Кокосиха• 24 сентября в 19:03

Підвищений гемоглобін, що ще означає

В мене пішли синці по ногах . Результат аналізів нижче, назначили йти до гемотолога завтра , переживаю що це може бути .
So_so• 24 сентября в 19:04
Вы серьезно? Норма до 31, у Вас 31.9
автор Кокосиха • 24 сентября в 19:05
В мене є симптоми
Мюллерная• 24 сентября в 19:07
Ответ дляКокосиха
В мене є симптоми
Не там шукаєте...ви дивитесь СЕРЕДНІЙ ВМІСТ ГЕМОГЛОБІНУ В ЕРИТРОЦИТІ. Рівень гемоглобіну дивіться.
So_so• 24 сентября в 19:09
Ответ дляКокосиха
В мене є симптоми
Тромбоциты покажите и гемоглобин сам
Кредитная• 24 сентября в 19:15
Нічого не означає.
Це або допустима похибка дослідження, або ваша індивідуальна норма.
У мене усе життя підвищений гемоглобін. Навіть, через 2 тижні після полосної операції зі значною крововтратою.
Святатабожа• 24 сентября в 19:17
Гемоглобин и синяки могут быть никак не связаны. Тем более такое незначительное повышение.
А с тромбоцитами как?

Он перед месячными немного повышается, также может быть повышен от курения, физ. нагрузок, от низкого уровня гидратации (забыли воды выпить с утра перед анализом )
Янка-угомонись• 24 сентября в 19:17
Ответ дляКредитная
Нічого не означає.
А феритин теж високий?
Кредитная• 24 сентября в 19:18
Ответ дляЯнка-угомонись
А феритин теж високий?
Так
Скіфська пектораль• 24 сентября в 19:19
Де він підвищений? До психіатра
Бідося• 24 сентября в 19:21
У курильщиков гемоглобин немного повышен обычно
Терапевт говорил
Янка-угомонись• 24 сентября в 19:23
Ответ дляКредитная
Так
Ну, оце і у мене Hb 143, феритин 141. Одні кажуть , що нормальні показники для менопаузального віку. Інші- шукати запалення. Це ж дофіга усього обстежувати і здавати. Дістало.
автор Кокосиха • 24 сентября в 19:26
Результати
автор Кокосиха • 24 сентября в 19:28
Удалено администрацией...
МастерЮля• 24 сентября в 19:34
Дождитесь консультации гематолога.
При воспалении в организме бывает повышен гемоглобин, поэтому всегда сдают вместе с срб.
Янка-угомонись• 24 сентября в 19:38
https://homedoctor.com.ua/chto-pokazyvaet-obshij-a...?
Ось лікар розписує значення загального аналізу крові.