответ дляАноним_
не маю досвіду ведення фопів
Ну, юросіб невеликих.
Досвід приходить з часом.
Тоска в носках• 24 сентября в 21:22
Авторе, підіть на фейсбук в спеціалізовані групи для бухгалтерів, там опишіть що шукаєте та вмієте. Зацікавлені вам запропонують