Капитошечка• 25 сентября 2025

У кого рушникосушарка в ванній поясніть будь ласка

Чи буде сушарка просушувати ванну кімнату і хоч трішки прогрівати? Елекрична настінна. Ванна кімната маленька 2*2 м

Живу в приватному будинку, в ванній взимку холодно і сирість.
Простоваля• 25 сентября 2025
Делайте теплый пол
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Не будет конечно, там той трубы 20 см
Ищу-брожу• 25 сентября 2025
Лише навколо неї. Ну і ніхто не вгадає наскільки добра у вас в ванній вентиляція і теплоіщоляція. От що шикарно прогріє - це тепла підлога.
Мию чакри щоденно• 25 сентября 2025
Ні, сушарки недостатньо
В нас холодні ванни і прогріти до комфортної температури можна тільки теплою підлогою
Стопясят раз обсуждала• 25 сентября 2025
Треба теплу підлогу
Пффф 100%• 25 сентября 2025
Так, буде. Купіть з режимами, більше менше можна робити, можна час виставляти. Дуже зручно.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, сушарки недостатньо
Батарея є в ванній. Но там вентиляція це маленьке віконце на вулицю, і звідти холод. Старий будинок, ми ще обживаємось.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляПффф 100%
Дякую. Мені хоча б трішки щоб прогрівало. Бачила що є зрежимами.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляПростоваля
Делайте теплый пол
Зробимо, но вже пізніше.
Хропочка з гривкою• 25 сентября 2025
Автор, а вы сами как думаете, будет ли греть помещение нагревательный элемент?
Мию чакри щоденно• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Якщо чесно - не думаю, що сушарка якось сильно покращить ситуацію. В мене доволі велика, включаю її на максимум, але вона робить тільки свою справу - сушить рушники, можливо трошечки гріє, але недостатньо
В ванній кімнаті всеодно холодно, якщо не включити підлогу
Можливо якось утеплити вікно буде більш ефективно в вашому випадку
Простоваля• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Зробимо, но вже пізніше.
Просто сейчас похолодало и у нас моментально стало очень холодно, без теплого пола я не представляю как жить уже, когда ребенок был новорождённый, то включали дуйку в ванной, она хорошо нагревает и быстро
Міс Всесвіт• 25 сентября 2025
повесьте на стену керамический обогреватель электрический. и обогреет и подсушит
https://epicentrk.ua/ua/shop/obihrivach-keramichny...
выберите нужный вам по мощности и чуток с запасом на наличие окна
Міс Всесвіт• 25 сентября 2025
https://epicentrk.ua/ua/shop/konvektor-elektrychny...
или конвектор... как временное решение до теплого пола
Блиск думки• 25 сентября 2025
В мене приватний будинок, розумію про що запитуєте. Так, як поставили сушильник настінний для рушників набагато затишніше і сухіше стало. Тепла підлога є, но вона пізніше вмикається. Зараз сушитель виручає.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляПростоваля
Дякую
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую. А вологи він не боїться? Бо у ванній буває аж по стінах тече.
Кукусик• 25 сентября 2025
Не будет. У меня есть, я ее вообще не включаю, бестолковая вещь
Міс Всесвіт• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
смотрите с защитой от влаги. я указала вам направление. можно не вешать на стену, в поставить на пол. можно взять масляный радиатор. как я поняла вам надо решить проблему сейчас до ремонта. простой полотенцесушитель вам в таком случае не помошник.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
Я за це і питаю. Будинок не утеплений, ванна кутова, і приймаю душ 5 хвилин, а по стінах тече конденсат. Хочеться щоб хоч трохи просушувало ту вологу і давало хоча б трішки тепла.
Блиск думки• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Після того, як встановили його (а до цього 4 роки жили без нього), то взагалі не розумію, чого одразу не поставили. ставте, не пошкодуєте.
Пффф 100%• 25 сентября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Смотря какая сушилка.
Пффф 100%• 25 сентября 2025
Автор, если у вас еще и сыро, советую к полотенцесушилке докупить осушитель воздуха. Очень хорошо влагу убирает и будет отлично.
Бува і таке• 25 сентября 2025
Звичайно буде. Ми вмикаємо в міжсезоння, коли ще опалення немає, і рушники теплі завжди і сирості немає
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляПффф 100%
Дякую.
автор Капитошечка • 25 сентября 2025
Ответ дляБува і таке
Дякую. Ми ще теж не хочемо вмикати опалення бо ніби не холодно в будинку, а от в ванній кімнаті хочеться більш комфортної температури і щоб швидше висихав конденсат на стінах.
Сижуревувшоке• 25 сентября 2025
буде, але теплі поли найкраще. і це можна своїми силами дуже дешево зробити, ми так зробили і це просто найкраща річ у нашому ремонті
Оябунчик• 25 сентября 2025
у нас электрический полотенцесушитель, достаточно большой. На максимальном режиме греет так, что я иногда его включаю и открываю ванну, чтобы шел теплый воздух в период, когда холодно и нет отопления
parele• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Вам би рекуператор вивести. Бо якщо по стінах тече, вентиляції майже немає.
Керамічна панель, доречі, може добре допомогти обігріти.
Эта_Шикарна)• 25 сентября 2025
У мене невелика, я її просто не вимикаю, поки немає опалення. Коли опалення є, то там і так ок.
Якщо там у вас немає взагалі опалення, то невелика сушарка не допоможе, треба брати велику (якщо це оренда і не можете нічого торкатися). Або ставити масляний обігрівач.
Якщо це ваше - то і на стіну, що веде назовні, і на підлогу, треба покласти інфрочервоний обігрів.