Клевотница• 30 августа в 19:59

Кіста головного мозку(((

В чоловіка на МРТ знайшли. Доволі велика. В когось є таке? Як живете з цим? Прийом лікаря тільки на тому тижні. Місця собі не знаходжу.
автор Клевотница • 30 августа в 20:01
Це випадкова знахідка. Симптомів ніяких не має. Інколи болить голова. Але не більше як у всіх
Спасу мир• 30 августа в 20:02
Залежить від причини і чи росте.
У сина після важких пологів було 4 кісти, даі з часом розійшлися, даі трохи зменшилися.
Зараз після лікування ц не сказати, що є.
АгатаХристя• 30 августа в 20:04
Ответ дляКлевотница
у моєї мами знайшли 2 пухлини головного мозку, зробили трепанацію черепа, симптомів не було довгий час, у мами погіршився зір, через зір помітили
автор Клевотница • 30 августа в 20:04
Ответ дляСпасу мир
Залежить від причини і чи росте.
Не знаю цього. 40 років. Ніколи особливо на голову не жалівся. Робили Мрт так як проблеми з хребтом і лікар порадила зробити і голови.
автор Клевотница • 30 августа в 20:05
Ответ дляАгатаХристя
Саме пухлини чи кісти?
АгатаХристя• 30 августа в 20:07
Ответ дляКлевотница
Саме пухлини чи кісти?
пухлини,не кіста
з кістою наче можна жити,а з пухлиною точно ні
Кредитная• 30 августа в 20:12
Дивлячись де саме кісти і як себе будуть поводити. Скоріш за все поки буде періодично проходити МРТ. Якщо місце легкодоступне то при появі симптоматики або якщо будуть збільшуватися запропонують видалити. Рекомендую консультуватися не в одного нейрохірурга а почути думку декількох. Категорично не рекомендую Шкіряка. Рекомендую Возняка у Феофанії або в цілому рекомендую Ужгородську обласну нейрохірургію. Там доречі за ел.направленням можна дистанційно проконсультуватися.
автор Клевотница • 30 августа в 20:13
Ответ дляКредитная
Дякую
Альдебаран• 30 августа в 20:15
Ответ дляКредитная
Подскажите, а почему Шкиряка не рекомендуете? Оперировал?
Кумедна• 30 августа в 20:28
Ответ дляКлевотница
Кісти різні . Деякі абсолютно ні на що не впливають
автор Клевотница • 30 августа в 20:33
Ответ дляКумедна
В нашому випадку це ретроцеребральна лікворна кіста.
Кредитная• 30 августа в 20:37
Ответ дляАльдебаран
Якщо коротко: він не визначив по типовому, ’протокольному’ розташуванню пухлин мозку найбільш ймовірний діагноз. Рекомендував спостерігати, а коли пухлина досягне критичного розміру оперувати. Пояснював необхідність спостернження високим ризиком, бо пухлина була в дуже важкодоступному місці і зробити операцію без ускладнень (або і летального випадку) надскладно - а іншого виходу як операція не існує. Рік робили МРТ раз на три місяці, потім сказав що росте повільно, сенсу робити так часто немає, робіть раз на півроку. За ці півроку пухлина критично збільшилася, дала стрімку незворотню втрату зору. А запис до нього ми завжди чекали десь місяць бо в нього страшна завантаженість. І коли я молила на рецепції що в нас термінова ситуація, ми вже рік спостерігаємося у вас, в мене дитина сліпне - мене послали нафіг, чекайте поки в лікаря буде відкрито запис місяць-півтора. Я звернулася до Ужгородської нейрохірургії, там по МРТ відразу припустили діагноз, за 1,5 тижні вже зробили біопсію і за 3 тижні вже розпочали лікування, бо саме цей тип пухлини взагалі не оперують, а лікують хіміотерапією і опроміненням. Потім і онкологи, і інші нейрохірурги підтверджували, що за протоколом таке типове розташування пухлини - прямий показ до біопсії бо 90% що операція не буде потрібна взагалі. А ми втратили час і головне втратили 93% зору. І головне, що коли мені інший лікар запопонував біопсію і я перепиталася у Шкіряка він категорично її відкинув, ’що вам дасть знання яка це пухлина якщо все одно треба різати, тоді і дізнатеся, чого туди лазити зайвий раз’. А я вірила тільки йому, бо такі відгуки, такий лікар відомий.... Якось так, коротко знову не вийшло, я цю історію розповідаю при нагоді і завжди виходить повість, але може комусь вона буде корисною.
