пАлАвинкА• 25 сентября 2025
Троєщина, а що з цінами на оренду?
Ще ніколи не були такі високі ціни стосовно оренди житла на Троєщині. Щоб винаймати 3к квартиру з нормальними умовами в панельному будинку, треба 15-17 тис. Що це таке? 😒 а те що це дупа міста ? Про це всі забули? Чим аргументовані такі високі ціни? У Троєщини зʼявилося метро чи можливо, район став кращим та придатним до життя?
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Смотрите карты обстрелов и будет вам понятнее, почему
Ну так, ви дійсно вірите що причина саме в цьому? Яка нормальна людина переїде з центру столиці на Троєщину? Навіть в умовах війни?
Карапулька• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Та, которая хочет сэкономить
И лучше на Троещину, чем на Соломенку
НашлаПерепискуМужа• 25 сентября 2025
На Осокорках сдаю однушку. 56 м. за 9000+ коммуналка, до метро 3 минуты не спеша пешком.
Фуліганка• 25 сентября 2025
Срач заради срачу?
По-перше, Троєщина чудовий район і те, що він особисто вам не подобається, не робить його гіршим від інших районів міста. Є недоліки, і суттєві, але всі райони мають свої.
По-друге, вивчіть питання ціни оренди в цілому по місту, визначте тенденції, проаналізуйте постійне зростання ціни оренди по всіх районах і тоді повертайтеся в тему, поговоримо)
120-120-120 (не худею)• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Так Печерск Тед не обстрілюють
Я он подрузі теж раджу з Відрадного на Борщагівку переїхати
Зараз важлива відсутність підприємств стратегічної оборонки, з/до колій та енергетики поруч
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Переедет аж бегом, потому что в центре уже цена 30+
А там чому ціни так високо піднялися? Ну коли в місті було відносно спокійно, то зрозуміло. А зараз? Там же постійно небезпечно.
Вельми шановна• 25 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А на академгородке 16 бабушатник однокомнатный? Трешка на Трое за 17 это даром в сравнении с...
На Академ городке полно квартир за 10-11 и относительно норм ремонтом
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
А почему вы именно о троещене? Везде цены выросли
Ну тому що на правом зрозуміло, чому такі ціни. Правий берег незважаючи від району, завжди був актуальний, навіть зараз. А Троєщина що?
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляRemensa
Що ж вам спокою не дає та Троєщина? Не подобаються ціни - шукайте в центрі. Чого ви вчіпились до Троєщини?
В старій панельці здавати квартир по 15-17к на Троєщині, ну таке. І поясніть мені, чому біля фестивального дорожчі квартири на оренду, чим в ЖК на Милославській?
Love_Love_Love_• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Яка нормальна людина здасть вам трьошку в столиці за безцінь? Ви ціни на житло і буд матеріали бачили?
Valentina shop2020• 25 сентября 2025
Если вам не нравиться Троещина,зачем сюда ехать ,снимайте на Крещатике
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляRemensa
Чому ви шукаєте житло на Трої? Можете в Пищиках подивитись, там дешевше
Тому що знайомій потрібно саме в Києві. Тому і розглядала Трою, як дешевий варіант. Але я так зрозуміла Троєщина і дешево, це вже не сумісні слова.
Цветочница• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Коли не спиш ночами то все рівно
Живчик-счастливчик• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Переїжджайте в пригород, якщо вам дорого. Там дешевше
пАлАвинкА
• 25 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Та, которая хочет сэкономить
И лучше на Троещину, чем на Соломенку
Для кого краще на Троєщину? Чим краще?
Цветочница• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ціни породжує попит. Що вам ще пояснити?))
Купіть своє і здавайте за скілтки хочете
Карапулька• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Для кого краще на Троєщину? Чим краще?
Для выжить
Фоточки нема• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
В принципі Київ і дешево несумісні. Ваша знайома має це розуміти
Та легко!• 25 сентября 2025
Предложений очень мало.
1-к с относительно нормальным ремонтом 12 т. Бабушатники по 9-10. 3-к за 17 вполне нормальная цена.
Вельми шановна• 25 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Попробуйте их снять
У меня несколько знакомых снимает квартиры дешевле указанной вами суммы и я сдаю с хорошим ремонтом однушку на демеевской за 10 тыс
Друг возле бот сада за 12 снимает однушку
Ответ дляВельми шановна
Сейчас попробуйте снять. Причем тут то, сколько платят уже живущие квартиранты. У моей соседки до сих пор квартирант 5 тысяч за гостинку платит на Оболони. А если сейчас захочет переехать, то такая же гостинка ему обойдется в 12
Вельми шановна• 25 сентября 2025
Ответ дляPrervana
При всем. Кто ищет тот найдет.
Полно не очень дорого жилья
Сегодня я не я• 25 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Та, которая хочет сэкономить
И лучше на Троещину, чем на Соломенку
100%
Чи Лукʼянівка
У нас на районі однушка 15К, нові жк, а автору трьошка за 15К не така…
Чи Лукʼянівка