Теща дочки• 25 сентября в 12:43

Комп´ютерна томографія головного мозку з контрастом. Хто робив?

Так щось я нервую.
Скільки по часу? Це пхають у цю трубу повністю? Чи тільки голову?
Розкажіть, будь ласка, лікар направила через часті втрати свідомості.
Я_канеша_извиняюсь• 25 сентября в 12:47
Зателефонуйте туди, де будете робити і все запитайте в реєстратора. Бо тут напише кожен свій випадок.
А у вас буде все інакше. Все буде добре, тримайтеся.
So_so• 25 сентября в 12:56
Может мрт, а не кт?
Млинці зі смайликом• 25 сентября в 12:57
мрт? я делала. где-то 20 минут. 10 минут лежишь без контраста, потом вводят контраст и еще 10 минут.
НеВРотик• 25 сентября в 13:08
Ответ дляМлинці зі смайликом
ужас
страх
Нетутешня• 25 сентября в 13:09
Я робила мрт з контрастом, не страшно (я велика боягузка). В руку дають пульт для сповіщення на всяк випадок, я про себе в голові вякі пісні мугикала, щоб відволікатися. Ну і налаштувалася, що треба зробити, лежати і не смикатися, щоб не подовжувти процедуру, ноги собі стирчать , не повністю, тільки голова фіксується у спеціальну ’форму’.
Калинові вуста• 25 сентября в 13:16
Гучно дуже. У мене було враження, що відбійний молоток поряд працює. Все інше норм
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 сентября в 13:17
Це вже було моє 5 мрт в житті, але перше з контрастом.
Прийшла в лікарню, здала аналіз на креатин. Залишили мені систему в руці. Пішла на роботу на годинку, бо я працюю біля лікарні. Дозволили випити каву, але без молока.
Прийшла на мрт, аналіз був нормальний.
Апарати є різні. Це був самсунг, 1,5 тесли, але ще на голову таку штуку надівають.
Ввели частину контрасту. Через хвилин 10 відчула, як знову ввели контраст
Всього хвилин 20.
Я мрт не боюсь. Нічого там немає страшного
Нетутешня• 25 сентября в 13:17
Ответ дляКалинові вуста
Ну у мене враження, що какофонія різних звуків, вони ж змінюють тональність, тому й ’співала подумки ’, щоб не фокусуватися на них.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 сентября в 13:18
Коли роблять мрт без контрасту, то я вже сплю там)))
Головне не рухатися
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 сентября в 13:19
Ответ дляSo_so
Может мрт, а не кт?
Скоріш всього
Млинці зі смайликом• 25 сентября в 13:47
Ответ дляНеВРотик
ужас
страх
та норм. я закрыла глаза и не открывала.
страшнее причины почему туда посылают и ожидания результатов
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 13:49
Мрт?Да,в основном полностью. Длится около 20-25 минут. Я там почти словила паничку.Но пришлось дышать ровно, я представила, что я в ночном клубе. А звуки-это музыка Помогло
Слухи-руки не распускаю• 25 сентября в 13:50
Ответ дляМлинці зі смайликом
Кстати, самое лучшее. Это закрыть глаза ещё снаружи и ни в коем случае не открывать, когда заезжаешь