Кокосиха• 24 сентября в 19:03
Підвищений гемоглобін, що ще означає
В мене пішли синці по ногах . Результат аналізів нижче, назначили йти до гемотолога завтра , переживаю що це може бути .
Мюллерная• 24 сентября в 19:07
Ответ дляКокосиха
В мене є симптоми
Не там шукаєте...ви дивитесь СЕРЕДНІЙ ВМІСТ ГЕМОГЛОБІНУ В ЕРИТРОЦИТІ. Рівень гемоглобіну дивіться.
Кредитная• 24 сентября в 19:15
Нічого не означає.
Це або допустима похибка дослідження, або ваша індивідуальна норма.
У мене усе життя підвищений гемоглобін. Навіть, через 2 тижні після полосної операції зі значною крововтратою.
Святатабожа• 24 сентября в 19:17
Гемоглобин и синяки могут быть никак не связаны. Тем более такое незначительное повышение.
А с тромбоцитами как?
Он перед месячными немного повышается, также может быть повышен от курения, физ. нагрузок, от низкого уровня гидратации (забыли воды выпить с утра перед анализом )
А с тромбоцитами как?
Янка-угомонись• 24 сентября в 19:17
Ответ дляКредитная
Нічого не означає.
А феритин теж високий?
Янка-угомонись• 24 сентября в 19:23
Ответ дляКредитная
Так
Ну, оце і у мене Hb 143, феритин 141. Одні кажуть , що нормальні показники для менопаузального віку. Інші- шукати запалення. Це ж дофіга усього обстежувати і здавати. Дістало.
МастерЮля• 24 сентября в 19:34
Дождитесь консультации гематолога.
При воспалении в организме бывает повышен гемоглобин, поэтому всегда сдают вместе с срб.