Мая твая не панимать• 25 сентября в 11:15

Як вам Анфіса Чехова?

Скільки страждань за мужика, страшнішого за атомну війну, нема слів. От що значить руська душа чи узька. Кривоносий, кривозубий, нечесаний циган якийсь. От ми жінки іноді як виберемо, то це просто якийсь звіздець. Жахлива пара була.
Хомо_сапиенс• 25 сентября в 11:19
Путинская простынка. Точка.
Работать надо• 25 сентября в 11:22
Цветов Мне срочно• 25 сентября в 11:22
Вона теж не красуня, якщо ви не знали
Бува і таке• 25 сентября в 11:23
Чехова знаю тільки Муму
автор Мая твая не панимать • 25 сентября в 11:23
Ответ дляХомо_сапиенс
Путинская простынка. Точка.
Та це зрозуміло, заміж виходить. Але ж!!! Стільки років жіночих страждань. Зрозуміло, що чоловіки не здатні любити, їх кохання триває рівно часу статевого акту. Невже у наші навіть жінки з освітою цього не розуміють, що там похотливі бики. І вони не здатні любити, хто перший відсмоктав, той і в думках... Така гарна жінка і так багато часу втрачено...
автор Мая твая не панимать • 25 сентября в 11:25
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вона теж не красуня, якщо ви не знали
Пігментні плями такі лазером за 2-3 процедури до ідеально рівного тону забираються.. ще й прищі, судити лопнуті , все пробереться... У неї гарний контур лиця, тендітна і якая горила немита, небрита, кривозуба, кривоноса, кривоноса🤦🤦🤦 ну от чесно, неозброєним оком, це треш простою...
Бачу_майбутнє• 25 сентября в 11:25
Кацапка якась. Хай би вони там повиздихали.
Стетоскопуло• 25 сентября в 11:26
Ответ дляБува і таке
Чехова знаю тільки Муму
А Тургенев рядом курил. )
Кудесница_с_пургеном• 25 сентября в 11:27
Чому вам так хочеться обговорювати якесь русняве чмо? Навіщо ви за нею слідкуєте?
Липка-прилипка• 25 сентября в 11:27
Ответ дляМая твая не панимать
Яким саме лазером? Ви думаєте, у неї нема на нього грошей?
Телячі ніжноСті• 25 сентября в 11:28
Ответ дляМая твая не панимать
Вы ошиблись форумом, тут рашисток гарними жінками никто не считает !
Липка-прилипка• 25 сентября в 11:28
І ще-дайте хоч фото цього кривоносого цигана, ліньки гуглити
Телячі ніжноСті• 25 сентября в 11:30
Ответ дляЛипка-прилипка
У Антона С видела, старый альфонс затюкнный, зато этой кобыле в рот заглядывает )
ротцвеники• 25 сентября в 11:31
Ответ дляБува і таке
Чехова знаю тільки Муму
У Чехова ’’Каштанка’’.
А Я Самая Самая• 25 сентября в 11:31
Ответ дляМая твая не панимать
Автор, почему вас это так волнует? Вы ее родственница? После вторжения в Украину, пофиг Анфисы, их цыганы с кривыми зубами ….🤢
к.Буланова• 25 сентября в 11:32
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А разве она русская? Всегда считала что она украинка) на всех украинских каналах и в шоу была…
автор Мая твая не панимать • 25 сентября в 11:33
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У новинах побачила, що вона заміж виходить. Треба обсусолити.
А Я Самая Самая• 25 сентября в 11:34
Ответ дляМая твая не панимать
Кого она, кроме вас, ещё интересует?
Зам. зав. Анонима• 25 сентября в 11:34
Ответ дляМая твая не панимать
а навіщо вам рашистські новини?
Кудесница_с_пургеном• 25 сентября в 11:34
Ответ дляк.Буланова
Ніколи я її в нас не бачила, лише на болотах.
Кацапка вона була і жила там на початку війни так точно.
автор Мая твая не панимать • 25 сентября в 11:34
Ответ дляЛипка-прилипка
Звичайним, я собі за 1 раз прибрала. Дівчина порадила і то я нахрапом хотіла всього багато, а вона злегка і трошки і все було пречудово.))) дуже гарно зробила дівчина.
Полтавська галушка• 25 сентября в 11:35
Навіщо ви тягнете в наш інфопростір цих путіністок?
Кудесница_с_пургеном• 25 сентября в 11:35
Ответ дляМая твая не панимать
Навіщо ви дивитеся кацапські новини?
Цветов Мне срочно• 25 сентября в 11:35
Ответ дляМая твая не панимать
Так, при бажані все можна зробити
Баба Йога• 25 сентября в 11:35
Ответ дляМая твая не панимать
фото горилі7
автор Мая твая не панимать • 25 сентября в 11:35
Ответ дляЛипка-прилипка
Я загубила, що за така любові. Це треш просто, я б за таким на каву не пішла, страшне, криве, старе. Просто циган. Вона як Дюймовочка біля нього.
Морожена_курка• 25 сентября в 11:38
Ответ дляМая твая не панимать
А по кому були страждання? Під ваш опис кожен другий мужик підпадає.
А Я Самая Самая• 25 сентября в 11:38
Ответ дляМая твая не панимать
Автор, покажите фото своего кавалера для сравнения с кривозубым цыганом
А Я Самая Самая• 25 сентября в 11:38
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вона теж не красуня, якщо ви не знали
Престарелая тетка
Скіфська пектораль• 25 сентября в 11:38
Ответ дляМая твая не панимать
А ви що так розхвилювались з цього приводу?