Лгин• Изменено 24 сентября в 21:54

УЗД щитоподібної, Петра Запорожця, 26.

Дівчата, може хтось був там на УЗД нещодавно. Колись на 4 поверсі приймала Бережна у живій черзі кожен день. Чи є воно зараз?
Фантазерша• 24 сентября в 21:56
Живих черг нема. Потрібне направлення і запис
автор Лгин • 24 сентября в 21:59
Ответ дляФантазерша
Це безплатно. Я мала на увазі платно.
Фантазерша• 24 сентября в 22:00
Ответ дляЛгин
Це безплатно. Я мала на увазі платно.
Якщо вся черга записана, а ви прийдете з грошима, вас в черзі з´їдять
Фантазерша• 24 сентября в 22:01
Вам саме до цього лікаря?
автор Лгин • 24 сентября в 22:01
Ответ дляФантазерша
Там раніше вся черга була з грошима, це ж хірургія, стаціонар.
Фантазерша• 24 сентября в 22:02
Ответ дляЛгин
Так реформи же в процесі, клініки і лікарні вже всі об´єднані в одну юридичну особу по районам
автор Лгин • 24 сентября в 22:03
Ответ дляФантазерша
Вам саме до цього лікаря?
Мені там УЗД треба зробити, а чи є там зараз Бережна, не знаю. Через те питаю, може хтось був.
Фантазерша• 24 сентября в 22:03
Ответ дляЛгин
Якщо не відптшуться, зателефонуйте
автор Лгин • 24 сентября в 22:06
Ответ дляФантазерша
Так, але ж вони зацікавлені в грошах) Туди потік людей йшов кожного дня на УЗД. У кого находили щось погане зразу кликали хірурга для консультації.
автор Лгин • 25 сентября в 10:08
Може комусь стане в пригоді) Була сьогодні. Все працює, жива черга. Вартість смішна. В 7-50 була четверта, люди є.