Ждушечка• 25 сентября 2025
Вам подобаються корсети?
коли нічого не перетискає і нічого не вивалюється з того корсету, то виглядає дуже гарно)Під піджак, до брюк чи спідниці.
Вам як?Цікаво чи в ньому зручно.Чи можна буде цілий день виходити, якщо одягнути на весілля до когось, на приклад)
Трейдер кріпти• 25 сентября 2025
Доведеться весь день не горбатись, сидіти рівно і не нажиратися. Якщо це не про Вас, то так, буде незручно
Ждушечка
• 25 сентября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Це не проблема)Більше переживаю, чи він гарно тримається.Не хочеться підтягувати постійно
Оскорбляю всячески• 25 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Дивлячись який і яка фігура. Поміряйте перед покупкою.
Все буде• 25 сентября 2025
Да, но я больше люблю корсетные топы, они удобнее. Так в целом корсеты мне нравятся, единственное какое-то повышенное внимание мужиков привлекают
Xвостокрутелка• 25 сентября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Удобно? Не про корсет точно
На 1 раз можно на свадьбу.
В корсете очень удобно если купить фасон по фигуре и по размеру. Главное подобрать болеро на осень.
Трейдер кріпти• 25 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
В мене тип фігури пісочний годинник і груди не великі. Нікуди не з´їжджав. Бо куди воно поїде, якщо талія зафіксована, а далі розширення на стегна.
Треба міряти
Ждушечка
• 25 сентября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Треба міряти
В мене теж такий тип фігури.
На жаль, приміряти перед покупкою немає можливості(
А підкажіть ще, будь ласка, по довжині.Бачу що є подовжені і вкорочені, такі що по талію.
Який на Вашу думку гарніше буде виглядати?)
Трейдер кріпти• 25 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
В мене теж такий тип фігури.
На мій смак, укорочений візуально укоротить тіло. І треба мати просто ідеально плаский живіт, щоб його оголити з корсетом
Багиня• 25 сентября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
+++
Через день такого хождения уже только и думаешь, когда его снимешь.