из_под_тишка• сегодня в 15:50
Пудрове напилення, сіруватий відтінок, питання до майстрів або з досвіду
Робила пудрове напилення у хорошого перевіреного майстра, мінеральні пігменти.
Листопад напилення, все нормально. Січень - корекція, візуально 5-7 днів заживлення, кірочок майже не було.
Рівно через три тижні після корекції нанесла тіні для брів, один раз.
Зараз пройшло рівно 4 тижні після корекції, при хорошому денному світлі з´явився ледь помітний (але я бачу) сіруватий відтінок.
Чи могло одне нанесення тіней вплинути на відтінок чи причина в іншому?
Вишнёвая Леди• сегодня в 15:52
Вряд ли. Причина в самом пигменте и его реакции с кожей. У меня всегда через год уходит в серый. А старые пигменты уходили в розовый
Добротная• сегодня в 15:57
Зробіть фото брів! Скоріш за все, це такий пігмент. Є плюс, мінерал вимивається.
из_под_тишка
• сегодня в 16:08
Ответ дляДобротная
Дуже залежить від освітлення. Одна брова при нейтральному освітленні і при денному біля вікна.
из_под_тишка
• сегодня в 17:06
Ответ дляДобротная
Дуже все погано?
Добротная• сегодня в 20:08
Ответ дляиз_под_тишка
Дуже все погано?
Не дуже, я б не парилася. На крайняк підете на лазер, цей пігмент вийде гарно.