автор Клевотница • 30 августа в 20:39
Ответ дляКредитная
Це жах, те що ви розказуєте🥲 Можете дати посилання на Ужгород?
Вилами по воде• 30 августа в 20:45
Автор, в мене була, майже на всю башку, оперувала в Феофанії, важкувато я все перенесла, після втручання трохи забувалася, досить повільно відновлювалася, боляче знімати скоби, саме важке — перший тиждень вдома , коли вже виписали, без крапельниць, лише пігулки, в мене були дуже сильні головні болі, хотілось кричати, так боліло
Але вона була дійсно велика , давила на рвотні центри мені, волосся мені по—божеськи вистригли, пила довго антидепресанти
Оперували з міні—камерою. Операція приблизно 6 годин була, це трепанація
Кредитная• 30 августа в 20:47
Ответ дляКлевотница
https://www.uzhneuro.com/contacts
Телефонуєте до реєстратури з ел.направленням і просите записати на дистанційну консультацію. Нашим лікарем був Гаврилів Т.С., почитайте про нього відгуки і ось все до останнього слова в тих відгуках правда, це реально лікар, профі і Людина. Але в принципі там всі лікарі гарні, поки лежала то не було такого щоб когось не рекомендували або говорили погано. Бажаю здоров´я чоловікові, щоб ваша проблема вирішилася!
автор Клевотница • 30 августа в 20:51
Ответ дляВилами по воде
А яка вона у вас по розмірах була? Симптоми якісь були? Росла?
автор Клевотница • 30 августа в 20:51
Ответ дляКредитная
https://www.uzhneuro.com/contacts
Дякую
Вилами по воде• 30 августа в 20:56
Ответ дляКлевотница
Так, тошнило часто, на погоду голова боліла так, що пігулки не допомагали, все шо білого кольору на знімку — то розмір
Я її спостерігала роки 3
Коли симптоматика стала майже щоденною —наважилася, вони під час операції беруть матеріал для гістології
Цвірінь• 30 августа в 21:02
Ответ дляВилами по воде
А кто Вас там оперировал? У меня опухоль менингиома, консультировалась у Литвиненко.
Вилами по воде• 30 августа в 21:05
Ответ дляЦвірінь
Возняк, дай Боже йому здоровʼя і довгих років життя
автор Клевотница • 30 августа в 21:06
Ответ дляВилами по воде
Я її спостерігала роки 3
Ого🤪 а який її розмір? За три роки виросла?
автор Клевотница • 30 августа в 21:08
Ответ дляВилами по воде
Я її спостерігала роки 3
В чоловіка ретроцеребральна лікворна кіста. Теж велика 88-36-66🥲
Цвірінь• 30 августа в 21:11
Ответ дляВилами по воде
Спасибо!
Вилами по воде• 30 августа в 21:13
Ответ дляКлевотница
Це велика, та що на знімку 68—49—43
автор Клевотница • 30 августа в 21:26
Ответ дляВилами по воде
Це велика, та що на знімку 68—49—43
А де вона у вас знаходилась? В чоловіка симптомів немає. Випадкова знахідка
Альдебаран• 30 августа в 21:33
Ответ дляКлевотница
А где именно она расположена?
Альдебаран• 30 августа в 21:37
Ответ дляКредитная
Кошмар какой..
Как сейчас здоровье ребенка? Рост опухоли остановили?
автор Клевотница • 30 августа в 21:39
Ответ дляАльдебаран
А где именно она расположена?
Написано на рівні ЗЧЯ праворуч.
Кусман Сиру• 30 августа в 21:45
Ответ дляКредитная
Капец , сволоч этот Шкиряк. Спасибо, что написали и поделились.

Надеюсь его накажут…
Кусман Сиру• 30 августа в 21:53
Девочки , кто уже разбирается , посмотрите пожалуйста описание и заключение МРТ , на сколько плохо ?
Женщина 70лет , в марте был инсульт.
Заранее спасибо.