празники не помню• 25 сентября в 17:29
А ваши дети занимались шахматами и шашками? На долго увлеклись?
Дочка увлеклась. На долго ли? Это ж нудно? Собралась на соревнования ехать.Что этот опыт ей даст?
сладкий_ноябрь• 25 сентября в 17:31
Не розумію батьків, які не підтримують своїх дітей і не вірять в них.
Опля Картопля• 25 сентября в 17:36
В шашки в школе зимой играют, нет спорт зала. Уже весь класс чемпионов. А шахматы не смог освоить и мы играем с мужем. Не нудно это, увлекательно.
Ванна Тазиковна• 25 сентября в 17:48
На гурток ходили до 5 чи 6 класу, зараз просто грають онлайн в своє задоволення.
Прям всі капітали вкладати не варто, але захоплення дуже корисне. Дитина вчиться програвати і вигравати, розвивається логіка і вміння продумувати майбуиеі дії не лише свої, але й суперника.
Ванна Тазиковна• 25 сентября в 17:49
На змагання хай їде обов´язково, вони не щотижня відбуваються, хай їй буде свято.
Обнимашкина• 25 сентября в 18:17
Шахами займався десь рік.. може трохи менше. Потім набридло, бо окрім нього в групі з дітей нікого не було.. тільки він та тренер. Закинув це діло. Іноді з татом грає в шахи і в го.
Але мого зачепили кубики рубіка ) вже кілька років, велика колекція, от хоче поїхати на змагання (раніше якось не знали що у нас таке є, а тут познайомився з такими ж куберами, то йому розказали))
Хай Ваша дитина пробує, може її шахи затягнуть на довго, якщо буде з ким грати ;)
вкрации• 25 сентября в 19:30
Шахматы - это круто. Своя тусовка, соревнования, лагеря, турниры. Сын с первого класса занимается, сейчас в 7, есть 1 разряд, очень хочет КМС выполнить, но это очень сложно. Занимается в школе олимпийского резерва. У него нет каких-то супер способностей, но я всячески поддерживаю, и в свой единственный выходной везу на турнир. А девочкам вообще круто, конкуренция меньше, да и в целом, девочка, играющая в шахматы и обыгрывающая мальчиков - это мечта))