Нічого вдягти• 25 сентября в 21:07

Син ударив вчителя (випадково). Капець прямо.

Ситуація у класі. Вона перевіряла зошити, хлопці чи прибирали чи дуркували на перерві. І чи один ухилився, а другий не зміг зупинитися і попав по вчительці по голові. Що робити, так соромно якось і незручно.
Непогодка• 25 сентября в 21:08
Вибачився?
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:09
Ответ дляНепогодка
Вибачився?
Та каже, що так. Але ж сам факт.
Все буде Україна• 25 сентября в 21:10
Пусть завтра подойдёт и спросит, как её самочувствие. Типа, знаю, что мужская рука тяжелая. переживал как вы. Мама тоже просила передать вам здоровья )
Kittaa• 25 сентября в 21:11
Нічого, раз вибачився
Лівий Локіть• 25 сентября в 21:11
Мой муж так в школе снежкой в директрису попал- тоже мальчик уклонился, а директор вышла с двери на улицу. То там был шкандаль- родителей в школу
Бегущаяпо• 25 сентября в 21:12
Кулаком в голову вчительці?
Кусачая Я• 25 сентября в 21:13
Ну вибачився і добре. На цьому треба заспокоїтись і забути.
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:14
Ответ дляБегущаяпо
Кулаком в голову вчительці?
Виходить, що так(( Завтра йтиму на бесіду.
Кусачая Я• 25 сентября в 21:15
Ответ дляНічого вдягти
Вас визвали через це? Чи це ви самі вирішили?
сладкий_ноябрь• 25 сентября в 21:15
В Україні нічого не буде. Вчителі абсолютно ніяк не захищені від такої бидлоти
Бегущаяпо• 25 сентября в 21:15
Ответ дляНічого вдягти
Ну нехай ще раз вибачиться завтра)
Купіть невеличкий букет квітів вчительці, нехай син подарує для настрою
Люблю кетчуп• 25 сентября в 21:20
Ответ дляЛівий Локіть
я вчительку в око ...випадково кулаком .В її день народження ще (
Від неї жодних претензій чи батьків в школу ,а класом всі скидалися терміново їй на подарунок (тоді ще не прийнято було це масово )Звісно соромно було і дуже вибачалася
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну, та не навмисно він це зробив.
Люблю кетчуп• 25 сентября в 21:28
Ответ дляНічого вдягти
Ну, та не навмисно він це зробив.
Дитина визнала провину ,вибачилась .Їй соромно ,вам соромно .Ну не помирати ж за це .Буває
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:29
Ответ дляЛюблю кетчуп
Та це так незручно - пробачте, що вас вдарили. Я ж вдома завжди кажу, щоб був обачним, а тут отак одразу. А як там синяк у неї назавтра.
Люблю кетчуп• 25 сентября в 21:29
Ответ дляНічого вдягти
а скільки дитині ?
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:30
Ответ дляЛюблю кетчуп
а скільки дитині ?
Люблю кетчуп• 25 сентября в 21:30
Ответ дляНічого вдягти
ну то сила удару вже огого .Нехай завтра сам підійде запитає як вона ,цукерки принесе .Вас викликали що ви зібрались?
Оцененная• 25 сентября в 21:32
Дурковать прям возле учительницы - ума палата. Еще и 15 лет. Сначала подумала, что малышня
Шеллар• 25 сентября в 21:33
Вибачився молодець, я б ще на наступний день передала коробку цукерок чи кошик фруктів через сина.
Зупка_цем• 25 сентября в 21:34
В 15 гратися біля вчительки і вдарити її? Ну я розумію в 7-8 років, але ж 15 вже дядьки. Мізки є взагалі?
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:34
Ответ дляЛюблю кетчуп
Та я так все сприймаю і от якось так реагую (( тиждень видався важкий. І тут ще трохи підвалило. Якось треба поговорити з нею, треба настроїтися.
Люблю кетчуп• 25 сентября в 21:35
Ответ дляНічого вдягти
син дорослий і справиться
Зупка_цем• 25 сентября в 21:37
Ответ дляНічого вдягти
Не треба робити мамину корзиночку. Хай 15 літній сам розрулює ситуацію.
У мене син 15 річний, то я знаю, що пишу
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:37
Ответ дляЛюблю кетчуп
збиралася до інциденту, бо пропустила батьківські збори. Я думаю, що особисто вибачитися треба, наче я винна трохи. А то вийде, що батькам байдуже, ну, гупнув, ну вибачився, з ким не буває.
Бегущаяпо• 25 сентября в 21:40
Ответ дляНічого вдягти
А чому ви йдете говорити, якщо вас ніхто туди не кликав?
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:40
Ответ дляЗупка_цем
Я не виправдовую, але ви що думаєте що хлопці сидять тихо як миші на перерві?
Оле Лукойе• 25 сентября в 21:41
Якщо вона жива,то все нормально,тим паче син вибачився,не навмисно.
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:42
Ответ дляБегущаяпо
планувала ще раніше, і тепер в розмові з класним керівником ця ситуація думаю буде також обговорена.
автор Нічого вдягти • 25 сентября в 21:44
Ответ дляЛюблю кетчуп
Давно було?