пАлАвинкА• 25 сентября 2025

Троєщина, а що з цінами на оренду?

Ще ніколи не були такі високі ціни стосовно оренди житла на Троєщині. Щоб винаймати 3к квартиру з нормальними умовами в панельному будинку, треба 15-17 тис. Що це таке? 😒 а те що це дупа міста ? Про це всі забули? Чим аргументовані такі високі ціни? У Троєщини зʼявилося метро чи можливо, район став кращим та придатним до життя?
Сегодня я не я• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
В старій панельці здавати квартир по 15-17к на Троєщині, ну таке. І поясніть мені, чому біля фестивального дорожчі квартири на оренду, чим в ЖК на Милославській?
Купіть свою й здавайте за 3000грн
В чому проблема?)
Сегодня я не я• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Тому що знайомій потрібно саме в Києві. Тому і розглядала Трою, як дешевий варіант. Але я так зрозуміла Троєщина і дешево, це вже не сумісні слова.
Лукʼянівка, Соломянка. Буде дешевше.
УБД в принципі мають давати просто за те, що там живуть))
Патриоточка• 25 сентября 2025
Перерахуйте плюси проживання в центрі міста(без прив*язки до роботи)
автор пАлАвинкА • 25 сентября 2025
Ответ дляПатриоточка
Ну дивлячись де, але все одно, ти мешкаєш в центрі столиці, в історичному центрі. Це ж круто. Гарна інфраструктура, завжди є куди піти, в плані погуляти, розвʼязка транспортна, є метро. Всі відомі люди мешкають в центрі, уявляєте як круто жити на Хрещатику. І кожного ранку, і у вечері спостерігати на центр столиці.
Remensa• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Чому ви вирішили, що на Троєщині має бути дешево? Там якісь не такі квартири, чи люди?
Це такий же масив в Києві,як і Виноградар або Лісовий.
Сегодня я не я• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А хто це «всі відомі люди», які живуть в центрі ?))
автор пАлАвинкА • 25 сентября 2025
Ответ дляСегодня я не я
Дуже багато, всіх називати не буду. Безліч блогерів, обирають для комфортного життя центр столиці. Наприклад той же Данилко, мешкає на Хрещатику. А назвіть мені хоч одну відому людину, яка мешкає на Троєщині? Або полюбляє її? )))
автор пАлАвинкА • 25 сентября 2025
Ответ дляRemensa
До чого тут квартири чи люди? Завжди там була нерухомість дешевша, що на купівлю, що на оренду. Тому що не має нормальної транспортної розвʼязки. Добиратися до правого - годину, як мінімум. Тому безліч людей, надавали перевагу іншим мікрорайонам Києва.
Remensa• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Оу, а в центрі пробок ну зовсім нема😆
Сегодня я не я• 25 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Тимур Мірошниченко полюбляє)
Але по спілкуванню вам років 20, тож немає сенсу доказувати)) дивіться блогерів і не напрягайте нейронні звʼязки
Патриоточка• 25 сентября 2025
більшості людей глибоко начхати на відомих людей,і не всім треба правий берег. Чим гірша інфраструктура Троєщини порівняно з центром?
Автор,а Ви особисто були хоча б раз на Троєщині чи тільки в дитинстві мама на Троєщинський ринок звозила?