Чупа-чупс• 28 августа в 10:11
Як зараз протікає ковід?
Доброго дня, дівчата, хто хворів, чи у кого знайомі зараз хворіли, як протікає?
Галябалована• 28 августа в 10:15
У моїх друзів - тяжко.
Вже третій тиждень не можуть прийти в себе.
У жінки два тижня була температура 38-40. Але пневмонію не фіксували.
Чупа-чупс
• 28 августа в 10:16
У родички тільки насморк, 1 день була невелика температура, і все, прослухали все чисто. Хворіє вже 4й день. Переживаю що очікувати даді
Чупа-чупс
• 28 августа в 10:20
Ответ дляЕлена 1919
Це температура? На який день з´явилась?
Ulyanushka• 28 августа в 10:20
В мене теж важкувато в цей раз було. На вихідних захворіла. Першим ковідом набагато легше перехворіла. Зараз два дні була температура 39,5, дуже ломило тіло. Хоча читала до цього тут на порадниці, що дехто взагалі без температури. В школі у сина вчителька на на минулому тижні померла від ковіду.
Чупа-чупс
• 28 августа в 10:21
Ответ дляUlyanushka
Температура і ломота на який день з´явилась?
Ulyanushka• 28 августа в 10:21
Ответ дляЧупа-чупс
В самий перший і з´явилась.
Чупа-чупс
• 28 августа в 10:35
Ответ дляUlyanushka
В самий перший і з´явилась.
Тобто якщо вже 4й день, в лише насморк, без температури, то можна видихать?
В гости звали?• 28 августа в 10:40
ГРВІ взагалі по-різному протікає в різних людей навіть в одній родині.
Мама Карло• 28 августа в 10:42
Ответ дляЧупа-чупс
В чоловіка навіть температури не було. Один день було погано, як при звичайному грві - голова боліла, дискомфорт в горлі, з носа текло.
Зробив тест тільки тому, що на роботі були випадки.
Без ускладнень, через 5 днів закрили лікарняний
Елена 1919• 28 августа в 11:03
Ответ дляЧупа-чупс
дикая головная боль и температура в течении недели и пропал голос.это у знакомых
Братья Капли• 28 августа в 11:40
Ответ дляЧупа-чупс
А як самопочуття,активність? Бо я на 4 день зрозуміла,що вже так ослабла,що насилу до туалету йду. Викликала таксі і поїхала до лікаря. Сходами на другий поверх піднімалася довго,бо крутилася голова і дихати важко. Превмонія,прозвррілв 2 тижні
Чупа-чупс
• 28 августа в 12:26
Ответ дляБратья Капли
С сьогодні прослуховували, то пневмонії немає, легені чисті. Є нежить і трохи ломоти в тілі
ЖивунаБагамах• 28 августа в 21:19
Ответ дляЧупа-чупс
Я через перехворіла ось в цьому місяці
Була температура 37-38, десь три дні. Але я не чекала, коли вона підніметься, пила панадол 1 раз на день
Горло боліло, нежить, проходило не дуже швидко , десь тиждень
Мадам Тю-лю-лю• 28 августа в 22:08
Захворіла 4 дні тому. Просто скакав пульс і тиск, довго спала, дико болела голова і нудило. Думала похмілля. І болели стегна. Потім на 3 добу почало драти горло, очи зудели, був трохи закладений ніс. З,явився кашель. Температура до 37,4. В перші дні дико тормозила. Зараз досі погано. З очей катилися сльози і була светобоязнь.